Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Global MBA Програми в Палм-Біч, США 2023/2024

1 Global MBA Програми в Палм-Біч, США 2023/2024

Огляд

Palm Beach розташований в окрузі Палм-Біч, Флорида, США. Breakers Hotel, Чотири мистецтва садів, Mar-A-Lago, Музей Флаглера і Worth Avenue є найбільш відвідуваних сайтів міста. Багато відпочинку робить вихідним університетів і коледжів студенти дивним.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Бізнес-професіонали, які бажають розвивати свою освіту та досвід, можуть пройти глобальний MBA. Ця програма підготовки студентів до лідерських позицій у багатонаціональних компаніях або підприємницьких починаннях і часто включає в себе можливості навчання за кордоном.

Детальніше

Фільтри

  • Global MBA
  • США
Сфери навчання
    Авіація Адміністративні дослідження Архітектурні дослідження Будівництво
  • Бізнес-дослідження
  • Гуманітарні науки Дослідження в галузі управління Дослідження дизайну Дослідження сталого розвитку Дослідження харчових продуктів і напоїв
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання