Прочитайте офіційний опис

Чому вибирати UWA?


Дослідіть наші навчальні заклади та можливості, ознайомтеся з історією найстарішого університету нашого штату та дізнайтесь, чому ступінь UWA може зацікавитись кар'єрою майбутнього, а не тільки роботами завтрашнього дня.

Ми пишаємося тим, що вперше зараховуємо до західної Австралії та стаємо першим у світі університетів у всьому світі.

No1 - Рівне вперше в цілому для потреб студентів та досліджень

7 - Сім наших предметів увійшли до 50 кращих у світі

Топ-100 - зайняв 96-е місце в Топ-100 університетів у всьому світі


П'ять причин для навчання в UWA

Дізнайтеся, що надихає людей на досягнення своїх цілей.


Яскравий студентський досвід

Поряд з річкою Свон, наш кампус Перту є одним з наймальовничіших в Австралії з знаковими будівлями пісковика, що сидять серед садів, перерахованих у спадщину. Готель знаходиться всього за 10 хвилин їзди від головного торгового та ділового районів міста Перт та недалеко від багатьох чудових пляжів міста.

На кампусі вам буде запропоновано безліч основних зручностей, включаючи кафе, бібліотеки, книжкові магазини, яскравий культурний центр та сотні клубів та товариств, щоб приєднатися та повною мірою відчути студентське життя. Наша підтримуюча студентська гільдія означає, що ви можете випробувати свою руку на добровільних засадах, отримати незалежну консультацію з різних питань або відвідати одну з багатьох різноманітних подій у кампусі.


Інноваційна структура курсу

Незалежно від цілей, які ви можете мати, ступінь UWA створює світ можливостей. Близько 40 відсотків сьогоднішніх робочих місць не існує через 20 років (CEDA, 2015), тому ми віримо у кращу підготовку до кар'єри майбутнього.

Наша новаторська структура курсів є єдиним у своєму роді в WA і заснована на глобальній моделі. Це означає, що ви можете досягти своїх інтересів і одночасно максимально збільшити свої можливості для кар'єри. Ця гнучкість відрізняє вас від натовпу та є ключем до збереження вашої кар'єри в майбутньому.


Рейтинги та рейтинги

Ми посідаємо перше місце в цілому в Австралії для попиту учнів, випускників зарплат, інтенсивності досліджень та грантів на дослідження, виходячи з основних заходів у Довіднику з успішних університетів 2016 року. Світові рейтинги QS дали нам найвищу оцінку - 5 зірок - і ми займаємося рейтингом топ-один відсоток університетів по всьому світу. Сім наших предметних областей увійшли до 50 кращих у світі відповідно до рейтингу світового університету QS за тематикою.


Випускні результати

Ступінь UWA - це інвестиції у ваше майбутнє. Наші випускники послідовно перевищують початкові зарплати в країні та рівень зайнятості державних випускників. Ми святкуємо міцні партнерські відносини в галузі промисловості, пропонуючи вам практичний, реальний досвід на додаток до цінних професійних можливостей мережі. Цей практичний навчальний підхід високо цінується роботодавцями та гарантує вам готовність до кар'єри. Наші випускники продовжують надихати і справляють позитивний вплив на суспільство.


Зміна світу через дослідження

Будучи науково-дослідним університетом, ми входимо до Групи восьми (коаліція провідних дослідницьких університетів у країні) та однієї з двох австралійських членів Всесвітньої мережі університетів. Ми також є основоположним членом мережі "Матарікі" високоякісних дослідницьких університетів з особливим упором на студентський досвід.

Протягом багатьох років ми продовжуємо залучати висококваліфікованих, всесвітньо визнаних співробітників, науковців та студентів, у тому числі нашого Нобелівського лауреата професора Баррі Маршалла, і ми щорічно отримуємо близько 80 відсотків від загального обсягу досліджень у ВА університетах.


Промислові зв'язки

У UWA ви не лише навчаєтесь на здобуття ступеня, але й зможете отримати цінний досвід для майбутньої кар'єри.


Наставництво

Зв'яжіться з професіоналом у галузі промисловості, щоб порадитися один з одним та розвинути свої навички.


Не для кредитного досвіду

Наша мережа промислових місць розташування дозволяє знайти некредитовані місця розташування.


Розміщення за кредитом

Позиції або практики для кредиту оформлені як частина вашого ступеня.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


University of Western Australia Business School

Наша MBA Full Time Intensive дає вам можливість підвищити вашу кар'єру завдяки більш безпосередньому контакті з бізнес-лідерами та індивідуальною програмою розвитку л ... [+]

Протягом всього 12 місяців MBA Full-Time MBA, що проводиться UWA, покращить ваші кар'єрні перспективи у будь-якій точці світу. Програма UWA MBA Full Time Intensive дасть вам найкращий шанс стати майбутнім лідером, дозволяючи зосередитися на одному з трьох спеціалізованих напрямків: керівництво, ресурси або управління.

Про курс

Наша MBA Full Time Intensive дає Вам видатну підготовку для отримання потрібної роботи. Курс включає:... [-]

Австралія Перт
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Western Australia Business School

Розвивайте свої лідерські навички та глибше розумійте міжнародне комерційне право. ... [+]

За два роки ви можете закінчити з двома магістрами. Здобути міжнародно визнану MBA, а також ступінь магістра міжнародного комерційного права.

Про курс

Наша MBA Full Time Intensive дає Вам видатну підготовку для отримання потрібної роботи. Крім того, магістр міжнародного комерційного права дасть вам неоціненні знання в цій галузі. Курс включає в себе персоналізовану програму розвитку лідерства, розроблену факультетом лідерства світового класу, та індивідуальне наставництво від старшого фахівця галузі. Ви також отримаєте тренінг та семінари з кар'єри та працюєте над проектом стратегічного аналізу та консалтингу для однієї з наших партнерських організацій. Магістр міжнародного комерційного права надає міцну основу в галузях права, що стосуються торгівлі, продажу, доставки та фінансів. Тоді ви будете спеціалізуватися в таких галузях, як законодавство СОТ, комерційний арбітраж, порівняльне право та законодавство та регулювання австралійських фінансових операцій.... [-]

Австралія Перт
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Western Australia Business School

Дізнайтеся, як керувати будь-якою ситуацією - будь то будівництво комерційного підприємства або неприбуткової організації з нуля або керування великою, багатонаціональною ... [+]

Майстер ділового адміністрування UWA (MBA) має сильний акцент на поточних тенденціях бізнесу та дуже бажаний для фахівців, які бажають перейти на більш високий рівень менеджменту.

Про курс

MBA Flexible ідеально підходить для досвідчених професіоналів, які бажають трансформувати свою кар'єру та розвивати свої навички в керівництві та управлінні.

Як гнучкий студент MBA, ви будете закінчувати основні дослідження в усіх основних галузях бізнесу - бухгалтерський облік та фінанси, прийняття рішень, економіка, організаційна поведінка, маркетинг та стратегічне управління - надання вам навичок та знань, необхідних для того, щоб взяти на себе найбільший бізнес виклики... [-]

Австралія Перт
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою