магістр ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

В якості кандидата МВА в Санкт-Роз, ви отримаєте передові заземлення в усіх аспектах бізнесу і здатність досягти успіху в сучасній бізнес-середовищі, що швидко рухаються.

Основні курси охоплюють весь спектр управлінських і лідерських навичок, в той час як студенти можуть використовувати факультативні розвивати глибокі знання бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансів, людських ресурсів, або технології.

Професійно акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм, наша програма МВА вміщує потреби і інтереси наших студентів. Спільний MBA / JD курс навчання доступні, як Advanced сертифікати в області фінансового планування, організаційне керівництво та інформаційні системи Комп'ютер.

Завдання програми MBA

Наша програма МВА дає студентам навички та знання, щоб стати ефективними менеджерами в сьогоднішньому мінливому і конкурентного бізнес-середовища. Професійно акредитована Асоціацією університетських бізнес-шкіл та програм, програма забезпечує міцну основу в основних бізнес-дисциплін. Основні курси упор на розвиток управлінських навичок, підготовка студентів вести, мотивувати, спілкуватися і ефективно взаємодіяти з клієнтами, співробітниками і суспільством. Через факультативів, у вас є можливість розвивати більш глибоке розуміння бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансів, людських ресурсів, або технології.

Програма річної включає в себе можливість конкурентної 3-кредитної стажування, призначена для інтеграції в класі навчання з відчутними бізнес-проблем і ситуацій, а також надати студентам зі значним професійним досвідом.

Коледж випускника Saint Rose MBA очікується:

 • Ведучий, мотивувати і ефективно спілкуватися і взаємодіяти зі співробітниками, клієнтами та суспільством;
 • Застосування етичних міркувань у прийнятті рішень, що стосуються організації і спільноти;
 • Аналіз ситуації, розпізнати і визначити проблеми, збирати й оцінювати інформацію і досягати оптимальних висновків і рішень;
 • Бути компетентним в плануванні, організації, штатний розклад, впливаючи, контроль і розвиток бізнесу та організаційної стратегії; і
 • Будьте ефективні в усній, письмовій та електронній комунікації.

Навчальна програма MBA

 1. Програма МВА складається з мінімум 36 аспірантів кредитів.
 2. Якщо потрібно передумовою курсових робіт, кількість кредитів може збільшитися до 42 кредитів. Студенти, які бажають проводити один з варіантів сертифікатів, на додаток до MBA, можна очікувати, щоб взяти додаткові кредити 6-15 (залежно від вимог конкретного сертифіката) на додаток до 36-42 кредитів, необхідних для загального MBA
 3. Будь-курс може бути скасований в залежності від фону студента. До дев'яти кредитів можуть бути скасовані для студентів, які закінчили відповідні курси бакалаврату класів "B" або краще в акредитованому навчальному закладі протягом трьох років до вступу. Відмова експертизи може знадобитися. Претенденти повинні надати відповідну документацію і форму для кожного курсу, які вони хотіли б відмовитися. Рішення приймаються координатором програми МВА в консультації з відповідними викладачами після розгляду всіх транскриптов і повноважень студента. Якщо відмова не буде схвалений, елективний курс повинен бути на своєму місці.
 4. Поєднання переданих і відмовилися курсів не може перевищувати в цілому 12 кредитів. Мінімум 24 випускника кредитів повинні бути прийняті в резиденції.
 5. Все Saint Rose і передачі аспірантура, прийняті для вимог ступеня повинні бути завершені протягом шести років.
 6. У разі необхідності, MBA 511, MBA 508 і 509 МВА повинні бути завершені з B або краще. Ці попередні курси не враховуються вимоги ступеня 36-кредитної.
 7. MBA 690 повинні бути завершені з оцінкою "B" або краще.

MBA Опції програми

Коледж Saint Rose пропонує три варіанти планування:

 • Full-Time MBA
 • Один рік MBA

Повний робочий день Варіант

Хоча студент може зайняти до п'яти курсів в будь-якому семестру, студент повинен підтримувати мінімальне навантаження три курсу (9 кредитів за семестр) в кожному семестрі поступив, щоб зберегти право на отримання Вищої інтернатури.

Один рік MBA

Один рік МВА призначена, буде завершена протягом одного навчального року очного навчання і поєднує в собі можливості для розвитку кар'єри з інтенсивної курсової роботи. Студенти, як правило, пройти практику в рамках цього варіанту програми.

 • Один рік MBA починається в кінці літа, і студенти завершити дипломний курс (MBA 690) і стажування на початку наступного липня. Дата мірою що серпень.
 • Курси можуть бути запропоновані протягом дня або ввечері.
 • Стажування: Програма річної включає в себе можливість конкурентної 3-кредитної стажування, призначена для інтеграції в класі навчання з відчутними бізнес-проблем і ситуацій, а також надати студентам зі значним професійним досвідом.

Вхідний Інформація

Право на вступ до Коледжу аспірантських програм Saint Rose, як правило, на основі наступних мінімальних вимог:

 • Подача заповненої заявки і Заява про цілі близько 300 слів, що деталізують цілі заявника для аспірантури.
 • Докази володіння ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі шляхом подання офіційних транскриптів від всіх студентів і випускників установ були присутні
 • Академічні та професійні кваліфікації для випускників вищих навчальних закладів, як зазначено двома рекомендаційними листами.
 • Середній бал 3,0 (за шкалою 4.0), в цілому і в університетському мажор.
 • Інші критерії прийому зазначених академічних програм, таких як подання резюме, написання зразків, портфелів, результати тестів, а також участь в інтерв'ю або приймальних комісій майстерень.

Процес MBA програм

Кандидати оцінюються по їх потенціал для досягнення успіху в аспірантурі. Це в першу чергу визначається за попередньою успішності (GPA) на всіх коледжів присутній. Якщо заявник закінчив з бакалавраті середній бал 3.0 або вище, подача GMAT (Graduate Management Прийом Test) оцінка не потрібно. Крім того, вимога до GMAT відхиляють для кандидатів, які займають дипломи. Кандидати із загальною ГПД студентському 3.0 або вище не потрібно представити бал GMAT. Однак, якщо магістрант середній бал нижче 3,0, оцінка GMAT повинні бути представлені для застосування, що підлягають розгляду.

Хоча оцінка цих об'єктивних критеріїв є важливим аспектом процесу прийому, не менш важливо для заявника ретельно і вдумливо підготувати пакет додатків, як всі відповідні фактори враховуються при вирішенні приймальної комісії.

Заявник несе відповідальність за складання і подати такі елементи пакету прикладних програм випускнику і безперервної освіти Приймальна комісія в Коледж Saint Rose:

 • Заповнену анкету з необхідною заявочного внеску;
 • були присутні офіційні запечатані транскрипти з усіх шкіл;
 • При необхідності, оригінальні результати GMAT повинні бути спрямовані безпосередньо на Graduate Приймальної в коледжі Сент-Роуз (кодовий номер: 2091);
 • Два запечатані академічних і / або професійні рекомендації;
 • Особисті есе; і
 • Поточний резюме.
 • Демонстрація володіння англійською мовою: Надішліть нам свої результати TOEFL, IELTS або PTE. Вимога тестування скасовано для заявників, які раніше отримав ступінь бакалавра або магістра в Сполучених Штатах. Коледж Saint Rose пропонує англійську як другу мову (ESL) досліджень і пропонує умовні акцепти для тих, хто відповідає всім іншим вимогам прийому. Умовно прийняті студенти повинні показати знання англійської мови до вступу в їх курсових робіт.
Останнє оновлення Сер 2016

Про навчальний заклад

The College of Saint Rose is a progressive community of scholars focused on gaining knowledge and applying what they’ve learned to make the world around them better. Located in the heart of Albany, th ... Детальніше

The College of Saint Rose is a progressive community of scholars focused on gaining knowledge and applying what they’ve learned to make the world around them better. Located in the heart of Albany, the New York state capital, Saint Rose offers a private, independent, coeducational college experience in a vibrant urban setting. Згорнути