Прочитайте офіційний опис

MIBM є безперечним відмінним лідером в курсах онлайн-менеджменту по всій Індії протягом кількох років, які надають якісну освіту та відповідають міжнародним стандартам.

У MIBM ми пропонуємо список якісних програм, що пропонують програми MBA та Fast Track, які найкраще підходять для студентів та фахівців, щоб вони формували свою кар'єру відповідно до поточних світових тенденцій. Ми віримо у високу якість навчання, щоб наші студенти випередили змагання. Наша місія полягає в покращенні поточного статусу індивідуума для досягнення своїх цілей з удосконаленням.

MIBM пропонує різні онлайн програми МВА, які звикли до постійно мінливих ринкових умов. Програми найкраще підходять для студентів та працівників, які розуміють свої обмеження часу. Курси розроблені та розроблені провідними експертами з освіти з усього світу. Наші працівники освіти розробили найкращі методології та тренінгові моделі навчання для створення провідних професіоналів галузі. Наш факультет освіти оцінюється як найкраща галузь у галузі надання онлайн-освіти.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: