Прочитайте офіційний опис

Хто ми Міжнародна бізнес-школа, бізнес-школи та Франсіско де Віторія університет Аденській міжнародна наукова організація з присутністю в більш ніж 17 країнах через свої 27 офісів.

Наша головна мета полягає в підготовці нового покоління керівників і допомогти нашим студентам "винаходити" і підвищити такі необхідні зміни на завтра в компаніях вони ведуть.

Великий виклик нашої освітньої моделі є формування фахівців, орієнтованих на людину і покликання, щоб перетворити себе, щоб стати агентами змін у суспільстві і сприяти цьому, ми створили велику програму стипендій для студентів з талант, який не вистачає економічних засобів, щоб прийти у форму.

Серце великого школи твори, тому його учні, і АДЕН Міжнародна бізнес-школа прагне внести свій внесок у продовження росту особистого і професійного досвіду наших студентів.

У нас є старший факультет у всьому академічного змісту, що складається з штатних викладачів з досвідом роботи в галузі прикладних досліджень і консалтингу в світі бізнес-досліджень, і набір ад'юнкт факультету, який включає провідних фахівців. Крім того, ми пишаємося нашої здатності між отримати відвідавши професорів наших 27 міжнародних місцях.

Коротше кажучи, ми віддані і присвячений спільнота вчителів, фахівців і студентів, об'єднаних таким чином, щоб наші студенти здобувають необхідні навички, щоб стати рушійною силою змін в організаціях, в яких вони працюють або працюють у відповідальній манері, навички відкриті і міждисциплінарний характер.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Методологія заснована на експерименті розроблений, щоб дізнатися, як приймати рішення в реальних сценаріях і середовищі низького тиску. ... [+]

"Навчання свинцю здійснюється шляхом направлення"

НА ОСНОВІ Методика тестування Розроблений, щоб навчитися приймати рішення в реальних сценаріях і середовищі низького тиску. 32 тренажерів + педагогіку інноваційного класі експериментів основі. Перевірена більше 12 років. Використовується для підготовки більш 45000 менеджерів з провідних компаній в Іспанії та Латинській Америці. Грайливі, інтерактивні, орієнтовані на конкретні результати. Розроблений, щоб зробити оптимальні рішення, які допоможуть вам отримати результати, які ви очікуєте. ... [-]
Іспанія Мадрид
Вересень 2020
іспанська,Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Escuela de Negocios UFV