Програма MBA складається з 2-х повних років роботи (4 семестри). Студенти будуть приймати чотири курси в кожному з перших трьох семестрів. Четвертий семестр повністю присвячений науково-дослідного проекту. Ні, звичайно не є виборним в цей час.

Дисертація / Підсумковий проект розширення часу

Студенти, які не закінчують / остаточний дипломний проект після реєстрації для повних кредитів повинні зареєструвати / остаточний проект повних дипломного кредитують наступний семестр. Всі студенти повинні бути зареєстровані в семестрі, в якому вони захищають свої дисертації.

Примітка: Студент повинен виконати всі вимоги ступеня протягом п'яти років з моменту початкової реєстрації в програму.

Вимоги до знання мови англійська

Мова навчання в програмі MBA є англійська, а наступні мінімальні вимоги англійської мови для прийому в Американський університет програми МВА на Мальті: ПОТЕНЦІЙНІ КАНДИДАТИ НА ПРОГРАМУ МВА, які не є носіями англійської мови:

  • мінімальний бал TOEFL 600 на паперовій основі
  • 250 на базі комп'ютера
  • або 100 на тест на інтернет-Based або 6.0 IELTS

НАСТУПНЕ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВКАЗАНИХ АНГЛІЙСЬКОЇ РАНІШЕ Вимоги до мови правила:

  • Носій мови англійської мови, який завершив свою вищу освіту в англійському середнього установи і в країні, де англійська мова є офіційною мовою
  • Вступник з старшокурсники кваліфікацією від англійського-середнього установи, які можуть надати доказ придбання мінімального TOEFL 550 балів в тесті на папері, або його еквівалент на інший затвердженої стандартизований тест, в момент надходження в їх першу ступінь програма

Інші вимоги

Для того, щоб подати заявку на програму МВА, необхідно мати:

  • Ступінь бакалавра в будь-якій дисципліні
  • Два роки можна застосовувати досвід
  • Знання англійської мови

Щоб мати право на допуск до програми MBA, заявник повинен завершити вищу освіту (наприклад, США бакалавра або європейського 3-річна початкова ступінь, що еквівалентно рівню MQF 6) в будь-якої дисципліни, і повинна мати принаймні три роки роботи досвід.

Для тих, хто звертається до програми MBA протягом першого року, їх заявки будуть розглянуті фахівцями в області на предмет відповідності вимогам програми ступеня бакалавра і 2-річний досвід роботи на роботу.

Стандарти Приймальні слідувати Керівництву NCFHE для акредитації Рівня MQF 7 Курсів мінімальних вимог в'їзду.

Прийом до аспірантури вимагає TOEFL бал 600 або IELTS від 6.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Січ 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019, Січ 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019, Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date