Прочитайте офіційний опис

Про IBSS

Міжнародна бізнес-школа Скандинавії з регіональним штабом у Великобританії та Данії. IBSS зосереджується на змішаних навчальних програмах, які приносять новітні методи тренінгу нашу цільову групу, і зосереджені, головним чином, на міжнародних цілях.

IBSS проводить тренінг на дипломі, бакалаврату магістра та рівні докторських наук. Наші програми часто розробляються та виконуються як подвійні ступені з місцевими партнерами в Європі, Азії, Африці та на Близькому Сході. Бажання IBSS - це робота із забезпечення високої якості, але при пристойних цінах, забезпечуючи міжнародну освіту з гнучкою, якісною та міжнародною акредитацією.

Основним продуктом є власна розроблена IBSS MBA програма. Він був розроблений у тісній співпраці з іншими міжнародними партнерами та навчальними закладами. Крім того, IBSS також співпрацює з іншими постачальниками освітніх послуг для надання програм BBA та DBA.

У нас є великий зовнішній факультет з академічними фасилітантами з усіх куточків світу. Ми намагаємося забезпечити найкращу можливість встановлення міжнародних програм.

Впродовж останніх п'яти років глобальне ділове середовище змінилося набагато більше, ніж за попередні п'ять років. Щоб досягти прогресу та конкурувати, потрібна ступінь, відповідна міжнародним навичкам, які вам потрібні, це визнано у всьому світі, яке можна отримати за адресою вдома, а не за кордоном, і розумно, це доступно.

Міжнародна бізнес-школа Скандинавії (IBSS) пропонує вам усе це у високорозвиненій модульній програмі та власних варіантах, за допомогою яких ви можете налаштовувати та спеціалізувати свою освіту, коли ви просуваєтесь через модулі.

IBSS прагне до надання висококваліфікованих знань, а також сучасних навичок, що дозволяє сьогоднішнім студентам займатися питаннями управління бізнесом з доречністю та впевненістю в собі. Матеріал як теоретичний, так і практичний; факультет міжнародний з великим досвідом галузі; тексти та навчальні заняття проводяться на місцевій мові.

Цілями програм IBSS є:

 • Щоб принести сумісне навчання в найближче десятиліття
 • Привернути міжнародну якісну ділову освіту до людей у ​​країнах, що розвиваються, у всьому світі
 • Пропонувати міжнародне якісне бізнес-освіта за доступною ціною
 • Розвивати навички управління прикладним менеджментом та розвитку бізнесу

Бачення та місія

Девіз:

Кожен має право на якісну програму навчання за справедливою оплатою навчання.

Місія:

Ми хочемо надати студентам доступ до якісної освіти.

Бачення:

Стати глобальним постачальником освіти в галузі бізнесу, інформаційних технологій та менеджменту.

Значення:

Як професійний міжнародний навчальний заклад ми хочемо запропонувати нашим співробітникам, клієнтам та діловим партнерам співпрацю, яка базується на наступному:

Студенти:

 • Міжнародна перспектива
 • Бажання розвивати власний бізнес і в своїх країнах

Працівники:

 • Залучення до сумісних методів навчання
 • Освіта з міжнародним розумом

Університети та коледжі:

 • Сучасне та вперед рух
 • Відкрите для повної співпраці

Партнери:

 • Надійний
 • Довгострокове зобов'язання
 • Точний
 • Вищий академічний рівень
 • Внесок у світовий мирний процес шляхом навчання іноземних студентів

Цільові групи:

IBSS зосереджується головним чином на дорослих на робочих місцях. Мета - оновити свої навички на будь-якому рівні, на якому вони можуть перебувати.

IBSS EGYPT

Міжнародна бізнес-школа Скандинавії (IBSS) з головним кварталом, розташована в Данії. IBSS зосереджується на змішаних навчальних програмах, які приносять новітні методи тренінгу нашу цільову групу, і зосереджені, головним чином, на міжнародних цілях.

IBSS створено в Єгипті з 2010 року.

IBSS Egypt підтримує студентів, функціонуючим як центр навчання. Поки навчання проводяться в Інтернеті через платформу IBSS, місцева присутність IBSS Egypt дозволяє студентам приєднатися до місцевої підтримки.

Бажання IBSS працює над забезпеченням високої якості, але за пристойною ціною, забезпечуючи міжнародну освіту з гнучким, високоякісним та міжнародним акредитованим ступенем.

Основним продуктом є власна, розроблена власною програмою IBSS MBA ступінь. Він розроблений у тісній співпраці з іншими міжнародними компаніями-партнерами та навчальними закладами.

IBSS має список корпоративних договорів з відомими компаніями в Єгипті, і протягом останніх двох років IBSS випускає майже чотирисот студентів-магістрів МВА, а також 50 студентів-випускників ДБА.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

Загальна програма МВА призначена для студентів та співробітників, які хочуть покращити свою кар'єру. Він створений для переміщення поточної кар'єри вперед з отриманими зн ... [+]

ПОШТОВОЛЬНИЙ РІВЕНЬ

Вам не потрібно перестати працювати, щоб заробити свій MBA. Ви продовжуєте працювати і брати участь у наших заняттях, як правило, один вечір на тиждень і у вихідні, де ви будете безпосередньо спілкуватися з нашими факультетськими та галузевими виступами. Курси також пропонуються у форматі eLearning та можуть бути проведені на великій відстані з груповими заняттями.... [-]

Єгипет Місто Наср
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Address
2 Saied Zakaria st
Місто Наср, Каїрське губернаторство, Єгипет