Alfred Ford School Of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Альфред Форд школа менеджменту дає можливість йти туди, де інші програми MBA не йдуть, з сокровенних дисків вашого власного поведінки в широких можливих перспектив на бізнес і його місце в суспільстві.

Ми пропонуємо безпрецедентну освітній досвід:

  • Покращений інструкція від експертів факультету
  • інноваційний і гнучкий формат навчання
  • зобов'язання випускників, які цінують співтовариство, співробітництво, пристрасть і гордість

Навчайтесь з тематичних досліджень з Альфреда Форда школи управління на Vimeo.

Досвід дослідження Альфред Форд є одним з дати-і-взяти, в якому факультет слухає стільки, скільки вони читають лекції, а студенти взяти на себе ініціативу, як часто, як вони робити нотатки. У кінцевому рахунку цей підхід означає, оцінки досвіду і мудрості наших студентів, і вважаючи, що їхня участь підвищує обговорення на найвищому рівні і створює бізнес-лідерів, які є зручними з природним обміну ідеями в сьогоднішній глобальній економіці.

Загальна база знань управління забезпечує вас з гнучкістю, щоб рухатися в широкому діапазоні бізнесу або управління ролями, у той час як акцент на розвиток лідерства дає міжособистісні навички, необхідні, щоб отримати там.

Дізнайтеся про бізнес і більш, з освітою, що проникає в глиб відповідних питань навколишнього середовища, соціальних та управлінських.

Бачення

Для розробки провідною бізнес школи в галузі свідомого керівництва та управління для підготовки лідерів, щоб мати глобальний настрій і бездоганне характер.

Місія

Альфред Форд школа менеджменту розвивається в глобальному масштабі налаштованих лідерів етичні шляхом об'єднання новітні знання управління з древньою мудрістю.

Розташування

Дурбуй

Alfred Ford - School of Management

Address
Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy
6940 Дурбуй, Валонська область, Бельгія
Веб-сайт
Телефон
+32 86 38 73 55