Прочитайте офіційний опис

Про нас

Університет Марконі є університетом світового класу, який займається значними міжнародними дослідженнями та інноваціями. Університет виходить за рамки традиційної академічної освіти, сприяючи використанню інноваційних методів навчання, об'єднуючи передові технологічні рішення з традиційними видами діяльності, такими як лекції, семінари та семінари.

Дослідження Марконі охоплює економіку та мистецтво до прикладної науки та технологій відповідно до суспільних змін та прогресу. Наш підхід ґрунтується на розвитку міждисциплінарних знань, умінь і компетенцій, з особливим наголосом на глобальній перспективі. Прагнення до досконалості та якості надихає наші програми, які мають на меті підготувати студентів до глобальних змін та успішно застосувати свої академічні знання до реальних життєвих ситуацій.

Університет прагне довести свої цінності та місію до потреб міжнародних та вітчизняних студентів, запропонувавши їм різноманітні можливості навчання на бакалаврському та післядипломному рівнях, гнучке планування, безперервну реєстрацію, онлайн-класи, віртуальні лабораторії та моделювання.

Сьогодні наша різноманітна громада налічує понад 16 тис. Студентів, які навчаються в аспірантурі, 300 викладачів і академічна команда консультантів, що складається з понад 200 експертів. Добре обладнані лабораторії підтримують нашу дослідницьку діяльність, наприклад, Marconi Studios, наше виробниче бюро для Cinematic Arts і Digital Media, де студенти можуть застосувати свої знання та отримати практичний досвід.

Місія

Місія Marconi полягає в тому, щоб надавати інноваційні та доступні високоякісні програми та можливості для навчання як вітчизняним, так і іноземним студентам, використовуючи новітні технології та реагуючи на потреби студентів у їх прагненні до академічної, особистої та професійної чесності.

Коли ви продовжите навчання в університеті Марконі, ви не тільки матимете доступ до новітніх технологій навчання в Інтернеті, але й викладайте, підтримуйте і викладайте університетські стандарти.

Наші активні партнерські відносини з місцевими, національними та міжнародними інституціями сприяють сталій спільній меті розміщення та просування студентів у робочій силі.

Цілі

  • Пропонувати високоякісні професійні освітні програми.
  • Розбудовувати спільноту та збагачувати життя студентів, пропагуючи освітнє та професійне зростання
  • Заохочувати орієнтоване на студентів навчання на всіх рівнях, підтримано технологічними ресурсами і очолюватиметься кваліфікованими викладачами та персоналом
  • Забезпечити видатний освітній досвід через академічні та адміністративні послуги
  • Сприяти міждисциплінарним дослідженням та інноваціям
  • Сприяти співпраці та взаємодії між іншими установами з однаковими цілями

Наша освітня модель

Наукова експертиза Марконі спирається на багату європейську освітню традицію і забезпечує додаткову цінність досліджень та інновацій у сфері технологій навчання.

Навчальна модель Марконі складається як з онлайнового, так і зі змішаного формату, який поєднує особисті та інтерактивні заходи та сприяє взаємодії студентських факультетів та більш ефективного використання інституційних ресурсів.

Вибравши комбінований варіант, ви можете відвідувати семінари та уроки в одному з відділень університету, щоб збагатити свій досвід навчання в Інтернеті.

Зареєстровані в університеті Марконі, закордонні студенти мають можливість брати участь у міжнародній спільноті, піддавати себе різним культурам і отримувати високу оцінку європейського ступеня, не виходячи зі своєї країни.

Коли ви вибираєте онлайн-ступінь з Університетом Марконі, ви отримуєте прямий доступ до університетського стандарту навчання, засобів і підтримки. Наш педагогічний колектив несе безпосередню відповідальність за створення та розробку власних онлайн-курсів, скориставшись новітніми технологічними рішеннями, які гарантують Вам якісний та привабливий досвід навчання.

Наші останні висновки в навчальному дизайні та цифрових технологіях призвели до створення платформи SIM Marconi Virtual C @ mpus (інтегрована мультимодальна система), яка виграє від інтеграції таких інструментів:

technologies

У рамках цього навчального середовища мультимедійні та інтерактивні навчальні матеріали (аудіо / відео-уроки, віртуальні лабораторії, симуляції, тематичні дослідження, тести) надають студентам можливість налаштувати власний досвід навчання.

Національні акредитації

Італія: перший онлайн-університет, акредитований в Італії Міністерством освіти Італії

Греція: Акредитована Міністерством освіти Греції, щоб запропонувати ступінь бакалавра в галузі сучасних мов і літератури, психології та освіти, а також ступінь магістра в галузі освітнього лідерства, управління та нових технологій.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Guglielmo Marconi University

Заробити міжнародний ступінь МВА в Університеті Марконі для прискорення кар'єри та перетворення себе на бізнес-лідера. Студенти з бізнес-ступінь і не-бізнес ступеня фону ... [+]

Огляд

Заробити міжнародний ступінь МВА в Університеті Марконі для прискорення кар'єри та перетворення себе на бізнес-лідера. Студенти з бізнес-ступінь і не-бізнес ступеня фону можуть скористатися цією програмою і матимуть змогу досягти успіху в сучасних складних і складних бізнес-середовищах.

Програма МВА Університету Марконі - це не просто бізнес-програма, це мотивуючий і змінюючий життя досвід, який змусить вас переосмислити і переоцінити, як працює бізнес, і зробити вас здатними конкурувати, вивчаючи найкращі бізнес-стратегії.... [-]

Італія Rome
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
10 - 12 місяці
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Guglielmo Marconi University

Заробіть міжнародний визнаний ступінь МВА в управлінні охороною здоров'я від Університету Марконі для прискорення Вашої кар'єри в HealthCare та розвитку себе в професійно ... [+]

Огляд

Заробіть міжнародний визнаний ступінь МВА в управлінні охороною здоров'я від Університету Марконі для прискорення Вашої кар'єри в HealthCare та розвитку себе в професійному центрі HealthCare, який добре розуміє, як керувати неприбутковими, прибутковими та добровільними організаціями охорони здоров'я ефективними та інноваційними способами. .

МВА в програмі управління охороною здоров'я орієнтована на необхідність того, щоб менеджери охорони здоров'я були безперервними учнями, критичними мислителями та етичними практиками, визнаючи багатоконструктивний характер людських, соціальних та організаційних реалій і складні відносини між системою постачальників медичних послуг та потребами громади.... [-]

Італія Rome
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
10 - 12 місяці
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Guglielmo Marconi University

Заробити міжнародну визнану ступінь МВА в маркетингу з Marconi University для прискорення Вашої кар'єри в маркетингу. ... [+]

Огляд

Заробити міжнародну визнану ступінь МВА в маркетингу з Marconi University для прискорення Вашої кар'єри в маркетингу.

Програма MBA в маркетингу надасть Вам знання про процес розвитку маркетингу, включаючи формулювання стратегії, розуміння споживачів

Університет Марконі в сумісному навчанні МВА в маркетингу поєднує класи облич і обличчя з віртуальними класами у всіх місцях, у той час як студенти врівноважують свою особисту і професійну життя.... [-]

Італія Rome
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
10 - 12 місяці
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Our faculties