Прочитайте офіційний опис

Американський університет в Каїрі (AUC) є одним з провідних англійською мовою вищий навчальний заклад. Університет є прихильність викладання та наукових досліджень самого високого калібру, і пропонує виняткові гуманітарні науки та професійної освіти в крос-культурному середовищі. AUC формує культуру лідерства, протягом усього життя, безперервної освіти та обслуговування серед його випускників, і зусиль, щоб зробити значний внесок у Єгипті та міжнародної спільноти в різних областях.

Дипломований та акредитованих в США та Єгипті, він є незалежним, не-для-прибуток, рівних можливостей установи. AUC дотримується принципів академічної свободи і присвячений досконалості.

Заснована майже 100 років тому, залишається прем'єр регіону англійською мовою університеті і важливим чинником соціальної, політичної та культурного життя в арабському світі.

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

AUC The American University in Cairo

Майстер ділового адміністрування (MBA) є професійною ступеня призначена для підготовки студентів, щоб продовжити кар'єру управління. ... [+]

Майстер ділового адміністрування (MBA)

Майстер ділового адміністрування (MBA) є професійною ступеня призначена для підготовки студентів, щоб продовжити кар'єру управління. Студенти можуть вибрати один з наступних концентраціях; Маркетинг, управління операціями, фінанси, міжнародний бізнес, лідерства та управління людськими ресурсами, будівництво та управління інформаційних систем. Навчальна програма підкреслює принципи, що лежать бізнес-операцій і допомагає розвивати управлінської точки зору. ... [-]

Єгипет Cairo США New York
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Egypt's Global University