Прочитайте офіційний опис

Університет

Університет Сан-Хорхе, розташований у Вільянуева-де-Галлего на околиці міста Сарагоса, був заснований у 2005 році і входить до складу групи Сан-Валеро, групи освітніх закладів на чолі з Fundación San Valero, неприбутковим єпархіальним центром з більш ніж 60-річною історією, що працює на різних рівнях і видах середньої, подальшої та вищої освіти та навчання протягом усього життя.

Місія всіх установ, що входять до складу групи Сан Валеро, полягає в тому, щоб сприяти сталому розвитку суспільства через інтегральне навчання, засноване на християнських цінностях, що дозволяє людям вирішувати професійні проблеми відповідно до потреб навколишнього середовища.

Університет Сан-Хорхе в даний час налічує понад 2100 студентів, магістрів і аспірантів у п'яти різних центрах: Факультет медичних наук, Факультет комунікацій, Школа архітектури, Політехнічна школа та Школа управління і лідерства.

Модель викладання та навчання університету Сан-Хорхе базується на шести різних елементах:

  • Інтегральна освіта особистості, присутньої в навчальній програмі кожної програми (особистий проект і професійний проект).
  • Культура служіння оточуючим людям через інтеграцію сервісного навчання в навчальний план і сприяння добровільній роботі з університетською спільнотою.
  • Персоналізована увага студента через зобов'язання педагогічного колективу досягти позитивних результатів у застосуванні плану навчальних заходів.
  • Викладання інновацій та інтеграція нових технологій з метою постійного вдосконалення навчального досвіду наших студентів.
  • Інтернаціоналізація навчальних програм з метою підготовки студентів до все більшого міжнародного і глобального ринку праці.
  • Посилання на індустріальну та ділову спільноту, заохочення участі фахівців-відвідувачів у навчальній діяльності та у розробці реальних студентських та аспірантських проектів у співпраці з компаніями та установами.

Кампус університету Вільянуева-де-Галлего має передові установки та навчальні та навчальні ресурси, а також спортивний кампус, де наші студенти можуть брати участь у різноманітних спортивних заходах.

Доступні навчальні програми:
іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Universidad San Jorge

Ступінь магістра в галузі управління бізнесом (MBA) є ступінь з "виконавчий" календар і вищої практичної підготовки адаптовані до ділового світу. ... [+]

Магістр ділового адміністрування - MBA

Ступінь магістра в галузі управління бізнесом (MBA) є ступінь з "виконавчий" календар і вищої практичної підготовки адаптовані до ділового світу.

Наше завдання полягає в тому, щоб навчитися в трьох аспектах: управлінські навички, аналітичні навички та соціальна обізнаність організацій, в яких ми працюємо. Завдяки МВА ми хочемо, щоб ви мали екскурсію по різних відділах будь-якої компанії з метою розвитку критичного, конструктивного та активного мислення. Ми хочемо поліпшити аналітичний рівень, тренінг для реалізації нових тенденцій і набути «ноу-хау» про те, як їх включити для створення нових можливостей.... [-]

Іспанія Zaragoza
Жовтень 2019
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Social Media