Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Підготовка до сертифікації вашого Інституту управління проектами (PMI) ®
Магістр ділового адміністрування (МВА) університету Гранд-Каньйон (GCU) з наголосом на управлінні проектами може посилити вашу компетентність у ефективній діловій практиці. Запропонована Колангело коледж бізнесу, ця програма управління проектом включає науково-обгрунтовані стратегії з основними принципами бізнесу, щоб розвивати ваші навички в традиційному та гнучкому управлінні проектами. Курсова робота для підготовки вас до функціонального управління логічно вбудована у всю вашу програму, щоб підтримати ваш розвиток в якості досвідченого менеджера проектів.

У цій програмі управління студентами з управління проектами ви вивчаєте основні функції менеджера проектів та застосовуєте науково обґрунтовані концепції для підвищення ефективності. Ви використовуєте свої навички міжособистісного спілкування для вирішення кожної бізнес-функції та обговорення інноваційних методів для мінімізації процесів та підвищення продуктивності праці. Якщо ви вирішите перейти до магістра ділового адміністрування GCU з наголосом на управлінні проектами, ви маєте доступ до інтенсивної академічної підготовки, щоб допомогти вам підготуватися до конкурсного процесу сертифікації від Інституту управління проектами (PMI) ®.

ступінь результати

Заробіть свій MBA та підготуйтеся до вашої сертифікації PMI
Курси з управління традиційним, вечірним та он-лайновим МВА узгоджуються з посібником PMI з Керівництва з управління проектами (PMBOK® Guide) та можуть підготувати вас до наступних сертифікацій:

Сертифікований юрист з управління проектами (CAPM) ®: сертифікація на рівні вступників для практиків проекту. Цей сертифікат призначений для бізнес-професіоналів, які мають досвід роботи з проектом або не мають ніякого досвіду, це свідчить про те, що ви розумієте основні знання, термінологію та процеси, необхідні для ефективного управління проектами.

Професійний менеджмент проектів (PMP) ®: глобальна вимога, така сертифікація важлива для керівників проектів, які шукають сертифікати, визнані в галузі. Це демонструє вашу здатність керувати проектами та керувати ними.

Agile Certified Practitioner (ACP) ®: призначений для керівників проектів, які працюють у надзвичайно рідких середовищах, сертифікація ACP демонструє ваші знання про гнучке управління проектами, які використовуються для розробки нестандартних та високо налаштовуваних продуктів у галузі інформаційних технологій, інфраструктури та інженерії.

Що ви дізнаєтеся

Курсова робота з управління проектами в реальному світі
МВА в управлінні проектами прискорює ваше навчання через кілька курсів тематики та завдань:

  • Управлінські концепції і стратегії, пов'язані з управління операціями в обох виробничих і сервісних середовищах
  • Традиційне управління проектами, як визначено у посібнику PMBOK®
  • Мікроекономічні і макроекономічні поняття, що мають відношення до сучасного бізнесу
  • Кількісні інструменти і методи, використовувані для моделювання бізнес-функцій і додатків
  • Поточні послуги, маркетингові концепції, принципи та теорії
  • Визначення, формулювання та виконання стратегії в організаціях

Кар'єра Результати

Потенційні кар'єри з навичками управління проектами
Ступінь управління проектом пропонує вам додаткові навички та готує вас до роботи в якості аналітика проекту, менеджера проектів, виконавчого директора, директора з операцій, менеджера або іншого керівника бізнесу. Типові робочі місця включають суб'єктів підприємницької діяльності, службових організацій, інженерних та ІТ-фірм, проектних організацій та державних установ.

*PMI, PMBOK, CAPM, PMP та ACP є зареєстрованими знаками Інституту управління проектами, Inc.

місця програми

Інтернет
Продовжуйте освіту наступного покоління з онлайн-ступенем у Великому Каньйонному університеті. Заробіть свою ступінь з зручністю і гнучкістю з онлайн-курси, які дозволяють вивчати в будь-який час і в будь-якому місці. ГПА пропонує найдосвідченіший лідерство в наданні онлайнових програм ступеня. Повний робочий день викладачі та повністю підготовлені інструктори, ад'юнкт обладнані з сильними академічними фонами і практичним досвідом роботи в своїх областях, підтримувати вас кожен крок шляху. Розроблений з профорієнтаційної професіоналом на увазі, наші онлайн класи забезпечують інтимну обстановку, яка стимулює залучення і стимулюючі обговорення. Виберіть з програм через наших різних коледжів, в областях зайнятості високим попитом. Заняття починаються часто.

Вечір
Вечірні програми Університету Великого каньйону задовольняють вимоги робочих професіоналів, які віддають перевагу індивідуальному навчальному середовищу. Наші нічні класи зустрічатися тільки один раз в тиждень і пропонують взаємодія і обговорення типовою класній кімнаті коледжу. Нічні класи призначені для певної кількості студентів, що створює теплу і турботливу середу, яка підтримує привабливий досвід. У вечірньому когорти, ви будете прогресувати через вашу програму ступеня з тими ж кар'єрою налаштованих однокласників, надаючи можливість мережі і налагодити відносини, які виходять за межі класної кімнати. Заняття починаються часто в різних місцях, в тому числі нашого головного університетського містечка.

Розкриття інформації про програму в Інтернеті та вечорі

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 9 інших курсів в Grand Canyon University »

Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date