Прочитайте офіційний опис

Fondazione CUOA Business School

КМОД (широкий Ya) Бізнес - школа була заснована в 1957 році

В Італії CUOA є однією з провідних бізнес-шкіл і активним центром для розвитку та вдосконалення управління приватним і державним сектором та підприємницькими навичками.

Однією з найпомітніших особливостей Школи ділового адміністрування CUOA є довга історія та глибокі географічні відносини, які сприяють просуванню видатних підприємців і директорів у північно-східній Італії.

CUOA не тільки успішно здійснює міжнародні навчальні курси (співпрацюючи з іноземними партнерами), але й працює з більш ніж 3500 місцевими компаніями. Студенти, які беруть участь у цьому курсі, походять з 50 різних країн і ведуть 15 глобально різноманітних проектів розвитку.

Школа бізнес-адміністрування CUOA є національним і міжнародним лідером у сфері корпоративних та управлінських курсів. Цей коледж допомагає студентам розвивати свої індивідуальні потреби та здібності.

CUOA приводить осіб, компанії, приватні та громадські організації до нової моделі корпоративного управління для досягнення корпоративних цілей.

Ця школа пропонує ступінь магістра в галузі ділового адміністрування, короткостроковий виконавчий курс і індивідуальний курс для задоволення всіх потреб. У Італії, департамент підбору персоналу кожної компанії вважає студентів з управління бізнесом COUA важливим прийомом.

Бізнес-школа CUOA - це велична будівля 18-го століття, розташована на віллі Valmarana Morosini у Віченці, на італійській околиці. Будівля палладіанського стилю 18-го століття була спроектована архітектором Франческо Муттоні і має всі шкільні приміщення, що охоплюють історичну культуру та наукову діяльність.

Готель Valmarana Morosini розташований поруч із віллою і є конкретним прикладом сучасної бізнес-школи. Цей житловий район розташований у трав'яному сараї і котеджі посеред ранніх вілл і має більше 50 номерів з ванною та іншими об'єктами обслуговування.

Fondazione CUOA Business School

КМОД (широкий Ya) Бізнес - школа була заснована в 1957 році

Вілла Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Заочні і вечірні MBA

Fondazione CUOA

Повна зайнятість CUOA MBA є міжнародно-орієнтованою програмою, яка надає можливість навчатися у стимулюючому мультикультурному контексті. Студенти будуть розробляти інтег ... [+]

Міжнародна програма МВА у співпраці з Університетом Мічигану-ДірборнДата початку: 6 березня 2020 року Дата закінчення: липень 2021 Мова: італійська та англійська Тривалість: 30 вихідних, 1 тиждень за кордоном, 70 годин дистанційного навчання

Майстер ділового адміністрування - це загальний курс управління , значення якого визнається на міжнародному рівні.

Заочна MBA є міжнародно-натхненною пропозицією CUOA, яка розробляє комплексне і стратегічне бачення компанії, спрямованої на вирішення професійних проблем у все складніших контекстах. Вона досліджує всі функції та процеси компанії і надає конкретні інструменти негайного використання.... [-]

Італія Альтавілла Вічентіна
Березень 2020
італійський,англійська
Заочне навчання
16 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою