Азіатський МВА

Азіатський МВА запропонує вам інтерактивне навчальне середовище, що дозволить вам отримати хороші уявлення та розуміння різних азіатських ринків. Це покращить вашу перспективу та здатність краще зрозуміти і протистояти різноманітним викликам цих зростаючих і що розвиваються ринків.

MBA - це міжнародна програма, яка викладається англійською мовою, що дає вам можливість навчатися на двох континентах:

З жовтня по грудень: курси в паризькому кампусі.
4-5 місяців курсів, що базуються у Пекіні чи Шанхаї.
5-6 місяців стажування.


РАНІ ПАТУТ

Директор програми


АКАДЕМІЧНА ВІЙНА


Цей MBA, викладання англійською мовою, зосереджений на аналізі конкретних ринків Азії, а саме японських, корейських та китайських. Він також підготує вас до вивчення та освоєння інструментів управління та управління на кожному з цих дуже специфічних ринків у різних сферах (історичному, політичному, правовому, фінансовому та культурному).


Впроваджуються та проаналізовані теорії разом з прикладними знаннями, через історії успіху компаній, що ведуть бізнес в Азії.

ЦІЛЬ ПРОГРАМИ


Ви отримаєте спеціалізовані навички та практичні знання на азіатських ринках з акцентом на поглибленому аналізі прикладних досліджень та історій успіху міжнародних компаній, що входять у цю складну область.


Завдяки вашим сильним інтересам і привабливості для даного регіону світового ринку, ви можете розробити та узгоджувати проекти та розуміти бізнес-практики у цих країнах у культурному розумінні.


Ця програма MBA дасть вам деякі знання в галузі бізнесу, такі як фінансування ділових операцій, законодавство з імпорту та експорту, міжкультурні переговори, митне законодавство та міжнародний маркетинг в Азії, а також уроки китайської мови.

МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


На професійному рівні ви зможете користуватися інструментами та ключами, які вам надається, щоб оцінити всі поширені можливості азіатських ринків.


Можливості працевлаштування варіюються від того, щоб стати міжнародними підприємцями в різних країнах Азії в області імпорту та експорту, або як дослідники торгівлі в азіатському бізнесі. Існують також міжнародні можливості для кар'єри у сфері маркетингу, продажу, придбання та розподілу товарів, комерційного консалтингу або азіатського менеджера проектів.


Крім того, кандидати з високим рівнем знань азіатських ринків можуть мати можливості в міжнародних установах, таких як СОТ, ОЕСР та АТЕС.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в INSEEC Paris »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date