Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Введення

Прочитайте офіційний опис


Про нас

Бізнес-школа CEU IAM (Інститут передового менеджменту) є бізнес-школою групи CEU. де професіонали, які прагнуть вести своє поле етичним і тривалим шляхом, проходять підготовку.

Ми є найбільшою освітньою групою в Іспанії . Заснована більш ніж 85 років тому католицькою асоціацією пропагандистів (ACdP), група має понад 25 навчальних центрів, в яких більше 200 офіційних курсів . навчаються. Понад 250 тисяч студентів пройшли через наші аудиторії, і більше 4000 професіоналів працюють щодня, щоб запропонувати вам найкращу освіту.

Освітня група CEU, назва якої Фонд університету Сан-Пабло CEU, є проектом Католицької асоціації пропагандистів (ACdP) . Місія Фонду полягає в тому, щоб сприяти поліпшенню суспільства за допомогою високоякісної освіти, пропонуючи освітню модель відповідно до принципів християнського гуманізму , цінностей, що передаються нам Євангелієм, і діючи в суспільному житті у справі правосуддя і на захист людей.

Метою групи CEU є досягнення академічної та професійної досконалості , інновацій у своїх освітніх проектах та підготовки студентів до людських цінностей та чеснот .

Особливістю бізнес-школи CEU IAM є лідерство та етика у відповідь на все більш цифровий, глобальний і постійно мінливий світ. Ми прагнемо до стійких і стійких цінностей і принципів, щоб вести людей і організації.

Ми маємо потужні міжнародні партнерські відносини , а також спільні програми з такими установами США, як Берклі, Каліфорнійський університет (перші 1 місцеві університети і 4 найкращі в рейтингах американських новин), Babson College (# 1 визнана в світі освіта для підприємництва ) і Центр творчого лідерства (зайняв 5 місце у лідерстві, Financial Times).

Бізнес-школа Інституту удосконаленого менеджменту (CEU IAM) також є членом AACSB International (Асоціація для розвитку університетських шкіл бізнесу).

Міжнародні угоди

Бізнес-школа Інституту удосконаленого менеджменту (CEU IAM) (Інститут передового менеджменту) є бізнес-школою групи CEU. Вона пов'язує свої академічні досягнення з міжнародними проекціями своїх студентів, підвищуючи свою пропозицію в міжнародних програмах. Мета полягає в підтримці глобального бачення завдяки міжкультурності та збагаченню, яке сприяють різні бачення.

CEU пропонує міжнародні програми в Babson Business School (Бостон, США), Колумбійському університеті (Нью-Йорк, США), Бостонському університеті (Бостон, США), Науково-дослідний інститут передового менеджменту (Кобе, Японія), Університет Берклі (New York, США), США) і Університету Чикаго (США)

Особистісний розвиток

Бізнес-школа Інституту передового менеджменту (CEU IAM) надає все необхідне для прогресу у вашій кар'єрі. Вона має професійну службу кар'єри, яка допомагає студентам протягом усього процесу навчання і після закінчення навчання. Вона також надає можливість доступу до CEU Emprende , спеціальної програми підтримки підприємництва, де відбувається народження нових і тривалих бізнес-ініціатив.

Відділ професійної кар'єри групує відносини CEU з багатьма компаніями, щоб знайти рішення, які відповідають потребам у виборі та прагненням кар'єрного розвитку випускників. Більше 4500 угод підписано з різними компаніями по всьому світу.

Розташування

Мадрид

Address
c/Tutor 35
28008 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Мадридська громада

Address
Calle Tutor,35
28008 Мадридська громада, Іспанія

Акредитації

AACSB Accredited

Програми