Університети в

Детальна інформація про різні місця навчання

Перейдіть за вказаними нижче посиланнями, щоб прочитати про навчання в різних країнах. Там ви знайдете загальні факти про країну, дізнаєтеся про особливості місцевої системи вищої освіти, вартості навчання, структури навчання на навчальний рік, освітні можливості для іноземних студентів та багато іншого. Ви також знайдете деякі корисні поради і практичну інформацію про медичне страхування, процедуру отримання студентської візи і вартість проживання.

Вивчення бізнесу в усьому світі

Які Бізнес Дослідження?
Вивчення бізнесу є академічна дисципліна, яка пропонує повний поєднання бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансів і організаційних досліджень або адміністрації. Майстер ділового адміністрування або MBA, є ключовими програми ступеня в рамках дисципліни бізнес-досліджень. Ступінь програми в бізнес-досліджень часто є більш спеціалізованими, зосередивши увагу на суб-дисципліни або галузі бізнесу, таких, як трудові відносини, маркетинг, підприємництво, бізнес-інформатики, міжнародної торгівлі, Стратегічного управління ризиками, фінансів та багато іншого. Бізнес Дослідження ступінь програми пропонуються в університетах та бізнес-школах для іноземних студентів по всьому світу.

Які переваги вивчення бізнесу за кордоном?
Вивчення бізнесу за кордоном може принести цінну крос-або міжкультурного перспективу до академічним досвідом. Багато студентів щороку на свій розсуд застосовувати в бізнес-школах в інших країнах через міжнародної репутації школи і високий рейтинг. Студенти, які бажають вивчати бізнес за кордоном, можуть вибрати з усіх провідних світових бізнес-шкіл, а не тільки ті неподалік. Бізнес студенти за кордоном також поліпшити свої навички міжкультурного спілкування, які є життєво важливими для успіху в сучасному глобалізованому ринку. Іноземні студенти, які навчаються бізнесу за кордоном також є можливість продовжити практичний досвід роботи в компанії в іншій країні.

Що ми вчитися в бізнес-програмі за кордоном?
Бізнес програми за кордоном розрізняються по півдню дисципліни і предмета, і навіть у межах однієї субдисципліни, дві програми на різних шкіл рідко збігаються. Іноземні студенти, що навчаються бізнес по всьому світу часто воліють зосередитися на концентрації в їх програми, наприклад з продажу, економіки, логістики, управління охороною здоров'я, підприємництва або банківської. Структура курсу, завдання, оцінки, проекти і теза або дисертація (де застосовується) також буде залежати від ступеня переслідуваної. Університети за кордоном пропонують ступеня бакалавра, магістра ділового адміністрування, виконавчий майстрів ділового адміністрування, доктора ділового адміністрування, кандидатів наук в галузі бізнесу та багато іншого.

Які поліпшення кар'єри ви можете очікувати з вивченням бізнес за кордоном?
Випускники бізнес-досліджень ступеня програм статистично збільшилася шанси бути розглянуті на роботу або просування по службі в своїй професійній області. За професійним та кар'єрним потенціалом нерозривно доданої бізнес ступеня, один отримав в університеті за кордоном несе додаткову цінність. Майбутні й нинішні роботодавці цінують, що вивчення бізнесу за кордоном забезпечує додаткову впливу на різноманітність світового ринку і краще розуміння міжнародного бізнесу.

Скільки коштує навчання бізнес за кордоном?
Навчання та збори, пов'язані з бізнес-навчання за кордоном широко варіюватися від одного бізнес-школи в іншу, і з однієї країни в іншу. Фінансова допомога може бути отримана від приватних чи державних організацій для студентів, що бажають продовжити бізнес навчання за кордоном. Кожен окремий бізнес-школа інтерес може представити більш детальну інформацію про вартість навчання і можливості для фінансової допомоги.

Навіщо бізнес ступінь в одному з університетів з вашій власній країні?
Не всі з кращих бізнес-шкіл в світі централізовані в одному місці. Студенти значно вигоду від прийняття бізнес-ступінь в університеті за кордоном. Тим не менш, деякі студенти не в змозі вийти з їх рідній країні протягом усього терміну навчання через роботу або особистих зобов'язань. Зараз бізнес-досліджень є прекрасною можливістю для цих людей, щоб отримати диплом в обраній ними університету не виходячи з дому. Інтернет дослідження забезпечує гнучкість планування, як курси можуть бути завершені в будь-який час дня і ночі. Є також додаткові переваги в онлайн-дослідження, наприклад у розробці письмових і технічних навичок, а також спілкування безпосередньо з своїх професорів.

Подорожі поради для іноземних студентів
Багато університетів і бізнес-школи мають адміністративних відомств виключно присвячена підтримці іноземних студентів. Вони влаштовують можливості для задоволення колег іноземних студентів бізнес, забезпечити академічну підтримку, допомогу в пошуку житла і ділитися спеціалізоване знання місцевості. Важливо зробити, як багато досліджень, як це можливо, перш ніж ділова програма кордоном починає бути знайомі з будь-яких потенційних відмінностей від, як вивчення перебуває вдома. Найголовніше, щоб тримати відкритим серцем і насолоджуватися можливістю раз-в-життя-що вивчає бізнес за кордоном.

Детальніше Згорнути