Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Заробіть магістра в галузі лідерства
Розвивайте впевненість і рішучість виконавчого керівника. У своєму магістра ділового адміністрування (MBA) з акцентом на програму "Лідерство" ви вивчаєте принципи ведення та будівництва свого бізнесу, а акцент у лідерському підході готує вас до керівництва своєю командою. У цій програмі, запропонованій Колангело коледж бізнесу, Ви розвиваєте навички та риси, щоб етично допомагати ефективним змінам, виробництву та зростанню.

Цей MBA в програмі лідерства включає в себе ряд тем, актуальних для корпорацій 21 століття. Перегляньте основи бізнесу, включаючи фінанси, бухгалтерський облік, економіку та кількісні дослідження, крім управління операціями. У невеликих динамічних навчальних середовищах ви оцінюєте відомчі функції з керівної позиції та обговорюєте інноваційні стратегії з експертними факультетами та фахівцями з різними передумовами та перспективами. Завершальна курсова робота допомагає вам отримати найкращі практичні вказівки, які допоможуть вам маневрувати через етапи розвитку, зростання та зміни у вашій організації.

ступінь результати

Вивчення служіння лідерства
У цьому керівництві ступінь МВА ви отримуєте розуміння бізнесу, адміністрації та керівництва. Перегляньте компоненти, які відрізняють лідерів службовців та процес створення взаємозалежної, продуктивної системи. Вивчіть зв'язки з керівництвом та стратегії, які створить синергію серед членів, розвинути сильну організаторську культуру та створити високоефективну організацію.

Що ви дізнаєтеся

Відкрийте нашу MBA у навчальному курсі лідерства
MBA у керівництві вивчає широкий спектр тем та навчальних цілей:

  • Концепції та процедури ведення бухгалтерського обліку для внутрішньої звітності, поведінки витрат, систем, бюджетування та оцінки ефективності
  • Фінансові бізнес-рішення, включаючи прогнозування, розробку форм, управління оборотним капіталом та збір коштів
  • Моделі та теорії лідерства оцінюються за допомогою різноманітних поглядів та точок зору
  • Заохочення та пропагування етичної та соціально відповідальної ділової практики
  • Планування, виконання та визначення стратегій в організаціях

Кар'єра Результати

Розвивайте свою кар'єру з розвитком лідерських навичок
Це керівництво МВА дає вам навички, необхідні для розвитку та отримання впевненості у собі вашого керівництва. Типові кар'єри для випускників з керівництвом МВА включають корпоративних керівників, менеджерів, директорів або лідерів у всіх видах бізнесу або послуг організації.

місця програми

Інтернет
Продовжуйте освіту наступного покоління з онлайн-ступенем у Великому Каньйонному університеті. Заробіть свою ступінь з зручністю і гнучкістю з онлайн-курси, які дозволяють вивчати в будь-який час і в будь-якому місці. ГПА пропонує найдосвідченіший лідерство в наданні онлайнових програм ступеня. Повний робочий день викладачі та повністю підготовлені інструктори, ад'юнкт обладнані з сильними академічними фонами і практичним досвідом роботи в своїх областях, підтримувати вас кожен крок шляху. Розроблений з профорієнтаційної професіоналом на увазі, наші онлайн класи забезпечують інтимну обстановку, яка стимулює залучення і стимулюючі обговорення. Виберіть з програм через наших різних коледжів, в областях зайнятості високим попитом. Заняття починаються часто.

Вечір
Вечірні програми Університету Великого каньйону задовольняють вимоги робочих професіоналів, які віддають перевагу індивідуальному навчальному середовищу. Наші нічні класи зустрічатися тільки один раз в тиждень і пропонують взаємодія і обговорення типовою класній кімнаті коледжу. Нічні класи призначені для певної кількості студентів, що створює теплу і турботливу середу, яка підтримує привабливий досвід. У вечірньому когорти, ви будете прогресувати через вашу програму ступеня з тими ж кар'єрою налаштованих однокласників, надаючи можливість мережі і налагодити відносини, які виходять за межі класної кімнати. Заняття починаються часто в різних місцях, в тому числі нашого головного університетського містечка.

Розкриття інформації про програму в Інтернеті та вечорі

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 9 інших курсів в Grand Canyon University »

Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date