повний робочий день MBA

Загальні відомості

Опис програми

Відмінні перспективи кар'єрного росту, підтверджені Financial Times і AméricaEconomía

Структура програми

Гнучка структура: MBA з урахуванням ваших потреб

гнучка і інноваційна програма МВА HHL розроблена, щоб підготувати ефективні і відповідальні бізнес-лідерів і підприємців, для вирішення проблем і можливостей 21-го століття. Програма пропонує міжнародний досвід і фокусується на розвитку свої лідерські здібності та навички управління. Наша програма пропонує вам максимальну гнучкість і у вас є два треки на вибір.

Fast Track проти Advanced Track

"Fast Track", зокрема, призначений для кандидатів з великим досвідом роботи, дозволяє придбати необхідні знання та навички і повернутися до роботи якомога швидше. "Advanced Track" дає можливість вжити додаткових факультативні і пропонує вам інші варіанти, такі як стажування або термін за кордоном, і найкраще підходить для кандидатів, які хочуть провести більше часу побудови професійної мережі або зосередитися на певних дисциплінах. Advanced Track також дозволить вам розкласти свій графік, щоб забезпечити кращий баланс між вашою навчання і особистого життя.

Ваш клас MBA з першого погляду

  • Середній вік: 30
  • Віковий діапазон: 25 - 45
  • Розмір класу: 35 - 40
  • Відсоток жінок: 30%
  • Середній досвід роботи: 5,5 років
  • Відсоток іноземних студентів: 90%
  • Середня кількість представлених країн: 15

Міжнародний

2

Поза коробки - отримати більше міжнародного досвіду в наших провідних університетів-партнерів

Міжнародна компетенція має важливе значення для бізнес-лідера. Тому глобальні партнерства є одним з ключових активів HHL в. Ми обслуговуємо виборчому число студентів, з більш ніж 130 університетів-партнерів по всьому світу.

Для того, щоб бути в курсі поточних міжнародних, соціальних і економічних проблем, термін за кордоном пропонується в 5-м або 6-м членом в навчальній програмі МВА.

Кар'єра

Наша мета: Ваш особистий і професійний розвиток

Індивідуальне обслуговування Розвиток кар'єри в HHL розглядається як ключовий елемент до успіху наших студентів. З моменту надходження в Майстри в галузі управління до розміщення успішного застосування роботу - ми будемо підтримувати вас. Провідні міжнародні фірми регулярно набирати студентів і випускників HHL на території кампуса для стажування і постійних позицій.

4

Застосування

3

Почніть свій шлях MBA з HHL

В даний час ми приймаємо заявки на наступний прийом у вересні 2017 року на ковзної основі. Будь ласка, дотримуватися термінів нижче.

Прийом в програму МВА HHL є досить конкурентоспроможними. Ми ретельно вибираємо різноманітне тіло студента, яка відображає різноманітність фонів, культур і національностей, і охоплює широке коло особистих інтересів і професійних амбіцій. Зарахування проводиться один раз на рік з дослідження починаються в September.We працюють прокатний процес прийому. Після того як ви подали заявку, член приймальної комісії повідомить вам, якщо ви були обрані для інтерв'ю, або через Skype або - якщо ви перебуваєте в Німеччині - на HHL. Після того, як комітет прибув в своє остаточне рішення, ви будете проінформовані immediately.Want приєднатися до нашого наступного класу MBA? Подати зараз!

6

Суміш HHL-Leipzig встановлює ідеальний баланс для вивчення, створення мереж і насолоджуватися життям

HHL знаходиться в Лейпцигу, в самому серці Європи. З високою якістю життя, дуже помірні витрати на проживання, багато парків, відкриті спортивні споруди, що оточують озера з прекрасними пляжами, а також багато бігові та велосипедні доріжки, Лейпциг, ймовірно, "екологічний" метрополія, що ви могли б знайти - відкрити його для себе! У загальному і цілому: HHL Leipzig-Mix встановлює ідеальний баланс для вивчення, створення мереж і насолоджуватися життям.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic st ... Детальніше

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic standards. Ranking/Accreditation Згорнути
Кітчер , Мюнхен , Моро де Сан-Паулу , Гуанчжоу , Колката , Барселона + 5 Більше Менше

Акредитації

AACSB Accredited