Гнучка MBA, яка дозволяє створювати своє майбутнє.

Університет Балтімора має довгу історію, що мають бізнес-програми, які дозволяють зайнятих професіоналів також здійснювати свої освітні цілі, живучи на їхнє повсякденне життя.

Поступово в програмі UB МВА дозволяє вам вибрати:

  • як швидко ви хочете, щоб завершити свою ступінь;
  • як ви хочете, щоб ваші класи (традиційні класи, онлайн або обидва);
  • скільки класів за сеанс або семестру ви хочете прийняти;
  • ваша спеціалізація або ви можете створити власний, який відповідає вашим цілям кар'єри.

Що таке гнучка MBA?

Гнучка MBA приносить користь професійних робітників. Програма UB MBA розроблена таким чином, що ви можете перетинати як ваше особисте життя з вашої академічної життя.

Багато програм МВА є штатними і когорти основі, що не завжди легко для професійних робітників. Програма UB MBA є гнучкою. Студенти можуть вибрати, щоб присвятити весь свій час, щоб заробити їх ступінь, перейшовши на повний робочий день - або вони можуть вибрати роботу і брати уроки, неповний робочий день.

Що робить UB MBA-'flexible '?

Всі класи UB МВА вчать у вечірній час (починаючи з 6 години вечора), так що робить його легким для вас, щоб дістатися до класу на кампусі, якщо ви віддаєте перевагу курс лицем до лиця.

UB MBA пропонує 50 відсотків наших курсів в Інтернеті (всі необхідні основні вимоги програми он-лайн). Наші онлайн курси викладаються в асинхронному форматі, так що навіть якщо ви перебуваєте в іншому часовому поясі, ви можете виконати ваші завдання або приймати іспити.

Ви можете вирішити, якщо ви хочете пройти курси неповний робочий день або повний робочий день - це все залежить від вас. Вам не потрібно повідомляти кого-небудь. Виберіть спеціалізацію або налаштувати факультативи для підвищення вашої кар'єри і допомогти вам у досягненні ваших особистих цілей.

У нас є дещо ми називаємо вимоги "Гнучкий Core" для тих студентів, які, як правило, схиляються до корпоративної стороні або мають підприємницького мислення. Ці гнучкі основні курси можуть бути адаптовані відповідно до ваших мети кар'єри.

Деякі з курсів пропонуються в "вкусити розміру" форматів 7 тижнів. Ці типи курсів насправді підвищення успішності учнів, особливо в Інтернеті, і дозволить вам отримати знання, необхідні для переходу до наступного рівня в програмі.

Які переваги? Ви знаходитесь у контролі вашого дня і мати гнучкість, щоб вирішити, який тип середовища навчання працює для вас.

Ви будете мати повний робочий день факультету, які знають, як навчити працюючих фахівців, а також забезпечити практичний досвід в області бізнес-сценаріїв. Крім того ми наймаємо бізнес-професіоналів, щоб викладати курси і довести їх експертизу в спеціалізованих курсах.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 12 інших курсів в University of Baltimore, Merrick School of Business »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
840 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date