ESEM

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знайомства ESEM

ESEM, це бізнес-школа з міжнародної бізнес-програмами. Він був заснований в Мадриді в 1968 році з метою формування академічно в області маркетингу, менеджменту, адміністрування та управління, фахівців, здатних задовольнити поточні та майбутні потреби компанії і на ринку.

Ми маємо таку освітню програму:

  • Майстер в спортивному менеджменті та майстер спорту в Коучинг
  • MBA в галузі управління, адміністрування та управління (DAGE)
  • Майстер в області маркетингу та комерційного управління (ММ)
  • Диплом про вищу освіту в області маркетингу та управління продажами
  • Executive MBA в галузі управління бізнесом (EXE)
  • MBA за фахом Менеджмент в індустрії охорони здоров'я та фармацевтичної (ФАРМА)

центр

З 1968 роком ESEM успішно надають спеціалізовані керівник з відповідною кар'єрою і молодими людьми, які почали свою роботу навчання. Більш 40000 іноземних фахівців пройшли через наші класи, де на додаток до їх підготовки, що досягли обмін практичними знаннями, тим самим виконуючи нашу філософію ... «навчання в процесі роботи»

Метою цих програм є навчання у всіх практичних інструментів і елементів, необхідних для комерційного управління маркетингом, управління продажами, управління фінансами, управління людськими ресурсами та загального управління Багатонаціональна компанія. Програми та їх зміст надзвичайно практичні.

Сон і кинути виклик всім професійним, ви будете успішно завершені з усіма цими програмами, тому що, як профіль студента і порадить, чому вибрати програму.

Не вагаючись, я запрошую всіх курсів Esem і програм, а також їх професіоналізм і нашу підготовку, ми можемо обмінюватися досвідом один з одним і можливість планувати МВА, щоб задовольнити вас.

Ми чекаємо.

Приходьте Francisca Aliaga

Розташування

Мадрид

Ex'pression College

Address
Avd. de los Madroños, 55 (Parque Conde Orgaz)
28043 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
+1 510-654-2934