Майстер ділового адміністрування: www.hanzegroningen.eu/mba

The Майстер ділового адміністрування (MBA) Програма повний робочий день орієнтований на бізнес-професіоналів, які прагнуть стати завтрашні лідери і менеджери. Ви шукаєте всеосяжного освіти на вході управління бізнесом в глобальному контексті?

Студенти вчаться інтегрувати основні бізнес-процеси організацій в ефективній і ефективної корпоративної стратегії. Крім того, студенти набувають навичок, щоб мати справу з різноманітними, а іноді розходяться, інтереси різних зацікавлених сторін, що беруть участь в міжнародному бізнесі.

Прийом в MBA вимагає са мінімум три роки досвіду роботи і готує випускників для старших і загальних керівних посадах. Ця програма спрямована на керівництво та управління у міжнародному контексті.

BBA

Подвійний програми Degree в Бремен

Отримати другий ступінь магістра в Бремен

IBS пропонує програму MBA Подвійний диплом з Міжнародним центром Graduate (IGC) в Hochschule Bremen, Німеччина. Ця програма складається з чотирьох семестрів. Протягом перших двох семестрів студенти навчаються в IBS. У третьому семестрі студенти переїхати в IGC, Бремен.

Є дві спеціалізації, пропоновані в IGC для студентів, які беруть варіант подвійного ступеня:

  • Майстер в області глобального управління (MBA)
  • Міжнародний менеджмент туризму (MBA)

Повна вартість навчання за подвійну ступінь становить € 19,500. Плата за навчання для Hanze UAS випускників становить € 15100.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Duration
18 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
13,900 EUR
Плата за навчання Повний: € 13900
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date