майстер ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Майстер ділового адміністрування (MBA)

Що майбутнє освіти управління? Приєднуйтесь до нас, і ми його будемо будувати разом Азія школи бізнесу.

Банк Негара Малайзія і MIT Sloan School прийняти виклик простежити нову і кращий шлях. АСБ є можливість почати навчальний заклад з нуля і задоволення потреб і проблем управління освіти з прісною, інноваційної та підприємницької підходу. Ми впевнені, що наступне покоління лідерів трансформації для світу, що розвивається будуть розроблені на основі теорій, знайдених в провідних світових університетах в поєднанні з досвідом і дій погляду навчання.

студент Дізнавшись про проблеми компанії стикаються з тематичних досліджень модель в минулому. Дія Навчання майбутнє. АСБ буде пропонувати студентам управління, практиків управління та установ, які використовують їх новий спосіб робити речі, нові способи навчання, нові способи мислення і тіснішої інтеграції теорії з практикою.

ASB МВА 3.0 поєднує теорію і практику на кожному рівні. MIT Sloan факультет навчить же строгий основний навчальний план на БАМ, який доставляється в Кембриджі, штат Массачусетс, США. Крім того, навчальний план ASB буде включати в себе дії навчальних проектів з нашими корпоративними партнерами та інституційних партнерів по всій Азії, забезпечуючи поточні можливості для перевірки і застосування теорій класі в широкому діапазоні організаційних, інституційних і польових завдань.

Наша цікавою і вельми новаторським навчальний план в процесі затвердження, але в той же час, відвідайте нашу сторінку навчальний план, щоб дізнатися про основних моментів програми.

Дія навчання в Азії Школи бізнесу

Дія Навчання процес, який включає в себе роботу на реальних проблем, використовуючи знання та навички в команді, щоб питання і переосмислити старі знайомі і поняття, створювати нові рішення і виконувати їх, щоб оцінити результат. Дія навчання проекти можуть вирішити значну бізнес, організаційних і соціальних проблем і прийняти клас в поле і компаній-клієнтів в класі.

Дія Навчальні проекти (4-5 проектів протягом курсу програми МВА; 40% навчальної програми): студенти мають можливість спеціалізуватися в певній галузі або функції при роботі з реальними компаніями або можуть вибрати, щоб отримати широке подвергание діапазон різних типів ptojects. Навчальні проекти дій мають місце по всьому регіону і ASB полегшує розміщення (студенти не очікували знайти свої власні проекти).

Інші основні моменти:

  • Приблизно 80% курсів доставляються MIT факультету
  • 6 тижнів поїздка в США (4 тижні в MIT і 2 тижні в промисловості

Навчальна програма включатиме педагогіку MIT Sloan Дія навчання:

ДУМАЮ - ACT - ВІДОБРАЖАЮТЬ - ПОВТОР

  • ДУМАЮ - досвід класу
  • АСТ - "піти і подивитися" досвід
  • ВІДОБРАЖАЮТЬ - критичний досвід мислення
  • ПОВТОР - Знання приходить з повторним експериментів.

Освіта АСБ ставить вас в положення, щоб випробувати експоненціальне зростання - у навчанні, особисто, і професійно. Більше того, програма МВА в ASB будуватиме вашу довіру в якості лідера і агент змін, що дозволяє вам на шляху для досягнення ваших цілей кар'єри і прагнень.

команда

Годинники Надзвичайного і Нетрадиційне подорож ASB в!

Введення в Азії школа бізнесу MBA!

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The ASB MBA program delivers a 18-month curriculum deeply interconnected with management practices and integrated with the rigor and values embedded in the MIT Sloan School MBA program.

The ASB MBA program delivers a 18-month curriculum deeply interconnected with management practices and integrated with the rigor and values embedded in the MIT Sloan School MBA program. Згорнути