ISMS Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ISMS Бангалор

Пропоновані курси

Global MBA

Тривалість повного робочого дня - 2 роки

Майстер ділового адміністрування

Тривалість повного робочого дня - 2 роки

Плата за користування INR 6,80 лах на два роки

Стежте за своїми глобальними навичками управління

ISMS Bangalore MBA є однією з кращих програм в країні. Глобальний курс МВА є дворічною програмою, яка забезпечує глибоке вивчення глобальної політичної економії, лідерства, стратегії, переговорів та міжкультурних комунікативних навичок, необхідних для успішного ведення міжнародних команд, функцій та організацій.

Вона включає в себе пакет MBA PGPM 3 Global Certifications

 • Глобальний бізнес-лідер з Нідерландів
 • Живі проекти з Німеччини

Глобальна програма МВА

 • Глобальна бізнес-лідерська програма
 • Живі проекти з Німеччини
 • ERP від ​​Microsoft USA
 • MBA - асоційована з університетом Майсур
 • PGPM - аспірантська програма в галузі менеджменту: галузева приналежність
 • MBA PGPM: подвійна градація з 3 міжнародними сертифікатами

У ISMS всі студенти завершують одночасно як програми MBA, так і PGPM (що веде до подвійної сертифікації) разом з міжнародними курсами сертифікації

Про Інститут:

ISMS Bangalore є одним з найкращих середніх шкіл Індії з міжнародними акредитаціями. ISMS Bangalore - Індійська школа "Most Global B" та найкраща B школа для міжнародних вистав і місць розташування під егідою "Права людини та благодійна довіра" щодо десятиліття назад (2010 р.). Мета полягала в тому, щоб на міжнародному рівні передавати освіту з управління якістю високої якості. ISMS - це бізнес-школа, створена як консорціум між академією та світом підприємницької системи. В останнє десятиліття наша напружена робота дала нам похвальні рейтинги за різними параметрами:

 • Міжнародно акредитовані для глобальних програм США, Австралія
 • Перша школа B в Індії для проектів корпоративного життя з Німеччини (Силіконова долина, США)
 • 14 місце для міжнародних вистав
 • Оцінка 4 зірки "Ш" для глобальної програми
 • У березні 2015 р. Зайняла найкраща школа B Silicon Valley, США
 • Топ-24 найкраща B школа для програми
 • Краща 25-я краща B школа для промисловості затвердила програму

Програма MBA в школі ISMS B:

Ми вчимо стан теорії мистецтва, занурюємо студентів у міжнародний досвід та пов'язуємо їх із найкращою практикою в бізнесі. Студенти, які приходять до наших програм, навчаються набагато більше, ніж теорія та практика управління; вони набувають нових способів мислення, які можуть глибоко змінити своє життя і успіх їхньої організації. Тільки ISMS забезпечує студентів вмінням керувати нестабільним глобальним ринком. Завдяки програмі Global MBA, яка виходить далеко за рамки типових навчальних програм для бізнес-шкіл, ISMS має пристрасний та досвідчений фахівець, який забезпечує найсучаснішу підготовку в реальному світі з тонкощами ведення бізнесу в сьогоднішній взаємопов'язаній світовій економіці. Кожен елемент академічного досвіду в ISMS - від командної роботи проекту та досвіду та глобальних навчальних можливостей до конкретних курсів та самостійного навчання - спрямований на то, щоб підштовхнути студентів до подальшого, ніж вони вважали можливими, з метою розробки цікавого, творчого бізнесу Лідери

Програма ISMS для двох років складається з пакету міжнародних сертифікатів MBA PGPM 3 з Європи та США

 • Глобальний бізнес-лідер з Нідерландів
 • Живі проекти з Німеччини
 • ERP від ​​Microsoft USA

Три міжнародні програми сертифікації

Програма глобального бізнес-лідерства: з Італії, Нідерландів, Швейцарії

Поряд з МВА ви будете робити GBL. Він призначений для професіоналів, зацікавлених у розширенні їх глобального світогляду та їх всесвітньої мережі. Кожен модуль тут навчається з глобальної точки зору, який готує вас керувати людьми через кордони та на всіх рівнях організації. Ця програма виходить за межі традиційної бізнес-ступеня, пропонуючи вам всебічне навчання в галузі глобального управління дисциплінами, а також крос-культурних комунікацій, переговорів та міжнародного лідерства в бізнесі

GBL - 80-градусна граматична програма, що забезпечує поглиблене вивчення глобальної політичної економії, лідерства, стратегії, переговорів та навичок міжкультурного спілкування, необхідних для успішного ведення міжнародних команд, функцій та організацій.

Корпоративні проекти Live з Німеччини

Живі проекти з Німеччини: цей справжній бізнес-проект - це практичний навчальний досвід у сфокусованому бізнесі та в конкретному регіоні Німеччини, який складається з онлайнового навчання, бізнес-процесів, стенограми, візитів на місцевості, зустрічей високого рівня та презентацій з місцевими підприємствами. , лідери культури, щоб дізнатись, що робить бізнес в регіоні унікальним.

Німеччина Проекти забезпечують вас знаннями бізнес-процесів та програмного забезпечення

Тренінг з ERP: домен, заснований на тренінгу сертифікованих консультантів Microsoft

Основні модулі ERP: ми надаємо студентам навчальні курси з деяких найбільш поширених модулів ERP, включаючи плани для продукту, придбання матеріалів, управління запасами, розподіл, облік, маркетинг, фінанси та HR. Як правило, бізнес використовує комбінацію різних модулів для управління роботою та завданнями заднього офісу, включаючи наступне:

Управління процесом розподілу, управління ланцюгами постачання, налаштування, ціни, підвищення точності, полегшення планування проекту, автоматизація життєвого циклу працівників, стандартизація критичних бізнес-процедур, зменшення надлишкових завдань, оцінка потреб бізнесу, облік, зниження витрат на закупівлю, управління людськими ресурсами та заробітна плата Модулі .ERP допомагають адміністраторам організації контролювати та управляти ланцюжком постачання, закупівлями, інвентарем, фінансами, життєвим циклом продукту, проектами, людськими ресурсами, відносинами з клієнтами, бізнес-розвідкою та іншими важливими компонентами бізнесу через серію взаємопов'язаних виконавчих інформаційних панелей.

ISMS означає якісну освіту

01: ВЕЛИКОБУДОВАНИЙ. ГЛОБАЛЬНО ПРИЗНАЧЕНИЙ

ISMS MBA зайняла перше місце в рейтингу 24-х років (2012-2014 роки) The Pioneer, The Magazine Sun, Silicon Valley 2015 Bschool Survey. ISMS Business School є першою в Південній Індії та однією з виділених кількох, які отримали дві найбільш широко визнані акредитації програми МВА через США, Австралію та Нову Зеландію.

02: МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАЦІЇ

Завдяки суворій і напруженій програмі 2-х років, ISMS MBA є швидким курсом до вищої ступеня МВА, що дозволяє вам отримати ступінь МВА з Global Business Leadership Program, а також управління інноваціями від The ​​Phillips, The Netherlands.

03: GLOBAL MBA з пакетом ERP

Студенти можуть вибрати програму Global MBA Package з п'ятьма додатковими програмами разом із загальним модулем розвитку особистості.

04: НЕОБХІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Учасники ISMS Business School отримують уявлення від 20 досвідчених факультетів з усієї Індії як основних, відвідування та додаткових. Ці факультети є провідними вченими, бізнес-консультантами та дослідниками у своїх галузях з кандидатами наук провідних університетів.

05: Навчання різноманітності

Ви будете частиною вибраної групи висококласних людей з більш ніж 25 держав та різноманітних освітніх знань. Розширюйте свої горизонти та отримуйте свіжі перспективи, щоб стати ефективним лідером у глобальному бізнес-середовищі.

06: МІЖНАРОДНІ ЖИВІ ПРОЕКТИ

Всі учасники MBA працюватимуть на "живих" консалтингових проектах з спонсорською компанією, яка може походити з різних галузей промисловості. За підсумками керівників вищих навчальних закладів ви зможете застосувати уроки на уроках у реальному світі, починаючи від аналізу ринкових можливостей, що додаються до найкращих практичних тестів та розвідки клієнтів.

07: ФОКУС НА ГЛОБАЛЬНЕ БІЗНЕС ЛІДЕРСТВО

Будьте частиною програми Leading People Global, курс, який інтегрується через два семестри. Ми виховуємо лідерів, які здатні охопити невизначеність, прийняти неоднозначність та визнати різноманітні натури організацій та ринків.

08: МІЖНАРОДНЕ ОПИС

Через необов'язкові міжнародні екскурсії, також відомі як місії з бізнес-досліджень (BSM), а також обмінні та літні програми з багатьма школами B по всьому світу.

09: БІЛЬШЕ ТА БІЛЬШЕ ЛІНІЙНІ МЕРЕЖІ

Бути частиною сім'ї випускників ISMS, розміщених у Global MNC по всій Індії, що працюють на найвищих посадах. Ви можете взяти участь у випускних заходах та насолоджуватися безліччю привілеїв, які ви знайдете корисними та корисними для вашого розвитку кар'єри та за його межами.

10: ОДНА З найкращої корпоративної мережі.

Педагогіка в ISMS Бангалор:

Викладання на основі випадок є основними методами навчання в ISMS і відповідає нашій філософії співпраці - це командні проекти.

Активна взаємодія заохочується, щоб традиційні лекції могли перетворитися на відкриті дискусії. І обговорення можуть призвести до особистого зворотного зв'язку між професорами та однолітками.

Рольові ігри та симулятори поділяють увагу на сеанси вирішення проблем. Або студентам можуть попросити поміркувати про їх життєвий досвід та обговорити джерело їх стилів керівництва.

Суворе самоаналіз є основою підходу МСМОД до розвитку лідерства. Поєднуючи відгуки з колегами та колегами з навчанням та тренінгом для колег, наші студенти отримують уявлення про те, що традиційний метод викладання випадків не може забезпечити.

Незалежне навчання Під керівництвом викладача студенти вивчають свої власні інтереси, створюючи нові знання, що мають особливе значення для власної кар'єри. Який би формат, навчання та інша академічна робота в ISMS не зосереджена навколо нашого факультету думки лідерів. Кожен викладає в програмі MBA, а це означає, що ви навчаєтесь безпосередньо з кращих. Наш невеликий розмір класу означає, що вони ознайомлються з вами як особистістю.

Європейська програма обміну студентами - це програма, в рамках якої студенти з ISMS Бангалор відвідують одну з установ зарубіжних партнерів для виконання проектів, родинний семестр за кордоном, промислові візити або участь у будь-яких міжкультурних заходах.

Програма обміну студентами може включати міжнародні поїздки, але не обов'язково вимагає від студентів навчання поза його рідною країною.

Наші європейські програми обміну надають студентам можливість навчатися в іншій країні та навколишньому середовищі, що відчуває історію та культуру іншої країни.

Термін "обмін" в ISMS Bangalore означає, що інститут-партнер приймає учня, але це не обов'язково означає, що студенти повинні знайти колегу з іншої установи, з якою вони обмінюються. Студенти обміну живуть із приймаючою сім'єю або в певному місці, такому як гуртожиток, апартаменти або студентське помешкання.

Програма обміну студентами ISMS допомагає покращити розуміння та терпимість учасників інших культур, а також покращити їхню мовну кваліфікацію та розширити їх соціальний горизонт. Студентські обміни також збільшувались після розширення світової економіки. Студент обміну, як правило, залишається в країні перебування на період від 4 тижнів, а іноземні студенти чи ті, хто навчається за кордоном, можуть залишатися в приймаючій країні протягом декількох місяців.

Наші студенти відвідали: Сінгапур, Францію, Німеччину, Австрію, Італію та Нідерланди.

Наставництво @ ISMS B School

Ми в МСМН вважають, що "Менеджмент - це спільна навчальна зв'язок між нашими студентами, які поділяють взаємну відповідальність та підзвітність, допомагаючи тим, хто працює, у досягненні чітких та взаємно визначених навчальних цілей. Наставництво використовується для надання допомоги особам на конкретних етапах розвитку або переходу і триває протягом тривалого, але певного періоду часу. Наставницькі відносини забезпечують можливість розвитку для обох сторін і можуть бути взаємовигідними.)

Наставництво - це партнерство в галузі розвитку, через яке людина ділиться знаннями, навичками, інформацією та перспективами, щоб сприяти особистому та професійному зростанню когось іншого. У всіх нас є потреба в розумінні того, що поза нашим нормальним життям та навчальним досвідом. Сила менторства полягає в тому, що вона створює неабияку можливість для співпраці, досягнення мети та вирішення проблем. Персоналізований характер наставництва означає, що ви можете вирішити дізнатись про тематику та проблеми, які найбільше стосуються вас.

Як наставництво підтримує індивідуальний розвиток @ ISMS Бангалор

Метою наставництва є підтримка індивідуального розвитку через кар'єрні та особисті функції у таких напрямках:

Кар'єрні функції

Місця розташування в ISMS Bangalore: На Місцях ISMS є основною силою наших програм. Стільниковий інтерфейс ISMS спеціально створено, щоб зміцнити взаємозв'язок між галузевими установами та дуже унікальний у своїх операціях. Він надає допомогу у розміщенні та підтримує послуги студентам. Це також включає в себе консультування для учнів у галузі вчених, кар'єри, робочих місць, подальших навчальних занять, додаткових і спільних заходів, спорту, ігор, фестивалів, індустрії-інтерфейсу та ін., З метою виявлення найкращих талантів від студентів. Запис останніх п'яти років спостерігався дуже різко.

Програми підготовки до місця розташування проводяться внутрішніми тренерами, а також фахівцями з промисловості. Ми обираємо наших тренерів з різних професійних органів та багатьох інших, які можуть формувати особистість студентів і зробити їх підхожими для потреб галузі. Керівники галузей організовують програму професійної орієнтації та програму підготовки до працевлаштування, а осередок закладу оновлює студентів про вакансії. Студенти також отримують інформацію про найважливіші моменти успіху. Наприклад, Infosys і Deloitte наполягають, щоб студенти відрізнялися англійською мовою; Махиндра Сатьям наполягає, що студенти відрізнятимуться в командах підготовки до вміння та роздумів. Вони відвідують кампус та навчають студентів у процесі вибору та навчають їх ефективно зустрічатися з інтерв'ю. Перед початком семінарів та індукції специфічних навичок співбесіди також надаються в цьому семестрі. Протягом усього процесу розміщення менеджмент СУІБ гарантує, що кожна дрібна деталь, пов'язана з розвитком особистості, академічним прогресом та практичним навчанням, підпорядковується. На той час, коли студенти досягають четвертого семестру, вони будуть повністю готові до інтерв'ю та розміщення на кампусі.

Таким чином, всі студенти розміщуються в хороших компаніях з хорошими пакетами оплати праці з самого початку роботи. У 2016 році, 17 років, до закінчення 4-го семестру було розміщено 100% місць в середньому на рівні 4,50 літрів на рік.

Хостельні об'єкти:

Просторі номери з ліжком, навчальний стіл, стілець, альміра, кухня, кімната відпочинку, загальна кав'ярні для сніданку, обід і вечерю.

Також надається бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi), цілодобові послуги охорони і засоби для чищення

Розташування

Бенгалуру

Address
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 Бенгалуру, Карнатака, Індія

Програми