Прочитайте офіційний опис

Знайомства ESEM

ESEM, це бізнес-школа з міжнародної бізнес-програмами. Він був заснований в Мадриді в 1968 році з метою формування академічно в області маркетингу, менеджменту, адміністрування та управління, фахівців, здатних задовольнити поточні та майбутні потреби компанії і на ринку.

Ми маємо таку освітню програму:

  • Майстер в спортивному менеджменті та майстер спорту в Коучинг
  • MBA в галузі управління, адміністрування та управління (DAGE)
  • Майстер в області маркетингу та комерційного управління (ММ)
  • Диплом про вищу освіту в області маркетингу та управління продажами
  • Executive MBA в галузі управління бізнесом (EXE)
  • MBA за фахом Менеджмент в індустрії охорони здоров'я та фармацевтичної (ФАРМА)

центр

З 1968 роком ESEM успішно надають спеціалізовані керівник з відповідною кар'єрою і молодими людьми, які почали свою роботу навчання. Більш 40000 іноземних фахівців пройшли через наші класи, де на додаток до їх підготовки, що досягли обмін практичними знаннями, тим самим виконуючи нашу філософію ... «навчання в процесі роботи»

Метою цих програм є навчання у всіх практичних інструментів і елементів, необхідних для комерційного управління маркетингом, управління продажами, управління фінансами, управління людськими ресурсами та загального управління Багатонаціональна компанія. Програми та їх зміст надзвичайно практичні.

Сон і кинути виклик всім професійним, ви будете успішно завершені з усіма цими програмами, тому що, як профіль студента і порадить, чому вибрати програму.

Не вагаючись, я запрошую всіх курсів Esem і програм, а також їх професіоналізм і нашу підготовку, ми можемо обмінюватися досвідом один з одним і можливість планувати МВА, щоб задовольнити вас.

Ми чекаємо.

Приходьте Francisca Aliaga

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

ESEM

За допомогою цього курсу студент отримає підвищення кваліфікації в бізнес Магістратура Executive Coaching. Ви отримуєте необхідні знання, щоб розвивати свою професійну пр ... [+]

Мета курсу

Метою програми є:

Здобувати знання, навички та вміння, необхідні для практики коучингу на рівні підприємства Посилення виконавчої та розвиток бізнесу за рахунок використання методів в області організаційного коучингу та консалтингу поле. Сприяння розвитку та бізнес-лідерства, в сторону збалансованого стану самопізнання і праксису.

За допомогою цього курсу студент отримає підвищення кваліфікації в бізнес Магістратура Executive Coaching. Ви отримуєте необхідні знання, щоб розвивати свою професійну практику і заохочувати особистого і професійного розвитку керівників, комерційних, менеджерів середньої ланки і керівників.... [-]

Іспанія Мадрид
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESEM

З теоретичної методології - ESEM практики, студент буде забезпечена адаптація до нових технологій, у міру необхідності, і просив сьогодні на пост генерального директора. ... [+]

Міжнародний випускник професійного рівня. Спрямована на людей, які займають або покликані займати посади і функції комерційних і маркетингових директорів або керівників.

ESEM, 47 років діяльності і розвитку, є бізнес-школа, що спеціалізується на бізнес-областях комерційного і маркетингу, менеджменту і ділового адміністрування, з визнанням у національних і міжнародних компаній.... [-]

Іспанія Мадрид
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою