Прочитайте офіційний опис

85273_rsz_adobestock_80501595.jpg

ITAE Business School - бізнес-школа з унікальним та специфічним походженням. Спадкоємиця старого ITAE, це ідеологічно та фінансово незалежна установа, яка набуває свого бренду та свого ноу-хау. Її основний принцип і його існування відповідають бажанню деяких професіоналів для того, щоб надати суспільству висококласні навчання.

Сама історія та життя інституції означали, що люди, які його інтегрують в кожний момент, змінюються, але протягом усього свого існування зберігаються цінності академічної досконалості та глобального бачення, які характеризували це. Команди професійної роботи, що відрізняються своєю високою кваліфікацією, професійною траєкторією, якістю людей і відданістю у розвитку можливостей наших студентів . Фахівці ITAE - це ті, які дійсно відзначають якісну різницю наших проектів.

ITAE Business School створена для того, щоб запропонувати рішення відповідно до потреб компаній, у всіх сферах управління бізнесом, шляхом спеціалізованої підготовки та консалтингу .

Протягом багатьох років ми працювали з компаніями та професіоналами з дуже різними характеристиками та секторами, що дозволило нам розробити унікальні методології роботи, які адаптуються до кожного випадку і не мають нічого спільного з моделями або статичними моделями дій .

Наша методологія

 • Динаміка: ми можемо застосувати наші ресурси до різних проектів та ділових ситуацій.
 • Практика: весь зміст програми викладається в суворій, практичному та повноцінному порядку. Ми робимо ставку на навчальний метод, де ви навчаєтесь робити.
 • Cercanía: для того, щоб учень мав змогу отримати найкращий професіонал, він / вона має відчувати себе комфортно і розслаблено, можливо завдяки індивідуальному та близькому поводженню, який ми пропонуємо у будь-який час.
 • Гнучкий: будучи маленькою компанією, ми можемо спеціально адаптуватися до кожної обставини. Ми використовуємо оптимальні навички, компетенції, інструменти та ресурси в потрібний час, щоб запропонувати персоналізовані відповіді.85272_rsz_adobestock_128130222.jpg

Наша сила

 • # Наш досвід
 • # Наші випускники поширюються по всьому світу.
 • # Наші спікери та спікери
 • # Команда професіоналів, прихильна своїм клієнтам.
 • # Наші угоди про співпрацю з університетами та інституціями.
 • # 96% розміщення наших студентів.

Наша мета

 • Передайте знання та розвивайте навички, щоб тренувати кращих професіоналів та сучасних і майбутніх менеджерів. Орієнтуйтеся на розвиток нашого середовища, на шляху організаційних інновацій, щоб генерувати ідеї, можливості та лідерство.
 • Надайте якісні послуги, створюйте ставлення та поведінку у свободі, створюючи незабутні враження.

ITAE Business School зосереджує свої зусилля на наданні високоякісних послуг, що полегшують управління та керівництво організаціями, людьми та робочими колективами. І він переїхав, його Величність, король Іспанії, коли він вважав за потрібне отримати ITAE в Зарзуелі в 2009 році.

Сьогодні, як ніколи, організації повинні брати на себе комплексне завдання управління бізнесом та людьми, що робить їх основними елементами для досягнення своїх стратегічних цілей.

Глобальна організація

ITAE Business School була створена з моменту її створення як найважливіша мета диференційованої позиції.

Наше географічне положення, що межує з Португалією, пропонує нам стратегічний анклав, який позиціонує себе як навчальна школа Hispano-Lusa на міжнародному рівні. Те міжнародне покликання, яке нас рухає, стало наріжним каменем у розвитку школи протягом останніх десятиліть. Ця ж тенденція полягає у тому, що змусило нас відпливати океани, щоб перетворити нашу міжнародну стратегію на нові та тісні відносини з Латинською Америкою.

Доступні навчальні програми:
іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

ITAE Business School

Міжнародний бізнес-менеджмент магістрів HispanoLuso (MBA IHL) створений для реагування на зростаючу потребу компаній для включення молодих фахівців у сучасний, корисний і ... [+]

Загальна інформація про MBA

Міжнародний бізнес-менеджмент магістрів HispanoLuso (MBA IHL) створений для реагування на зростаючу потребу компаній для включення молодих фахівців у сучасний, корисний і адаптований до ділової реальності у своєму міжнародному контексті.

Вміти вести команди людей і приймати рішення в глобальній та мультикультурній середовищі в умовах постійних змін і перетворень.... [-]

Іспанія Badajoz
Жовтень 2019
іспанська,португальська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою