мба (неповний робочий день)

Загальні відомості

Опис програми

MBA (неповний робочий день)

Cardiff Metropolitan University, MBA в Міжнародному коледжі Вестмінстер є одним з найпопулярніших програм МВА в Великобританії і Європі , і серед найбільш доступним в Малайзії.

Призначені для зайнятих професіоналів, уроки проводяться на вихідних, тільки один раз у кожні 5-7 тижнів. Ця система доставки блоків звільняє ваші тижні будні та більшість ваших вихідних для розміщення ваших зайнятих графіків.

Коротко про МВА:
Присвоєний орган: Університет м. Кардіфф, Великобританія
Тривалість: 16 - 24 місяці
Режим: неповний час
Клас: 1 вихідні в кожні 5 - 7 тижнів
П'ятниця (з 19:00 до 22:00) Субота та неділя (з 9:00 до 19:00)
Лектори: переважно з Великобританії та інших зарубіжних кампусів, підтримують викладачів з місцевих
Оцінка: 100% курсових робіт

Цей курс MBA (частина часу) призначений для тих, хто прагне досягти вашої кар'єри, змінити кар'єру, розвинути свої підприємницькі навички та глобальний бізнес-досвід. Ця програма може допомогти вам досягти цих цілей.
Цей MBA є міжнародно визнаною діловою кваліфікацією. Наша програма поєднує в собі суворі академічні дисципліни з теорією управління, щоб дати учасникам впевненості в процвітання в їх кар'єрі.
Наші викладачі - всі кандидати наук , з модераторами / викладачами, які пролетіли з Великобританії для більшості класів / модулів. Вони включають відомих фахівців у своїх галузях та шановні, опубліковані автори. Курс складає 100% на основі курсових робіт та включає в себе 8 модулів. Заняття пройдуть у нашому новому кампусі імперії Субанг з сучасними можливостями, спеціально розробленими для наших студентів.
Курс призначений для розуміння всіх аспектів бізнесу. Ви можете розраховувати на завершення курсу протягом 16 місяців та можливість отримати кваліфікацію МВА від авторитетного британського університету.


Передайте кредити в кінцевий семестр

Студенти, які навчаються на цьому курсі, також мають можливість переказати кредити у своєму останньому семестрі для навчання в нашому університетському містечку в Лондоні без додаткової плати *.

* Відповідно до візових вимог Великобританії. Дотримуються положень та умови.

Тривалість
16 - 24 місяці


Вимоги

  • Ступінь бакалавра від визнаного університету з гарними оцінками (повинно бути еквівалентно (з відзнакою) ступінь Великобританії бакалавра).
  • Повинно бути не менше 21 років

Модулі


1. Фінансовий аналіз та управління

2. Управління людським капіталом

3. Маркетинговий менеджмент

4. Управління інформаційними системами

5. Стратегічний менеджмент

6. Методи дослідження

7. Варіант - Виберіть 2 з 3:

i) Корпоративні фінанси
ii) Міжнародний бізнес
iii) Міжнародний маркетинговий менеджмент

8. Великий проект

Студенти будуть зобов'язані виконувати одну з наступних затверджених методів навчання. Це підлягає схваленню їх керівником курсу:

  • Інтегрований Case Study; АБО
  • Пропозиція з розвитку бізнесу; АБО
  • Дисертація
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Westminster International College (WIC) is a division of the London School of Commerce Group of Colleges. As a division of the LSC Group, WIC delivers courses based on the same sound British education ... Детальніше

Westminster International College (WIC) is a division of the London School of Commerce Group of Colleges. As a division of the LSC Group, WIC delivers courses based on the same sound British educational system practiced by tertiary educational institutions across the UK. Our aim is to meet your goal of obtaining internationally recognized high quality education, at affordable fees.WIC's aim is to help you achieve your goal of a high-quality education at a very affordable fee. Згорнути