Чому швейцарська школа менеджменту в Римі?

Простіше кажучи, швейцарська освіту несе значення.

Наш США і ЄС, акредитовані подвійний ступінь МВА дає більш новий рядок у вашому резюме. Це дає вам професійний відпочинок в кар'єрі ви хочете, в будь-якій точці світу.

Подвійний Магістр програми SSM-INSEEC надає нашим студентам MBA з сильним набором міжнародного досвіду та можливостей. В ході програми, Dual MBA пропонує студентам міжнародну перспективу як в і з класу. Використовуючи досвід двох динамічних бізнес-шкіл, мережі студентів однокласників і викладачів будуть в два рази, в той час як гради Dual MBA може стати сильнішими кандидатами для роботодавців зі ступенем магістра як з швейцарської школи менеджменту в Римі і INSEEC в Парижі чи Лондоні. І час, проведений в Римі, Парижі або Лондоні студенти можуть по-справжньому подружитися з усього світу! Програма закінчується на шість місяців оплачуване стажування в Парижі чи Лондоні.

Навчання в Practise

Студенти повинні знати, що є особливі моменти, які тягнуть все, що ми дізналися в центр уваги. Коли теорія, практика, досвід і талант все приходять до одного вістря-рішення, яке формує остаточний курс дій. Коли це вже не питання про те, що може бути зроблено, але що ви будете робити.

Це швейцарський спосіб ведення бізнесу. репутація Швейцарії передового досвіду пов'язано з висококваліфікованої робочої сили, що виконує висококваліфіковану роботу. Джерелом цієї репутації є те, що Швейцарія відома - високої якості освіти по всій Європі.

Перше місце серед кращих програм MBA по всьому світу

Швейцарська школа менеджменту за ступенем MBA присуджується у співпраці з INSEEC Business School, чия ступінь MBA входить в число кращих програм по всьому світу. Крім того, SSM ступінь MBA повністю акредитована IACBE і Департаментом у справах ветеранів в США. SSM є сертифікатом якості школи по EduQua, швейцарського якості етикетки сертифікації для установ вищої та неперервної освіти.

Наш підхід фокусується на п'яти областях:

Global & Управлінська Intelligence

Піднімайтеся на виклик діючих в глобальному світі. Змішування з міжнародними кандидатів і випробувати, що означає працювати пліч-о-пліч з людьми різних країн, культури і поглядів.

Навчання на практиці

Дізнайтеся, як приймати рішення в умовах суперечливих даних, складних політичних і інтенсивних тисків.

Підприємництво та інновації

Досліджуйте потенціал нового підприємства, спілкуватися з підприємцями, і відкрити для себе нові можливості.

Дійсно Dual Degree досвід, щоб зробити вас унікальним!

Програма Dual MBA може бути завершена протягом 18 або 24 місяців. Програма починається у вересні або в січні в Римі в швейцарській школі менеджменту, де буде проходити через всі основні курси і спеціалізуватися в Global Management та лідерства. Після того, як один рік на SSM в Римі, ви будете рухатися до INSEEC Париж або Лондон протягом ще шести місяців навчання. Після того, як ви зробили з вашої академічної доріжки, INSEEC організовує інтерв'ю для вас, щоб піти на оплачуване стажування в Парижі чи Лондоні.

В кінці вашого подорожі, ви закінчать з міжнародної акредитованої ступеня подвійного MBA і шість місяців роботи-досвіду. Стажування не є обов'язковим для отримання degree.ome Dual MBA більше, ніж захоплююча європейською столицею; це вражаючий енциклопедія живої історії.

перевага Рим

Було сказано, що всі дороги ведуть до Риму, а в Римі, кожна дорога веде до вічності. Життя і навчання в Римі надає рідкісну можливість випробувати культуру, яка допомогла сформуватися сучасний світ. Приходьте навчання в швейцарській школі менеджменту і ходити по тим же самим старим кругляком, де колись Юлій Цезар або Костянтина Великого пройшли разом.

перевага Париж

У Парижі, повітря густий з можливістю. Студенти, які живуть і навчаються в Парижі скористатися його можливостями шляхом навчання в якісних освітніх установах і живого життя в будь-якому з Парижа холодних і модних кварталів. Студенти, які навчаються за кордоном, в Парижі також скористатися достатком Парижа культурних гарячих точок, значки та події. Багато студентів навіть роблять до просунутих мовних програм і якості стажування в деяких з Парижа багатьох потужних галузей промисловості. В кінцевому рахунку, дослідження Париж за кордоном програми надають студентам прекрасну можливість розширено в навчанні, особисто, і професійно.

випускники Відносини

Побудувати з'єднання і виявити можливості для бізнесу. В якості учасника MBA, ви будете мати можливість вступати в міжнародні молодіжні конференції, організовані науковими партнерами SSM в Європі. Крім того, у вас є можливість змінити в програму Dual або Capital MBA, надаючи собі оплачуване стажування в шість місяців в Парижі чи Лондоні.

Якщо ви хочете прийняти вашу кар'єру на наступний рівень, дістатися до Риму. Дізнайтеся, як швейцарський мислення буде вести свою кар'єру далі, ніж ви коли-небудь уявити.

Навчальний план і викладання

Заняття двічі на тиждень: понеділок і четвер з 6-9pm, в тому числі два середах в місяць. Це дозволить вам негайно піти на роботу або стажування, які заробляють досвід роботи. Крім того, в той час як ви знаходитесь в Римі, він дозволяє, щоб подорожувати нашій прекрасній країні.

Виберіть Спеціалізація / Major

Програма Dual MBA дозволяє спеціалізуватися в двох різних областях, заробляючи більше, ніж 60 ECTS. У той час як в Римі, ви будете спеціалізуватися в Global Management & Leadership. Для Парижа і Лондона, ви можете вибрати зі списку нижче:

У той час як в Римі - У швейцарській школі менеджменту:

Global Management & Leadership Track

  • Глобальне управління і керівництво трек розробляє лідерів для ефективного управління глобальними операціями з комплексної навчальної програми, яка охоплює основні бізнес-компетенції, необхідні для досягнення успіху в сучасній глобальній економіці. класи MBA даються в основному у вечірній час, щоб пристосувати для професіоналів, які працюють або для студентів, які хотіли б працювати або продовжувати стажування.

У той час як в Парижі - У Парижі INSEEC

  • міжнародний бізнес
  • Маркетинг і бренд-менеджмент
  • Мода Маркетинг & Luxury Brands
  • фінанси

(Виберіть один з треків)

У міру просування в другу фазу програми, ви будете потім занурюватися далі в міжнародне управління і вибрати бізнес-трек, який найкраще підходить для ваших цілей кар'єри.

У той час як в Лондоні - У Лондоні INSEEC

  • Корпоративні фінанси
  • Фінансові ринки
  • Бренд-менеджмент
  • Int. Бізнес Менеджмент

(Виберіть один з треків)

На третьому етапі, ви дізнаєтеся, глобальні компетенції, необхідні для стратегічного аналізу бізнес сьогодні. Студенти будуть продовжувати вчитися, як ефективно працювати на різних ринках і бізнес-культур, аналізувати і вирішувати майбутні можливості.

Відкрийте для себе різницю SSM

Протягом усієї програми МВА, студенти будуть вивчати лідерство, бізнес, підприємництво і філософій управління які можуть бути застосовані до будь-якої ролі управління через різних галузей промисловості. Наша бізнес-школа також дає студентам практичний, який можна застосовувати досвід провідних груп і класних дискусій.

Наш міжнародний Акредитований MBA включає в себе лекції, корпоративні візити, відвідування ораторів, самооцінок і резюме / Практика консультування. Наша мета полягає в тому, щоб почати рости мережі студентів з моменту їх надходження.

Студенти також виявлять, що наше місце розташування MBA в центрі міста дозволяє студентам скористатися всіма перевагами Рим може запропонувати. Класи знаходяться в декількох хвилинах ходьби від всього від Пантеону до Іспанських сходів у Ватикані.

Перевірте нашу програму Executive MBA та нашу унікальну програму капітальних MBA, а також.

Відмінний бізнес-школа повинна працювати, щоб поліпшити свої кар'єрні перспективи. У SSM, це саме те, що ми робимо для кожного, і кожен з наших студентів.

Ми показуємо щомісяця контингенту учнів.

Доступні навчальні програми:
англійська
Swiss School of Management, Rome Italy

Переглянути 2 інших курсів в Swiss School of Management, Rome Italy »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
24 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
19,900 EUR
€ 19900
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date