Прочитайте офіційний опис

Вища школа менеджменту є амбіційним, космополітичним, інноваційним проектом, що відображає основні проблеми та основні цінності, пов'язані з сучасним світом.

GSM Barcelona заснована як загальноєвропейська установа, що має університети-партнери у всій Східній та Західній Європі, з'єднані разом у незмінному прагненні до досконалості у вищій освіті та досконалості в галузі досліджень, і це керується факультетом світового класу вчених з економіки та фінансів .

Школа прагне запропонувати широкий спектр професійних і наукових ступенів у галузі менеджменту та бізнесу для аспірантів, які прагнуть усвідомити складні соціально-економічні та фінансові процеси все більш глобального суспільства.

Окрім пропозиції складних магістерських програм, школа сприяє підвищенню кваліфікації бізнес та організаційних досліджень у тісній співпраці з трьома засновниками та широкою мережею міжнародних партнерів.

Місія

Основна особливість Graduate School of Management в Барселоні ставить її в авангарді новітньої та найкращої практики у вищій школі, об'єднуючи інноваційну перевагу академічного світу з практичним досвідом ділового світу та соціальною прихильністю державних організацій.

Підхід

Студент є "рушійною силою" в Graduate School of Management в Барселоні.

Це означає, що ми прагнемо задовольнити потреби студентів шляхом оптимізації навчального процесу та формування розуміння того, що підходить у навколишньому середовищі навчання протягом усього життя, для того, щоб відповідати змінам життєвих проблем на все більш інтегрованому світовому ринку.

Наш навчальний підхід є прагматичним, поєднуючи як інтелектуальне, так і досвідне навчання, розвиваючи знання та навички та базу знань через розвиток індивідуальної та колективної роботи.

Навіщо вибрати Вищу школу менеджменту в Барселоні?

GSM Барселона має безліч функцій, які відрізняють його від інших бізнес-шкіл
Академічна досконалістьФакультет вибраний з найпрестижніших у світі організацій.
Європейський досвід
2000 компаній дивляться на GSM Barcelona для високоякісних інтернів.
Міжнародний фокус
GSMB дасть вам навички, щоб досягти успіху у все більш глобалізованому світі.
Студентське життя
У нас є досвід, який допоможе вам заповнити будинок у Європі.
Будьте частиною всього 100 університетів, які беруть участь у нашому амбіційному проекті.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Наші програми МВА призначені для динамічних молодих фахівців, які хочуть вивчити європейський ринок, знайти нових професійних можливостей та ділових партнерів, щоб отрима ... [+]

MBA програми

Студенти матимуть змогу розвинути необхідне розуміння менеджменту та методів інтернаціоналізації суб'єктів господарювання та аналізу міжнародної економіки з акцентом на європейській економіці. Програма поєднує в собі академічну суворість ділових та маркетингових принципів з практичним досвідом в процесі стажування в іспанських / багатонаціональних компаніях.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 1.5 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою