Прочитайте офіційний опис

efbl-300x201a

Університет Баня-Луці був створений 7 листопада 1975 року народження, і сьогодні, після 39 років, Університет Баня-Луці має 16 факультетів з 52 ліцензованих навчальних програм.

Болонський процес розпочався в усіх навчальних програмах офіційно в 2006/2007 навчальному році, хоча деякі факультети почали Болонську реформу ще раніше. Система дослідження Три циклу була введена: бакалавр, магістр і докторантури, а також ECTS системи оцінки предметів і загальної навантаження студентів.

Більшість факультетів університету Баня-Лука, а також університетські резиденцій, є безліч об'єктів, такі як ресторани, центри відпочинку, комп'ютерні центри, студентські клуби та caffeterias, які розташовані в двох кампусах, розташовані близько до самого красивою річці в країна - річка Vrbas - і в декількох хвилинах ходьби від центру міста.

Університет Баня-Луці є багато, різних за розміром і формою амфітеатру, класи, читальні зали та бібліотеки, лабораторії та комп'ютерні зали.

Економічний факультет Університету Баня-Луці це сучасний, розвинений, прогресивний і відкритий факультет, який представляє собою основу економічного розвитку Республіки Сербської.

У лютому 2014 року економічне факультет Університету Баня-Луці, зазначила 39-ту річницю свого існування і роботи.

efbl2-200x300a

Економічний факультет, Університет Баня-Луці, є вищим навчальним закладом, основним напрямком діяльності якого є наукове викладання і наукові дослідження, і сьогодні ми пишаємося такими досягненнями і цінностями:

 • Традиція і сучасність.
 • Сучасний навчальний план, а також методів навчання і оцінки знань учнів, за зразком кращих навчальних закладів такого типу в Європі і світі (факультет економіки в Баня-Луці є піонером в реалізації положень Болонської декларації в РС і БіГ) ,
 • Викладачі є видатними фахівцями в області вони вчать, і успішні бізнесмени - тому у нас є унікальне поєднання науки і практики.
 • Містка ємність над 4,000m2, що дозволяє зручно і безперервне здійснення навчання та позанавчальної діяльності.
 • Факультет не має архітектурних бар'єрів, і з панорамним ліфтом дозволяє студентам з обмеженими можливостями, щоб мати доступ до амфітеатру і класам.
 • Високий рівень технічного обладнання (комп'ютерні класи з новими комп'ютерами, проекторами, портативними комп'ютерами, сканерами, підключенням до Інтернету і т.д.).
 • Можливість виїзду за кордон для різних семінарів, тренінгів і т.д. через Союз студентів факультету економіки, AIESEC, або деякі з організацій, які ми маємо співпрацю.

Цілі факультету є:

 1. Безперервна продуктивність сучасного навчального процесу, наведені відповідно до вимог промисловості і у відповідності з усіма положеннями Болонського процесу.
 2. Впровадження європейських стандартів якості для досліджень I, II і III циклу.
 3. Забезпечення персоналу і матеріальних умов, які дозволять реалізацію головної мети.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

University of Banja Luka

UNIBL Міжнародна програма MBA, повністю англійською мовою, є вельми вимогливої ​​програмою розроблені спеціально для досвідчених професіоналів, які хочуть зробити значні ... [+]

Майстер ділового адміністрування MBA

UNIBL Міжнародна програма MBA, повністю англійською мовою, є вельми вимогливої ​​програмою розроблені спеціально для досвідчених професіоналів, які хочуть зробити значні зміни в своїй кар'єрі. Зміст курсу і акцент на особистому і професійному розвитку надають учасникам з новим баченням і новими амбіціями. Крім того, кожен учасник MBA приносить багатство знань в програмі, так як існує безперервна частка кар'єри і життєвого досвіду.... [-]

Боснія і Герцеговина Баня-Лука
інформація
англійська
Денне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, Республіка Сербська, BA