Єльська школа архітектури та школа менеджменту пропонують спільну програму навчання в галузі архітектури та менеджменту. Ця програма особливо орієнтована на людей, які бажають інтегрувати проекти, розвиток міст та управління професіями в галузі кар'єри в державному або приватному секторі.

Спільні студенти у трьохрічному першому професіоналі M.Arch. програма повинна відповідати всім вимогам до ступеня, включаючи шість термінів дизайнерської студії, причому перші чотири терміни приймаються послідовно. Це акредитований професійний ступінь та спеціальні вимоги не можна обходити, за винятком випадків, коли відмову надаються на курсову роботу, яка раніше була виконана в інших установах. Студенти у цій програмі матимуть загальну кількість курсових кредитів, необхідних для M.Arch. ступінь зменшена з нормального 108 кредитів до 90 кредитів. Це означає, що вони складають 18 виборчих кредитів (6 факультативних курсів). Як правило, це коригування дозволить студенту розділити графік останнього (четвертого) року між двома необхідними розвиненими студіями в Школі архітектури та курсів в Школі управління.

Сумісні студенти в дворічний постпрофесійний М.Арх. Програма повинна скласти 54 кредити в Школі архітектури, в тому числі чотири передових студії. Вони складуть програму спільної програми протягом трьох років, що складається, як правило, з одного повного року в кожній школі, а останній рік, розділений між двома школами.

Після закінчення необхідних досліджень програма спільного навчання нагороджує як магістра ділового адміністрування (MBA), так і магістра архітектури. Вихід або звільнення з Школи менеджменту автоматично зобов'язують учня виконати всі нормальні вимоги до M.Arch. ступінь (108 кредитів на перший професійний ступінь, 72 кредити для факультативного ступеня). М.Арх. Ступінь не буде присуджувати кандидатам спільних ступенів, поки вони не виконали всі вимоги для обох ступенів.

Прийом визначається самостійно двома школами. Студенти можуть звертатися до обох навчальних закладів одночасно, і якщо вони будуть прийняті, вони почнуть навчання в Школі архітектури, оскільки допуск до школи не може бути відкладено; або вони можуть звернутися до Школи менеджменту до їхнього останнього року в Школі архітектури. Студенти, які навчаються в Школі управління, можуть подати заявку до Школи архітектури протягом першого року навчання. Той, хто подає заявку одночасно, повинен вказати обидва додатки. Заявки до Школи архітектури повинні бути затверджені комітетом спільної програми ступеня. Запити можуть бути направлені до Секретаря, Архітектурної школи та до Директора Служби студентів, Управління студентських служб, Школи менеджменту.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 10 інших курсів в Yale School of Management »

Цей курс Кампус засновані
Duration
3 Років
Денне навчання
Price
33,800 USD
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date