Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в La Salle

Ми дякуємо Вам за проявлений інтерес до нашої підготовки пропонують ступеня, майстрів і післявузівську, Executive курси підвищення кваліфікації. програми La Salle орієнтовані на потреби компанії і її фахівців з практичним баченням і метою оперативного застосування отриманих знань. Програми можуть бути присутніми особисто в університеті Барселони, а також подорожувати по віртуальному CAMPUS.

Виберіть програму, яка найкращим чином відповідає вашим потребам.

про

За три століття існування, La Salle була єдина мета постійного і оновленого освіти на всіх рівнях. Це зобов'язання було підтримано більш безперервно протягом п'яти континентів часу. Число студентів перевищує один мільйон, розподілених в 1.600.- центрів, що забезпечують підготовку більш 70000 вчителів.

В Іспанії, яка була введена близько 125 років тому, La Salle розробила дослідження з урахуванням потреб і вимог кожного історичного моменту і був в змозі надрукувати вашу особисту печатку якості підготовки, в якій загальний розмір людини превалювала над чистим кількісне придбання знань.

У Каталонії, Ла Саль має в цілому 30 центрів та 23000 студентів і в Мадриді має 17 шкіл в цілому 11300 студентів.

IALU - Міжнародна асоціація університетів Lasallian складається з 73 університетів. У Сполучених Штатах: La Salle University в Філадельфії, Manhattan College в Нью-Йорку, Каліфорнійський коледж святої Марії; Ла Саль Коледж Санта-Фе, Університет Lewi в Чикаго, Мемфіс коледжу християнського брата. На Філіппінах; Де Ла Саль університет Маніла, Університет Ла-Саль в Баколод. В Ізраїлі: Віфлеєму університет. У Латинській Америці: La Salle University в Боготі, Вища освіта Центр Canoe-Бразилія, Мексика інститутів теоретичних і Обрегон, Центральний інститут Гватемали; IUTEMAR La Salle Каракаса, IUTEAGRO з Cojedes; IUTEIN-де-Гуаяна. Університети в Європі підкреслюють важливість IInstitut Supérieur Agricole з Bauvais, ISAIP д'Анжу, l'ECAM Ліон, Сент-Лу школа архітектури Бельгії, серед інших; до якого повинні бути додані центри в Африці і Азії.

Протягом всієї історії і в усьому світі, La Salle було скоєно людям протягом всього свого професійного життя, а також; як і з організаціями в їх технологічному розвитку. Це зобов'язання сформульовано в наборі навчальних, інформаційних, посередницької, передачі і зв'язку, які роблять La Salle зустрічі з технічного та ділового світу.

В Іспанії, з кампуси в Барселоні і Мадриді, Ла Саль пропонує, на додаток до викладаються університетських курсів, за такими програмами:

  • докторська програма
  • Магістерська програма
  • Програма міжнародних етапів
  • Програма професійного розвитку (PDP)
  • курси спеціалізації
  • Корпоративне навчання

Магістерська програма спрямована на задоволення потреб компанії і її фахівців з практичним баченням і метою оперативного застосування отриманих знань. Це розширення знань про сферу професійної спеціалізації або інших областей, що сприяє особистісному розвитку і поліпшенню адаптивності професіоналів до безперервним змінам на робочому місці і технологічного середовища.

Магістерська програма призначена для фахівців з вищою освітою та професійним досвідом, які хочуть поліпшити свої професійні навички (в різних секторах і областях, охоплених майстрів, які складають програму) і які повинні розуміти бізнес складність і як адаптуватися до нових викликів ; відточити свої професійні навички; розвивати і вдосконалювати навички аналізу, синтезу, комунікації, інтеграції та спільної роботи групи.

Доступні навчальні програми:
англійська
іспанська
каталонський

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

laSalle Barcelona MBA programs

Executive MBA націлений на підготовку професійних менеджерів протягом 30 років в поточних завдань, поставлених провідними світовими командами в глобальному конкурентному ... [+]

The Executive MBA Він націлений на підготовку професійних менеджерів протягом 30 років в поточних завдань, поставлених провідними світовими командами в глобальному конкурентному середовищі програми. Майстер включає в себе етап 2-х тижнів в Силіконовій Долині, США.

Тривалість 15 місяців MBA програми в вихідні дні (п'ятницю в другій половині дня і в суботу вранці) і сумісний з роботою. Під час уїк-енду інтенсивні зовнішні сесії проводяться в форматі, просуваючи особистий контакт, групова робота і розвиток студентських особистих і професійних навичок.... [-]

Іспанія Barcelona
Жовтень 2019
Денне навчання
15 місяця
Кампус
Детальніше англійською мовою

MBA

laSalle Barcelona MBA programs

Якщо ви є університетом і професійний випускник менш ніж за 30 років, і ви повинні зіткнутися з вашої майбутньої роботі з безпекою і гарантією, побудувати свою кар'єру в ... [+]

Якщо ви є університетом і професійний випускник менш ніж за 30 років, і ви повинні зіткнутися з вашої майбутньої роботі з безпекою і гарантією, побудувати свою кар'єру в епоху цифрового перетворення з Full Time MBA Ла Саль.

Ви дізнаєтеся, як розробляти підприємницького мислення, навчитися впроваджувати інновації та використовувати інструменти, механізми і стратегії для виявлення і оцінки нових можливостей в цифрову економіку.... [-]

Іспанія Barcelona
Жовтень 2019
Денне навчання
15 місяця
Кампус
Детальніше англійською мовою

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull