Повний робочий день і неповний робочий день МВА

Університет програми МВА Тампа пропонується в трьох зручних форматах:

 •     Повний робочий день програма / день призначений для прискореного завершення з групою однолітків студентів. Студенти денної форми навчання програма / день зайняти від 8 до 16 годин на семестр денний класів. Денне / день студенти програми можуть завершити програму як всього лише 12 місяців.
 •     Вечірнє програма / вечір призначений для студентів, які працюють повний робочий день і потрібно завершити програму в своєму власному темпі. Заняття планується один раз на тиждень з 6 до 9:40 вечора студенти, які відвідують неповний робочий день може завершити курсову роботу в якості лише два роки.
 •     Програма Executive MBA призначена для фахівців з семи або більше років досвіду роботи. Класи суботу які когорти основі, запропонував кожну другу суботу і дозволяють завершенні програми протягом 24 місяців.


* Для того щоб отримати неповний фінансової допомоги, ви повинні бути зареєстровані протягом принаймні 4 кредитних годин. Щоб претендувати на повний робочий день фінансову допомогу, ви повинні бути зареєстровані протягом принаймні 8:00 кредиту.

Особливості програми

Університет програми МВА Тампа - Переваги для випускників, організації і суспільство - допомагає студентам розвивати складні стратегічні мислення, продемонстрували успішні керівники. Програма МВА UT є одним з найбільших, найбільш авторитетних і самих ексклюзивних у штаті Флорида.

Можливості програми включають в себе:

 •    МГТ 598 Ведучий для підвищення продуктивності - Цей курс призначений для підвищення потенціалу студента за лідерство. Студенти підвищити самосвідомість як лідерів високопродуктивних і направлений на узгодження людей з цілями організації.
 •     Професійний практикум розвитку - Всі студенти приймають чотири, одна година розділах цього практикуму, в якому вони будуть будувати портфель прикладних професійної діяльності і проектів.
 •     Аналіз рішень - Кожен студент бере один з трьох курсів аналізу рішень, спрямованих на розвиток навичок і компетенцій, необхідних для кількісної застосовується вирішенні проблеми застосування.
 •     Глобальні бізнес-концепції, особисте спілкування, етика і соціальна відповідальність, інновації, критичне мислення та економічної стійкості, включені в основні курси.

Концентрації

Студенти можуть прийняти додаткові курси в семи концентраціях:

 1.     підприємництво
 2.     фінанси
 3.     Управління інформаційних систем
 4.     Інноваційний менеджмент
 5.     міжнародний бізнес
 6.     маркетинг
 7.     Управління некомерційними

Сайкс бізнес-коледжу

Сайкс бізнес-коледжу є невід'ємною частиною 100-акрів університетське містечко розташований в самому центрі міста Тампа. Повною установи, університет Тампа надає повний спектр ресурсів, кваліфіковані викладачі та сучасними зручностями.

Сайкс бізнес-коледжу є одним з елітних приватних шкіл у Південно-Східній акредитованих в обох студентів та рівнях бакалаврату з AACSB International - Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу. AACSB Міжнародна провідною організацією акредитації бізнес, просування передового досвіду та постійне вдосконалення в бакалаврату та магістратури освіти.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 1 інших курсів в University of Tampa - Sykes College of Business »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date