Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа менеджменту є амбіційним, космополітичним, інноваційним проектом, що відображає основні проблеми та основні цінності, пов'язані з сучасним світом.

GSM Barcelona заснована як загальноєвропейська установа, що має університети-партнери у всій Східній та Західній Європі, з'єднані разом у незмінному прагненні до досконалості у вищій освіті та досконалості в галузі досліджень, і це керується факультетом світового класу вчених з економіки та фінансів .

Школа прагне запропонувати широкий спектр професійних і наукових ступенів у галузі менеджменту та бізнесу для аспірантів, які прагнуть усвідомити складні соціально-економічні та фінансові процеси все більш глобального суспільства.

Окрім пропозиції складних магістерських програм, школа сприяє підвищенню кваліфікації бізнес та організаційних досліджень у тісній співпраці з трьома засновниками та широкою мережею міжнародних партнерів.

Місія

Основна особливість Graduate School of Management в Барселоні ставить її в авангарді новітньої та найкращої практики у вищій школі, об'єднуючи інноваційну перевагу академічного світу з практичним досвідом ділового світу та соціальною прихильністю державних організацій.

Підхід

Студент є "рушійною силою" в Graduate School of Management в Барселоні.

Це означає, що ми прагнемо задовольнити потреби студентів шляхом оптимізації навчального процесу та формування розуміння того, що підходить у навколишньому середовищі навчання протягом усього життя, для того, щоб відповідати змінам життєвих проблем на все більш інтегрованому світовому ринку.

Наш навчальний підхід є прагматичним, поєднуючи як інтелектуальне, так і досвідне навчання, розвиваючи знання та навички та базу знань через розвиток індивідуальної та колективної роботи.

Навіщо вибрати Вищу школу менеджменту в Барселоні?

GSM Барселона має безліч функцій, які відрізняють його від інших бізнес-шкіл
Академічна досконалістьФакультет вибраний з найпрестижніших у світі організацій.
Європейський досвід
2000 компаній дивляться на GSM Barcelona для високоякісних інтернів.
Міжнародний фокус
GSMB дасть вам навички, щоб досягти успіху у все більш глобалізованому світі.
Студентське життя
У нас є досвід, який допоможе вам заповнити будинок у Європі.
Будьте частиною всього 100 університетів, які беруть участь у нашому амбіційному проекті.

Розташування

Барселона

GSM Barcelona

Address
GSM Barcelona
Plaça d'Adria, 1 Bis

08021 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 932 05 18 68

Барселона

GSM Barcelona

Address
Plaza Adriano, 1 bis
08017 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 932 05 18 68

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: