Прочитайте офіційний опис

Наша місія переглянути вищу освіту

Ми майже 25 років, що пропонують більш глобальний досвід та інноваційні навчання можливе, постійно вивчати традиційну модель вищої освіти в бакалаврату та магістратури; ми маємо намір поліпшити її, і для цього ми періодично переглядати всі наші програми, які засновані на справжнє бачення ринку і у нас є найдосвідченіші професіонали, які приносять інноваційний підхід і значення досвіду та підприємництва. І в галузі освіти ми відрізняємося від інновацій та адаптації до змін. CESINE на передньому краї освіти.

Інновації освіту

Адаптація до змін в світі не вистачає. Щоб провести позитивні зміни, ми повинні знайти нові і кращі способи робити речі. Ми є одним з перших університетів у світі, які об'єднують в одному місці самі творчі уми, найвідоміші дизайнери і законодавці смаків майбутнього з майбутніми лідерами бізнесу, комунікацій і маркетингу.

Відрізняється випускник

Наші випускники роблять нас тими, хто ми є. Вони наш продукт, і ми визначаємо успіх. Лідери в галузі управління бізнесом, зв'язку, проектування і в технологічній області, всі з них в змозі протистояти їх професійне майбутнє з упевненістю; направляючи свій досвід для студентів і випускників вищої якості.

Входить Кращий

Наявність Cesine серед верхніх позиціях в міжнародних рейтингах відображає прагнення до досконалості і, особливо, здатність адаптуватися до змін і, щоб допомогти людям і організаціям досягти їх результати. Настільки, що ми помістили в трійку сорок іспанських університетах, рейтинг I2N підготовлений PriceWaterhouse Coopers і Education First, який вимірює рівень англійської мови студентів і ступінь інтернаціоналізації установ, Він стояв позаду університету Наварри і Сан-Пабло ЦЄУ. Крім того, Cesine отримав високий бал у навчанні, працевлаштування, споруд та соціальні зобов'язання в престижному рейтингу "QS Stars".

Періоди "Еразмус" гарантується

Стратегічні альянси з численними відомих університетів, бізнес-шкіл та міжнародного дизайну допомоги забезпечити всім студентам періодів "Erasmus" стипендії в різних країнах, і гарантовані кращі практики в іспанських компаній, а також у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Бостон, Торонто і Париж.

Прагнення до працевлаштування та підприємництва

Ми університет у веденні людей зараз, це означає, що ми прислухаємося до роботодавців з упевненістю, що постійно розвиватися, щоб відповідати вашим очікуванням. Ми вимірюємо продуктивність наших 3 Школи Бізнес та комунікаційного дизайну і успіх програм, які ми пропонуємо, засновані на оцінках 360 студентів, як студентів, так і викладачів. І свідчення наших більш ніж 9000 випускників підтверджується.

Ми Іспанський інститут найбільш прихильні працевлаштування та підприємництва. Ми підписали угоди з більш ніж 1100 компаній, ми зуміли 15,500 практики студентів різних програм бакалаврату та магістратури та близько 2500 робочих місць. Він також проводиться щорічний Ярмарок вакансій та Контакти, і ми організували підприємництва форум, новаторську ініціативу, яка заохочує підприємництво серед студентів двадцять років.

Доступні навчальні програми:
Spanish (Spain)

Цей навчальний заклад також пропонує:

1-річна програма EMBA

CESINE Centro Universitario

Усвідомлюючи необхідність підготовки людей, які приведуть ці зміни, CESINE Бізнес-школа Executive MBA розробила програму у співпраці з провідними компаніями в сьогоднішні ... [+]

Насичена програма

Компанії сьогодні працюють в умовах невизначеності, яка швидко змінюється. У зв'язку з глобалізацією ринків, можливості та загрози для наших компаній вийти в будь-який час і в будь-якому місці в світі, і навіть на відстані, може мати миттєвий вплив на наших ринках.

У всіх ключових аспектів корпоративного управління дуже значні зміни, які вимагають директорів, відповідальних для кожної області твердого знання для того, щоб впливати на розвиток сильних і стійкість своїх організацій.... [-]

Іспанія Santander
Вересень 2019
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою