Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 44 Global MBA Програми в Бізнес-адміністрування 2023/2024

44 Global MBA Програми в Бізнес-адміністрування 2023/2024

Огляд

Глобальний МВА може бути майже ідентичним стандартному магістрому ділового адміністрування, але має тенденцію зосереджуватися більше на більш широкій глобальній картині концепцій та способів їх застосування на міжнародному рівні. Це може бути хорошим вибором ступеню для когось, хто зацікавлений у вивченні поглиблених досліджень у галузі бізнесу та застосування їх знань у ситуаціях у всьому світі.

Що таке Global MBA в галузі ділового адміністрування? Як і більшість програм МВА, цей ступінь може включати курсову роботу, яка охоплює широкий спектр питань, пов'язаних з бізнесом. Вони, як правило, включають дослідження з маркетингу, людських ресурсів, інновацій та бухгалтерського обліку. Оскільки це глобальний ступінь, дослідження часто може зосереджуватися на міжнародному ринку та як різні підприємства в різних країнах взаємодіють.

Вивчення бізнесу може допомогти вам отримати багато навичок, які можуть стати в нагоді у вашому повсякденному житті. Вони часто включають краще спілкування ясно, як особисто, так і в Інтернеті; бути більш організованою та професійною; і діяти більш ефективно як лідер.

Різні типи програм приносять різні витрати та переваги. Це може бути корисним для вивчення багатьох варіантів, якщо врахувати вартість заробітку.

Цей ступінь може допомогти вам отримати кваліфікацію для багатьох різних управлінських посад у бізнесі. Залежно від вашої сфери особистого інтересу, ви можете вирішити продовжити кар'єру в якості менеджера з управління персоналом, директора заробітної плати, менеджера з маркетингу або іншої адміністративної позиції. Хоча отримання ступеня не може автоматично гарантувати, що ви отримаєте одну з цих завдань, вона повинна дати вам перевагу, яка може значно збільшити ваші шанси на наймання, де ви хочете бути.

Там може бути багато програм, доступних для заробляння вашого глобального MBA, або в традиційному навчальному закладі або в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Global MBA
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес-адміністрування
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (44)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання