Прочитайте офіційний опис

університет Вітеза має бачення майбутнього грунтується на припущенні про те, що суспільство в регіоні Південно-Східний і Східної Європа перебуває в процесі змін, реформи і перехід до цивільним демократичним суспільствам, якi характеризуються парламентським плюралізм, правова держава, стан законодавства і ринкова економіка з переважанням приватної власності.

Існує ніяких сумнівів в тому, що в нову еру свіжі глибоке коріння знання є необхідною умовою, яке, перш за все, означає крок вперед в порівнянні з справжнім культурним і соціальним оточенням в Боснії і Герцеговині в відношенні нового погляду на світ і інший підхід до економіка, правова система, охорона здоров'я, поширення інформації та знань оволодіння.

Цілісний підхід до феномену «добре» для кожної людини означає поліпшення індивідуального та сімейного здоров'я, демократизації знань, вільної волі і відповідальності, забезпечення високої якості життя і інтеграції людини з його / її оточення, сім'ї та місцевого спільноти. В рамках цих завдань, університет прагне взяти на себе відповідальність за виконання ролі педагога.

Ефективність і результативність досліджень, привабливість міждисциплінарних навчальних програм, відповідних викликам попереду, а також психологічної та підприємницької мотивації студентів через інтерактивних педагогічних технологій в організації та навчально-наукового processes- все вищезгадана внести свій вклад в високий рівень успішних студентів, що, з іншого боку, докази загальної якості знань і навичок, що передаються студентам, а й високий рівень мотивації студентів.

університет Вітеза офіційно зареєстрований як приватний вищий навчальний заклад. Університет здійснює свою діяльність відповідно до законодавства Боснії і Герцеговини і законами Ближній Боснії і кантон.

Місія університету є навчання студентів для того, щоб бути готовим і кваліфікацію для вирішення складних проблем в сучасному світі бізнесу, використовуючи свій досвід і наслідуючи приклад кращих університетів світу. Університет також прагне внести свій внесок в розвиток суспільства в цілому.

Метою університету Вітеза є реалізацією Болонського процесу через передові і сучасні навчальні програми, за допомогою яких будуть забезпечуватися акредитація дипломів у всій Європі. Все це базується на висококваліфікованих і професійних кадрів, тобто викладачів і асистентів, які працюють в університеті, мета якого полягає в підвищенні студентів з достатніми знаннями і навичками.

Факультети університету Вітеза є:

  • Факультет економіки бізнесу (2 курсу)
  • Факультет бізнес-інформатики (2 курсу)
  • Юридичний факультет (1 курс)
  • Факультет медико-санітарної допомоги (3 курсу)

Ви можете подати заяву на зарахування на будь-який курс, пропонованих на чотирьох факультетах.

Навчальні програми узгоджуються з Болонським процесом:

  • 3 роки: бакалавріат (перший цикл) - перший, 2 - й і 3 - й рік навчання;
  • 4 роки: бакалавріат (перший цикл) - тільки на юридичному факультеті;
  • 2 роки: Вища / Майстер досліджень (другий цикл) - 4 - й і 5 - й рік навчання;
  • 3 роки: Магістратура / Докторантура (третій цикл) - шостий, сьомий і 8 - го року навчання.

Магістратура (Master Degree) включає один рік лекцій і один рік роботи над магістерською дисертацією і її захистом. Якщо кандидат закінчив чотири роки програму навчання на факультеті, четвертий рік навчання визнаний перший рік майстер дослідження.

Аспірантура (Докторська ступінь) включають один рік лекцій і два років роботи над докторською дисертацією і її захистом.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Location address
Školska 23, 72270, Travnik
Bosnia and Herzegovina Online, 72270 BA