Прочитайте офіційний опис

Сприяння підприємцям завтра

ISME - це революційна академічна екосистема з акцентом на творчому мисленні та інноваціях, що ґрунтуються на дизайні. Ми інвестуємо в студентів, щоб допомогти їм зробити більше, а їхні підприємницькі уми викличе.

Завдяки сучасним можливостям, близькості промисловості та потужним міжнародним альянсам, ми надаємо студентам найкращий шанс на успіх.

ISME сприяє створенню екосистем ресурсів, академічних програм, інкубаторів та експертів для підвищення інновацій та надсучасної компанії. Щорічно студенти закликаються наблизити свої життєві ідеї до життя нашої групи досвідчених факультетів та наставницьких мереж.

Надихнути

Завдяки нашим навчальним програмам, майстерням та завантажувальним кабінетам ми гарантуємо, що студенти отримують навички підприємництва та інноваційні знання, щоб розпочати роботу.

Інкубація

На ISME ви знайдете доступ до великих ресурсів, таких як 3 прискорювачі запуску ніші, партнерів, таких як Google і Microsoft, мережа інвесторів та інші ресурси для успішного ведення бізнесу.

Запалюй

Наша велика мережа досвідчених фахівців та наставників допомагає студентам розробляти та випробувати свої інноваційні ідеї та бізнес-проекти.

Наша академічна філософія

Наша унікальна академічна програма поєднує основи бізнесу з досвідченим навчанням і "лідерську" думку, актуальну для сьогоднішньої економіки.

Ми пропонуємо програми бакалавра та аспірантури, що базуються на підході до бізнесу та підприємництва (BELL), що забезпечує інноваційні навчальні плани

Енергія бізнес-центру

ISME знаходиться в центрі інноваційних районів нижньої паралі в центрі Мумбаї, де знаходиться центр стартапів та корпоративних заходів.

Завдяки широкому впливу промисловості та доступу до власних інкубаторів, ISME забезпечує підприємницький двигун.

Іконічний кампус у стратегічному міському розташуванні

Ультрасучасний кампус, розташований у Центральному діловому районі, та Новаторська точка нижньої парелі, Мумбаї з уважно кураженими стильними просторами, побудованими для вивчення, взаємодії, співпраці та перетворення.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Indian School of Management & Entrepreneurship

"Метою цієї програми є залучення учасників до відповідних управлінських, ділових та лідерських навичок, що сприяє інноваціям, сталості, ефективності ... [+]

"Метою цієї програми є залучення учасників до відповідних управлінських, ділових та лідерських навичок, що сприяє інноваціям, сталості, ефективності

Про ISME

ISME є ідеєю для корпоративних фахівців, що дає їм можливість не просто навчатися та розширювати свої знання про професійний світ, але також заохочує їх виступати як видатні лідери, що приносять чудові зміни у конкурентному світі, що швидко діє. ISME є опорою для ідей, співпраці ISME нещодавно виграла нагороду "Економічні крапки кращих освітніх брендів 2018 року" за те, що вона є однією з Індійських екологічних інноваційних міських інновацій.... [-]

Індія Парель
Липень 2020
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Indian School of Management & Entrepreneurship

Програма надає студентам можливість вивчати та занурюватися у нові можливості в епоху даних, ... [+]

Про ISME

ISME - це навчальний заклад нового віку, метою якого є надання найсучасніших знань та створення інноваційних рішень у вирішенні проблем у світі. ISME, розташована в самому серці Корпоративної Мумбаї, інвестує в перетворення своїх студентів в підприємців, виробників змін та інноваторів.

Про WNS

WNS - це провідна консультаційна компанія з управління бізнес-процесами, яка забезпечує трансформацію бізнесу шляхом інтелектуальних процесів, прийняття рішень на основі розуміння... [-]

Індія Парель
Липень 2020
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Indian School of Management & Entrepreneurship

Ви хочете просунути вашу кар'єру в управлінні та підприємництві? Ви прагнете застосовувати найновіші інструменти та засоби керування вашою організацією, початковим підпри ... [+]

Світ можливостей

Ви хочете просунути вашу кар'єру в управлінні та підприємництві? Ви прагнете застосовувати найновіші інструменти та засоби керування вашою організацією, початковим підприємством чи сімейним бізнесом?

Це ваше час катапультувати! PGMBE в ISME - це 11-місячна програма, яка дає вам динамічну суміш знань та навичок у чотирьох критичних темах: менеджменті, фінансах, стратегії та підприємництві. Досвідчений факультет ISME, корпоративні та глобальні зв'язки, найсучасніша інфраструктура та ключове місце розташування нададуть вам феноменальну перевагу. Курс дає студентам можливість повною мірою використовувати творчі здібності, надавати соціальні та економічні переваги через підприємницькі заходи, сімейні підприємства та корпоративні місця розташування.... [-]

Індія Парель
Липень 2020
англійська
Денне навчання
11 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

ISME Campus Virtual Tour