Прочитайте офіційний опис

Вважається одним з найстаріших університетів Індонезії, UNIVERSITAS GADJAH MADA служить опорою освітнього пробудження в Індонезії і претендує бути захисником і розповсюджувачем Pancasila.

На UNIVERSITAS GADJAH MADA студенти отримують широкий спектр можливостей для розвитку творчості та інновацій у своїх сферах завдяки підтримці сучасної інфраструктури та інформаційних технологій. Як університет світового класу, UGM приділяє велику увагу дослідницькій діяльності, мотивуючи викладачів, а також студентів, проводити та публікувати свої дослідження. Крім того, ці зусилля активізуються через створення 25 навчальних центрів з різних наукових напрямків. UGM обладнаний чистими ресурсами 3608 викладачів і 4324 працівників, які наполегливо прагнуть зробити UGM кращим університетом і видатним освітнім посиланням в Індонезії.

Представляємо UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA є індонезійським громадським дослідницьким університетом ліги плюща, розташованого в місті Джокьякарта, Індонезія, заснованому 19 грудня 1949 року. UGM є найстарішим і найбільшим вищим навчальним закладом Індонезії. Розташований у місті Джокьякарта, Індонезія, університет на 360 акр складається з 18 факультетів, 68 навчальних програм, 23 дипломних програм, 104 магістерських та спеціалізованих навчальних програм, 43 програми докторантури.

Вона нараховує приблизно 55 000 студентів, 1187 іноземних студентів і 2500 членів факультету. UNIVERSITAS GADJAH MADA вважається одним з найпрестижніших університетів Індонезії.

УГМ впроваджує область освіти, що є кроком університетів у створенні сприятливого середовища для безперервності процесу навчання. Ці зусилля проводяться в контексті розвитку мультидисциплінарного співробітництва та реагування на екологічні питання для досягнення бачення університету. Деякі кроки зменшують забруднення та викиди вихлопних газів автомобіля, розвиток пішоходів, обмеження транспортних засобів, що входять до кампусу, будівництво нових гуртожитків на території кампусу, розробка кишень для паркування, посадка зелених дерев та багато іншого.

Спеціальний регіон Джокьякарта, де розташований УГМ, є однією з найменших провінцій в Індонезії і широко відомий як центр яванської культури, а також як центр навчання. Вона має 3,400,000 жителів, 511,000 з яких проживають у місті Джокьякарта. Його призначення як центр навчання відзначається існуванням 120 державних і приватних вищих навчальних закладів, у яких навчається понад 300 тис. Студентів.

Бачення

Бути відмінним і інноваційним університетом світового класу, пронизаним національними культурними цінностями, заснованими на Панкасілі, як державна ідеологія, присвячений інтересам нації і людству.

Місія

Проводити освіту, наукові дослідження, громадські роботи, а також збереження і розвиток знань, які є чудовими і корисними для суспільства.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

UNIVERSITAS GADJAH MADA

MM FEB UGM є провідною бізнес-школою випускників в Індонезії, що пропонує високоякісну бізнес-освіту, що характеризується сильними та компетентними викладачами, динамічни ... [+]

MM FEB UGM є провідною бізнес-школою випускників в Індонезії, що пропонує високоякісну бізнес-освіту, що характеризується сильними та компетентними викладачами, динамічним навчальним планом, спільним та творчим навчальним процесом, а також приємною академічною атмосферою. Будучи міжнародною акредитацією AACSB (Асоціація для вдосконалення університетських шкіл бізнесу), програма зараз є єдиною представницькою програмою МВА в Індонезії, яка визнана в усьому світі.... [-]

Індонезія Yogyakarta
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою