Goa Institute of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут

Goa Institute of Management розташований у Західних Гагах, став уявленням сучасних знань про управління з відступом на пагорбах. Це ідеальне поєднання незмінності з часом і все-таки задуматися про ці цінності, які слід продовжувати в житті для сталого зростання та етичної ділової практики.

Місія Goa Institute of Management (GIM) полягає в тому, щоб створити знання та виховати лідерів для сталого бізнесу та інклюзивного суспільства для Індії та світу, одночасно підтримуючи рішучі та постійні зобов'язання перед Гоа. Інститут намагається навчити менеджерів грамотно та впевнено відповідати на економічні, соціальні та організаційні виклики, що виникають в зв'язку з швидкими темпами розвитку технологій, зміною економічної бази та глобального ринку.

Країна

Індія - це очаг для інновацій та підприємництва з безліччю можливостей у сфері охорони здоров'я. Сміливі інновації, такі як найменший ручний комплект ЕКГ та Arvind Eye Care, спрямовані на AI, найсучасніші дослідження; від найбільшої в світі системи медичного страхування до практики різних систем альтернативної медицини, Індія представляє себе як унікальне місце для отримання освіти в галузі управління охороною здоров'я.

Програма заслужила репутацію маяка знань домену за короткий проміжок часу. Програма, що включає в себе такі заходи, як Know Your Health Provider (KYHP), що відвідують лікарні, медичні центри, фармацевтичні заводи, аптечні аптеки та громадські організації в Гоа, є ідеальним об'єднанням теорії та практики. Це дозволяє учням спостерігати за проблемами на місцях в системах охорони здоров'я та пропонувати рішення з вивчення їх управління. Студенти HCM неодноразово вирішували реальну проблему і зробили відмітку щодо державних систем охорони здоров'я. До речі, GIM є однією з 13 інституцій в Індії, обраних для створення амбіційного інкубаційного центру в університетському містечку.

Розташування

Панаджі

Address
Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Панаджі, Гоа, Індія

Акредитації

AACSB Accredited