Прочитайте офіційний опис

Шлях до інноваційного лідерства

Африканська школа економіки зі штаб-квартирою в Абомея-Калаві, (Котону, Бенін). В даний час ми пропонуємо чотири випускників програми на рівні магістра: магістр в області математики, економіки і статистики (MMES), магістр ділового адміністрування (MBA), магістр в галузі досліджень в області розвитку (МДС) і магістра в галузі державного управління (MPA). У нас також є програма виконавчої освіти та кандидат наук. програма з економіки. Перевірте наш веб-сайт, щоб дізнатись більше про наші поточні та майбутні програми. ASE - розширення Інституту емпіричних досліджень в політичній економіці (IERPE), заснованого в 2004 році, у повноцінний загальноафриканський університет. В цілому 95 студентів навчаються в ASE (програма 71 MMES, 24 МВ) за навчальний 2015-2016 рік, виходячи з 15 різних країн. Членів факультету (19) беруть участь провідні університети США, Канади та Європи.

Цілі

Африканська школа економіки поєднує в собі африканське коріння з глобальної перспективою, і ми готові виконати наші зобов'язання, прагнення до досконалості в таких аспектах:

  • Для того, щоб надати нашим студентам вищого навчання в обраних ними областях дослідження; добре округлені освіту, яке плекає свою творчість, критичне мислення, глобальні перспективи і культурне розуміння; і студентське життя, яка готує їх, щоб бути лідерами громад та на протязі всього життя.
  • Для того, щоб стати провідним інститутом досліджень і аспірантури, переслідуючи знання в основних і прикладних областях, а також тісно співпрацює з державними органами, бізнесом і промисловістю, з метою сприяння технологічних інновацій і економічного розвитку.
  • Для того, щоб забезпечити відкрите середовище, сприяє обміну знаннями, думками і інноваційних ідей серед студентів, викладачів, співробітників і запрошених вчених з усього світу, з різноманітним досвідом і видатним викладання і наукових досягнень.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

African School of Economics

Програма MBA ASE моделюються за програмою МВА в американському стилі, адаптованої для африканського контексту. Ми прагнемо, щоб залучити студентів з різних верств суспіль ... [+]

Майстер ділового адміністрування (MBA)

Програма MBA ASE моделюються за програмою МВА в американському стилі, адаптованої для африканського контексту. Ми прагнемо, щоб залучити студентів з різних верств суспільства, які зацікавлені в становленні майбутніх лідерів в африканському бізнесі. Студенти отримують ту ж саму базову підготовку в області економіки і статистики, як студенти в інших програмах ASE, що доповнюються з курсову з бухгалтерського обліку, аудиту, господарського права, підприємництва та управління. Ми прагнемо, щоб підготувати студентів до кар'єру в області бухгалтерського обліку, банківської справи, консалтингу, фінансів, маркетингу та управління в приватному секторі, а також некомерційного сектора. Основна перевага програми МВА ASE полягає в його акцентом на кількісних і аналітичних методів і його широкого спектра партнерських відносин з університетами і корпораціями по всьому світу. Ці партнерства будуть надавати студентам програми унікальної експозиції на міжнародній бізнес-середовищі і можливість взаємодіяти з деякими зі своїх основних гравців. Студенти також мають можливість допомогти організувати і брати участь в галузі фінансів та управління майстерень ASE, і можуть скористатися міжнародної мережі для реалізації можливостей інтернатури в той час як студент в ВРУ. Програма пропонує два підполя: Фінанси і маркетинг & менеджмент.... [-]

Бенін Cotonou
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою