виконавчий неповний робочий день mba

Загальні відомості

Опис програми

Поєднуйте заняття з повним робочим часом з гнучкістю Aston Executive MBA. Ви дізнаєтесь протягом більш тривалого періоду через Інтернет семінари, а також вихідні дні, тут, в Aston Business School. Це дає вам можливість застосувати свої нові навички та теоретичні знання відразу.

60465_Skjermbilde2017-11-11kl.16.28.48.png

Схема курсу

Aston MBA - це наступний розділ вашої кар'єри. Незалежно від того, чи ви прагнете очолити міжнародні організації або почати щось ближче до дому, курс покращить ваше стратегічне мислення та можливості, підготує вас до кар'єри в авангарді бізнесу.

Кращі лідери освоїли мистецтво прийняття рішень та дії на основі критичного мислення. Ваш Aston MBA навчить вас, як відобразити вашу власну кар'єру, сприймати нові можливості та розвивати уявлення про зростання. Ви станете заповзятливим у всьому, що ти робиш.

Aston Executive MBA неповний робочий день пропонує Вам гнучкість у вивченні протягом більш тривалого періоду часу, ніж наша програма повного дня, і спеціально розроблена для людей, які хочуть поєднати повний робочий день з навчанням. Це дає вам можливість збагатити ваше навчання шляхом обговорення актуальних питань бізнесу та застосування нових знань і знань безпосередньо у вашій професійній практиці.

Тематичний посібник та модулі

Aston Executive MBA складається з шести основних модулів, одного факультативного та бізнес-проекту, навчаного протягом 30 місяців. Потім він завершує великий бізнес-проект за останні 6 місяців навчання.

Основні модулі

Наші основні модулі забезпечать вас глибокими знаннями про ключові бізнес та управлінські питання, необхідні в сучасному бізнесі. Основними модулями є:

 • Розробка організаційної стратегії

Ви навчитеся пов'язувати теорію та практику стратегії з метою розвитку своїх навичок як стратегічного, інноваційного та підприємницького мислителя та виконавця. Ви також розвинете своє розуміння того, як використовувати фінансовий аналіз для прийняття стратегічних рішень. Цей модуль ділиться на дві частини: перша половина фокусується на розумінні стратегій, тоді як друга половина виглядає та підприємництво та інновації.

 • Провідні складні організації

Цей модуль ділиться на дві частини, частина перша полягає в реалізації змін на індивідуальному та організаційному рівні. Ваші можливості стратегічного управління та лідерства будуть відпрацьовані за допомогою найсучасніших інструментів моделювання. Друга частина зосереджена на формуванні складних організацій, де ви будете розвивати основні компетенції, необхідні для успішного міжнародного менеджера.

 • Створення та доставка цінностей клієнта

Ви дізнаєтеся та втілюєте в життя основні концепції та теорії маркетингової стратегії та управління, включаючи те, як досліджувати та розуміти поведінку клієнтів, інновації на світових ринках та інтерпретувати дані для розробки маркетингових стратегій.

 • Вимірювання та підвищення фінансової ефективності

Цей модуль покращить ваше розуміння оцінки фінансового стану бізнесу. Завдяки сучасному моделюванню бізнесу ви будете працювати в командах, які прийматимуть фінансові рішення для вашого спільного бізнесу, конкуруючи з вашими однолітками. Це моделювання є цікавим способом поставити теорію на практиці.

 • Проектування та управління операціями, системами та процесами

Ми ознайомимо вас з новими методами для досягнення операційної ефективності та навчить вас їх впроваджувати на практиці із відвідуванням місцевих організацій, таких як Jaguar Land Rover та Cadbury.

 • Підприємницькі стратегії
 • Aston Edge

Програма особистого та професійного розвитку, заснована на новітніх дослідженнях з поведінкових наук, щоб дати вам основні навички, необхідні для успішного ведення бізнесу.

Вибіркові модулі

Ви оберете один модуль вибору для подальшого поглиблення знань про ключовий бізнес. Нижче наведено список типів модулів, які можуть бути доступні для вас на вибір:

 • міжнародний бізнес
 • Бізнес Фінанси
 • Міжнародний менеджмент Маркетинг
 • Міжнародні операції
 • Глобальна етика бізнесу

бізнес-проект

Курс завершується великим бізнес-проектом, який дає вам можливість спроектувати свій власний досвід навчання відповідно до своєї власної цікавої області. Цей проект виступає в якості трампліну для вашої майбутньої кар'єри, і, таким чином, ви можете виконати це в декількох напрямках:

 • консультативний проект від імені клієнта або вашої організації
 • бізнес-план для власного бізнесу
 • промисловий / тематичний дослідницький проект.

Тип проекту залежно від наявності.

Вивчення та оцінка

Навчання в Aston Business School

Програма розповсюджується на 30 місяців, щоб забезпечити роботу повної зайнятості та особисту відповідальність. Ви будете об'єднувати кілька випускних днів в Aston Business School на рік з Blackboard, інтерактивної онлайн-платформи для навчання. Blackboard створює віртуальне навчальне середовище, де можна взаємодіяти з вмістом модуля, брати участь у живих семінарах та спілкуватися з колегами. Існує також велика онлайнова бібліотека контенту, яка підтримує ваші навчання.

З Aston Executive MBA ви маєте всю гнучкість у навчанні навколо особистих і робочих зобов'язань, з багатим досвідом навчання в кампусі в особистому оточенні з однолітками та провідними вченими.

Навчання на практиці

У Aston Business School ми віримо в досвідчене навчання, щоб застосувати теорію на практиці. Астон МВА заснований на фундаменті навчання в процесі роботи. Ми не просто навчаємо вас теорії, ми покажемо, як її використовувати.

Досвідне навчання цінно тому, що:

 • це дає можливість негайного відгуку на основні концепції
 • це створює тривалий вплив і може змінити ваш розум
 • це допомагає розвивати відбивні навички, що дозволяють вам швидше вивчати
 • це персоналізований досвід навчання
 • практичне навчання стимулює творчість.

Навчання за фахом може бути корисним у багатьох ситуаціях, в основному ми використовуємо його, щоб допомогти вам розробити стратегію, мислити творчо, вирішувати проблеми та розвивати команду та лідерство.

Ми хотіли б навчитися у класі та в реальному бізнесі. Завдяки тісній співпраці з бізнесом, ми беремо MBA, щоб відвідати такі компанії, як Aston Villa Football Club, Ford і Jaguar Land Rover.

Оцінка в Aston Business School

Модулі оцінюються за індивідуальними завданнями та груповою роботою, де ви зможете проаналізувати складні бізнес-завдання.

Курс завершується великим бізнес-проектом, який дозволяє вам застосувати свої нові знання на практиці. Про це можна підійти кількома способами, включаючи живий проект консультації з бізнесом, тематичний науково-дослідний проект, створення бізнес-плану для запуску або написання звіту про компанію, на якій ви працюєте або інтернує.

Aston Edge

Більш ніж MBA

Посилюйте своє мислення за допомогою програми особистого розвитку, розробленої та виконаної професорами та практиками у галузі поведінкової науки.

Aston Edge - наш спосіб навчити вас більш невловимий, соціальній та особистій стороні бізнесу. Психологія людини є слизькою, тому Edge покликаний допомогти вашим стратегіям впоратися при роботі з комплексом зацікавлених сторін та бізнес-проектів.

Ваше майбутнє

Ми навчимо вас канатам, щоб ви могли зробити це на вершині. Наша комплексна програма управління кар'єрою призначена для підвищення вашої працездатності та допоможе вам зробити наступний крок, незалежно від того, чи це нова роль, зміна кар'єри чи запуск компанії.

Aston MBA Випускники

Незважаючи на те, що інвестиційні та банківські консультації вже давно розглядаються як типова кар'єра МВА, список компаній, які зараз наймають випускників МВА, є великим. Наші останні MBA-випускники взяли участь у наступних напрямках:

 • Міжнародний менеджер з маркетингу з виробничою компанією
 • Менеджер продукту з виробником медичних послуг
 • Старший консультант зі стратегічного фінансування з консультантом
 • Фінансовий бухгалтер у банку
 • Керівник стратегії та планування з виробником електроніки
 • Консультант з бізнес-процесів з ІТ-компанією
 • Фінансовий директор із виробником сталі

Професійні акредитації

Ми займаємось 1% провідних бізнес-шкіл у всьому світі з трьома акредитаціями від AMBA, AACSB та EQUIS, провідних органів акредитації для бізнес-шкіл Великобританії, США та Європи.

Комісії, стипендії та фінансування

Астон Виконавчий Частина робочого часу MBA - сприйняття вересня 2018 року

 • Студенти з Великобританії та країн ЄС: 20 100 фунтів стерлінгів
 • Студенти з країн, що не є членами ЄС: 20 100 фунтів стерлінгів

Фінансування роботодавця

Якщо ви плануєте своєму роботодавцю фінансувати свій Executive MBA, ви, можливо, більше підходять для Executive MBA. Ваш роботодавець фінансує вашу MBA, використовуючи їхню асистентську плату за навчання.

Оплата за навчання

Ви можете сплатити свої внески повністю на початку програми або вибрати оплату за три строкові платежі з 50% (термін 1), 25% (строк 2) та 25% (строк 3). Зверніть увагу, що ваші гонорари будуть різнитися залежно від того, які стипендії ви були нагороджені.

Оплата депозиту МВА

Коли ви приймете своє місце на Aston MBA, вам доведеться заплатити депозит у розмірі 1000 фунтів стерлінгів. Ця сума буде відраховуватися з вашої суми загальної суми навчання за умови реєстрації.

Стипендії

Ми пропонуємо фінансову підтримку відповідним кандидатам за допомогою ряду стипендій. Вони можуть бути застосовані під час застосування або коли пропозиція про місце було зроблено нами і прийнято вами.

ФІНАНСУВАННЯ

Додому та студенти ЄС мають право отримати післядипломну позику, надаючи вам до 10 000 фунтів стерлінгів.

Вимоги до вступу

Дата початку: вересень 2018 р

Тривалість програми: 30 місяців

Режим навчання: неповний навчальний процес

Плата: 20 100 фунтів стерлінгів

Фінансування: стипендії доступні

Заявка: інформація про те, як подати заявку

Вимоги до вступників:

Для прямого зарахування на програму Aston MBA Вам знадобиться одне з наступних:

 • Хороший диплом з відзнакою Великобританії, або
 • Еквівалент зарубіжної ступеня, визнаний Астонським університетом, або
 • Професійна кваліфікація на рівні ступеня.

Плюс

 • Принаймні три роки відповідного досвіду післядипломної освіти до моменту запуску вашої програми
 • Офіційний академічний протокол вашої оцінки (англійською мовою)
 • Дві посилання - бажано один від академічного суддю, інший від вашого поточного або попереднього роботодавця (Дві професійні посилання можуть бути прийняті від заявників із значним досвідом роботи).

Вимоги щодо англійської мови можна знайти тут.

* Кандидати з великим досвідом роботи

Ми приймаємо заявки від кандидатів з великим досвідом роботи, які не пройшли кваліфікацію випускника.

Ми використовуємо цілісний підхід при оцінці додатків. Якщо ви хочете отримати кращу ідею перед поданням заявки, ви можете звернутися до одного з наших консультантів з питань МВА на неофіційну дискусію.

Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, містить детальні відомості про типові вимоги до участі в цьому курсі для найбільш часто пропонованих кваліфікацій. Кандидати з альтернативними кваліфікаціями, можливо, побажатимуть запитати у відповідних приймальних комісіях до подання заяви, незалежно від того, чи вважається їх кваліфікація прийнятною. Для менш поширених кваліфікацій це буде оцінюватися в кожному конкретному випадку, в консультації з викладачем навчального закладу.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally ... Детальніше

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally, giving you an ideal platform on which to build you future career. Impressive accreditation, a worldwide reputation and staff who can pass on the benefit of genuine commercial experience will enhance your prospects and progression. Our course structures enable you to gain the skillsets needed to succeed in today’s competitive workplace, such as negotiation, communication, leadership, teamwork and innovative thinking. It is skills such as these that keep our graduates highly sought after by some of the world’s leading organisations. Innovative, grounded and relevant, the breadth of courses and diversity of the student community will give you a rounded, international perspective, making you ready for life at the forefront of business. For full details visit www.aston.ac.uk/abs. Згорнути
Бірмінгем , Ліон , Мюнхен + 2 Більше Менше