Indian School of Management & Entrepreneurship

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сприяння підприємцям завтра

ISME - це революційна академічна екосистема з акцентом на творчому мисленні та інноваціях, що ґрунтуються на дизайні. Ми інвестуємо в студентів, щоб допомогти їм зробити більше, а їхні підприємницькі уми викличе.

Завдяки сучасним можливостям, близькості промисловості та потужним міжнародним альянсам, ми надаємо студентам найкращий шанс на успіх.

ISME сприяє створенню екосистем ресурсів, академічних програм, інкубаторів та експертів для підвищення інновацій та надсучасної компанії. Щорічно студенти закликаються наблизити свої життєві ідеї до життя нашої групи досвідчених факультетів та наставницьких мереж.

Надихнути

Завдяки нашим навчальним програмам, майстерням та завантажувальним кабінетам ми гарантуємо, що студенти отримують навички підприємництва та інноваційні знання, щоб розпочати роботу.

Інкубація

На ISME ви знайдете доступ до великих ресурсів, таких як 3 прискорювачі запуску ніші, партнерів, таких як Google і Microsoft, мережа інвесторів та інші ресурси для успішного ведення бізнесу.

Запалюй

Наша велика мережа досвідчених фахівців та наставників допомагає студентам розробляти та випробувати свої інноваційні ідеї та бізнес-проекти.

Наша академічна філософія

Наша унікальна академічна програма поєднує основи бізнесу з досвідченим навчанням і "лідерську" думку, актуальну для сьогоднішньої економіки.

Ми пропонуємо програми бакалавра та аспірантури, що базуються на підході до бізнесу та підприємництва (BELL), що забезпечує інноваційні навчальні плани

Енергія бізнес-центру

ISME знаходиться в центрі інноваційних районів нижньої паралі в центрі Мумбаї, де знаходиться центр стартапів та корпоративних заходів.

Завдяки широкому впливу промисловості та доступу до власних інкубаторів, ISME забезпечує підприємницький двигун.

Іконічний кампус у стратегічному міському розташуванні

Ультрасучасний кампус, розташований у Центральному діловому районі, та Новаторська точка нижньої парелі, Мумбаї з уважно кураженими стильними просторами, побудованими для вивчення, взаємодії, співпраці та перетворення.

Розташування

Парель

Address
400013 Парель, Махараштра, Індія