Vishwakarma Institute of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

ВІМ з першого погляду

Vishwakarma інститут менеджменту (VIM) є флагманом B школа Bansilal Ramnath Agarwal Благодійний фонд (прицветником). VIM був створений в 2001 році і зробив швидкі успіхи в останнє десятиліття.

ВІМ затверджений AICTE Нью-Делі, визнаний урядом штату Махараштра і постійно пов'язаний з університетом пуни. Він пропонує два - років повний робочий день програма МВА в приналежності до університету Пуна. Він також пропонує програму PhD. Це ISO 9001 - 2008 Програма MBA Certified і оцінюється як "MH-А" CRISIL так як AY 2011 року.

VISION:

Для розвитку VIM в якості прем'єра інституту управління освіти шляхом створення людського капіталу за рахунок чудових, гнучких, збагачуючи, протягом усього життя досвід навчання.

МІСІЯ:

Для розвитку соціально свідомих, відповідальних, підприємливих, лідер-менеджерів для глобального суспільства. Для того, щоб стимулювати випускників, готових взяти на себе ролі, обов'язки і проблеми, що існують в бізнесі, промисловості, уряду, державної служби та суспільства. Для того, щоб запропонувати програми, які відображають поточні і виникають знань і практики, що мають відношення до студентів і регіону. Для того, щоб узаконити екосистему передового досвіду в галузі управління освітою, професійної підготовки і наукових досліджень і постійно розширюють межі знань в області управління. Для того щоб бути інтереси людей, орієнтований на результат, стійке, установа вищої освіти, яке заохочує і захищає гідність, рівність, соціальну справедливість і права людини для всіх.

ЦІННОСТІ:

Ми будемо прагнути розвивати і підтримувати такі значення, щоб забезпечити контекст для всіх програм і заходів Педагогіці, яка є широка участь і дослідне, сприяння діалогу, взаємного навчання і критичної рефлексії Створення сприятливого середовища, яка сприяє співпраці, співпраці і взаємної підтримки. Строгість, творчість та інновації Сприяння вдячність і повагу до свободи вираження думок і культурного, ідеологічного та інтелектуального різноманітності Перевага Міжфункціональні і міждисциплінарні перспективи, що ведуть до взаємозв'язкам через викладання, практику, дослідження і розширення Прозорість і підзвітність

Інноваційні і наступна практика @ VIM

Складні проблеми суспільства і бізнесу можуть бути вирішені тільки на основі інноваційних процесів мислення і з коробки рішень. У VIM, ми розвиваємо інновації у всіх аспектах нашої роботи. Реалізація кращих і наступної практики є культура для нас.

Лідерство і управління Навчальний план Збагачення Викладання навчальних процесів Академічний Оцінка Нагороди та Визнання Етика і цінності Обслуговування в співтовариство Навчання і місць розміщення професійна орієнтація промисловість Connect Дослідження і ВДП консультаційні послуги Фокус із зацікавленими сторонами випускники Відносини

Розташування

Пуне

Address
S.No. 3/4, Laxmi Nagar, Kondhwa Budruk,
Pune - 411 048.

Пуне, Махараштра, Індія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: