MDCI - Management Development Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Безпрецедентний час вимагає нового мислення.

MDCI та CMC переписали програму Playbook.

Понад тридцять років International Development Center International (MDCI) переосмислює спосіб надання виконавчої освіти на Близькому Сході та Африці. Тепер наш фокус на наданні можливості трансформаційним лідерам призвів до нового Pathway до досягнення MBA, акредитованого Великобританією.

Керуючись генеральним директором CMC, доктором Лестер Масінгем, ми пропонуємо MBA наступного покоління лідерам наступного покоління в Перській затоці. Почніть закінчувати всього за 12 місяців, фінансові інвестиції - лише 12 000 доларів.

У всіх нас є історія. Ось короткий погляд на наш.

  • Більше 5000 випускників.
  • Працюючи спільно з провідними викладачами, коледжами та університетами Великобританії.
  • Отримала нагороду Королеви за експорт в освіті.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Історія

Початок 1990-х

MDCI вибирає Бахрейн своїм регіональним центром, який обслуговуватиме керівництво освітою кар'єрних професіоналів та лідерів Аравії в усіх секторах.

1993 рік

MDCI запускає першу в регіоні програму МВА з університетом Халл Великобританії, починаючи з баз в Дубаї та Бахрейн.

1995 рік

MDCI затверджений як перший постачальник MBA для Саудівської Арамко та постачає перший MBA на місцях в султанаті Оману з університетом Лінкольна у Великобританії.

1997 рік

MDCI удостоєний премії Королеви за експорт у освіті.

1998 рік

MDCI розпочинає перший в регіоні докторський ступінь з питань ділового адміністрування за місцем розташування в GCC разом із університетами Халла та Лінкольна.

2000

MDCI пропонує перший ступінь магістра в галузі безпеки безпеки в GCC з Університетом читання Великобританії.

Початок 2000-х

MDCI запускає Програму розвитку розширеного управління в Бахрейні спільно з Міністерством праці та соціальних питань. Тим часом за консультацією з Британським військовим аташе передав султан Оманських озброєних сил програму Hull MBA в рамках програми зсуву "Аль Ямама".

2006 рік

MDCI призначив регіональних агентів для університету Південної Африки.

2015 р

MDCI здійснює докторську ступінь ділового адміністрування (DBA) у Бахрейні та Омані разом з Ліверпульським університетом Джона Мура.

2020 рр

MBA нового покоління розповсюджується в Інтернеті, розпочавшись під час глобального закриття CoVid-19.

Розв'язування майстерності лідерства, більше ніж 5000 разів з 1993 року

Випускники

У Бахрейні з 1993 р. MDCI реалізовує, підтримує та здійснює управління на місцях розробкою програм управління, випускників та аспірантів від відомих академічних установ, включаючи провідні університети Великобританії, такі як Халл, Редінг та Лінкольн, більш ніж 5000 кар'єри професіонали.

Новий ген

Багатогранне мислення надихнуло дизайн та терміни навчання MBA наступного покоління. Для початківців 2020 рік - це безпрецедентний рік, що вимагає нового навчання. Сертифікат CMC про трансформаційне лідерство зі ступенем Йоркського Сент-Джона вступає у відповідь на це на багатьох рівнях. І ми маємо уявлення про те, що наші випускники будуть готові запропонувати це членам своєї сім’ї, друзям та команді «нового покоління».

Лідери

Всього за чотири роки, що займаються розвитком менеджменту, післядипломної та післядипломної програм, MDCI отримав нагороду Королеви за експорт у галузі освіти в 1997 році, визнавши провідну роль британської фірми на Близькому Сході та Африці. Протягом більш ніж двох десятиліть та в програмах MDCI відвідували лідери на різних рівнях у різних секторах, включаючи міністерські, C-Suite, а також підприємці, які залучають мегапоглинання, злиття та переліки.

Нарешті, MBA, який є досяжним, акредитованим, доступним та доступним.

Навіщо витрачати принаймні вдвічі більше часу і грошей на заробіток MBA, коли ви зможете здобути кваліфікацію, акредитовану у ВНЗ Великобританії за 12 місяців за менше 12 000 доларів США?

Квантові стрибкові зміни, що відбулися за минулі місяці, спонукали нашу команду знайти нове рішення MBA. Ми розробили ідеальну програму для сміливих кар’єрних професіоналів Аравії, які шукають нових лідерських навичок на цьому безпрецедентному етапі.

Результат - MBA наступного покоління.

Ваше навчання закінчено за рік, не вимагає ступеня бакалаврату, і його викладають британські викладачі в Перській затоці та / або живуть в Інтернеті, що додатково скорочує витрати.

Чому вибирають MDCI?

Ми не віримо в бар'єри для успіху.

Це найдоступніший MBA в регіоні.

Ступінь не потрібна.

  • Ваш досвід досвід роботи може принести вас на борт.
  • Пройдіть перші шість місяців, щоб отримати професійний сертифікат в галузі трансформаційного лідерства.
  • Скоротіть витрати і поїздки, відвідуйте затоку та / або заходьте до аудиторії, живіть онлайн.
  • Доставка у вихідні, що відповідає вашій роботі та сім'ї.

Наша любов до Аравії

Більше тридцяти років MDCI допомагає студентам на Близькому Сході та в Африці досягти справжнього потенціалу та досягти кар'єрних амбіцій. Отримавши нагороду Королеви за експорт у галузі освіти, випускники MDCI налічують 5000 випускників - серед провідних організацій, таких як Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Qatar Petroleum, RasGas, PDO та Omantel.

Розташування

Манама

Address
MDCI - Management Development Centre
Манама, Управління столиці, Бахрейн