Школа менеджменту ЕМВА Антверпен

Загальні відомості

Опис програми

emba

ЗАЯВИТИ ОНЛАЙН ТУТ

Про програму

antwerp

 • Програма Executive MBA Антверпенської школи менеджменту призначена для топ-менеджерів дочірніх компаній та філій іноземних компаній, які працюють в Росії, а також для топ-менеджерів російських компаній, що працюють на європейському ринку.
 • Ми пропонуємо цим діловим людям унікальну можливість отримати сучасні знання та практичні навички в основних функціональних областях управління та престижному, оригінальному дипломі (Академії) Антверпенської школи менеджменту, яка акредитована Міжнародною асоціацією прогресивних шкіл бізнесу ( AACSB International) і бельгійським урядом і повністю визнані в країнах ЄС, не залишаючи свого бізнесу в Москві.
 • Програма Executive MBA, що проводиться Антверпенською школою менеджменту (AMS) у співпраці з Інститутом бізнес-досліджень (IBS-Москва), була першою програмою Executive MBA для європейського ступеня та диплома в Москві, і тепер це єдина програма пропонується західними бізнес-школами в Москві, що входить до рейтингу Financial Times у топ-100 кращих програм Executive MBA у світі.
 • EMBA в Москві ділиться філософією, цілями та основними принципами програми Executive MBA Антверпенської школи менеджменту в Антверпені, яка залишається першою в Бельгії за останні 50 років.
 • Ми працюємо на російському ринку вже 20 років і маємо в нашій базі більше 700 випускників .
 • Європейські стандарти бізнес-освіти: нашу програму викладають вищі професори Антверпенської школи менеджменту, кращі російські професори, топ-менеджери великих російських і закордонних компаній, які працюють в Росії викладачами MIT (Массачусетський технологічний інститут, Бостон, США) Європейські та російські консультанти.
 • Зміст курсів постійно оновлюється: нові приклади, бізнес-ігри, бізнес-симуляції, інтерактивні дослідження.

Унікальна частина нашої програми Executive MBA - це спільні модулі з бельгійськими керівниками - три спільні модулі з учасниками Executive Antwerp MBA:

 • Перший спільний модуль - Гуанчжоу, Китай - "Бізнес в Китаї: культура управління, ділова практика, міжнародні переговори" - Університетський коледж Ліннана в університеті Сун-Ят-Сен).
 • Другий спільний модуль - Бостон, США, Массачусетський технологічний інститут. Модуль присвячений проблемам управління операціями та логістикою
 • Третій спільний модуль - Антверпен, Бельгія - Антверпенська школа менеджменту "Міжнародні бізнес-стратегії",

що робить його єдиним Global Executive MBA в Росії.

Місія

Місія програми Executive MBA полягає в розвитку відкритих професійних топ-менеджерів, які здатні:

 • Синтезувати часто протилежні думки керівників різних функціональних підрозділів компанії для прийняття важливого стратегічного рішення для компанії;
 • Створити здатну команду для реалізації рішення;
 • Керувати командою, керувати процесом змін і втілювати стратегічне рішення.

Для досягнення цієї мети ми вважаємо за необхідне:

 • структурувати практичний досвід учасників та розширювати свої знання з усіх питань управління;
 • удосконалювати свої навички у використанні цих знань у практичних ситуаціях;
 • розвивати професійне ставлення, яке необхідно для успішного ведення бізнесу;
 • протистояти їм своїми особистими компетенціями, обмеженнями та особистістю, а також стимулювати їх особистий розвиток для подолання пов'язаних з ними бар'єрів.

Програма Executive MBA спрямована на де-спеціалізацію менеджерів . Неважливо, яка бізнес-спеціалізація учасника нашої програми. Він може бути фінансистом, маркетологом, керівником відділу продажів або IT-спеціалістом, керівником операції або керівником відділу управління персоналом. Після закінчення програми він повинен бути готовий зайняти провідне місце компанії і бути відповіддю керівництву всієї компанії.

emba

Що відрізняється

 • Наша Executive MBA програма призначена для менеджерів, які мають багатий практичний досвід у бізнесі і прагнуть до кар'єрного зростання виконавців. Його головна мета - допомогти учасникам структурувати свій досвід. Тому наша програма - Executive MBA - коротша за стандартну MBA і триває 21 місяць.
 • Ми націлені на "де-спеціалізацію" і підготовку "універсалів" . Незалежно від того, з якого функціонального поля управління компанією прийшов учасник: маркетинг, фінанси, HR або логістика. Після закінчення програми він повинен бути готовий стати керівником компанії, зрозуміти функціональних менеджерів і синтезувати їхні думки (які часто відрізняються) для прийняття стратегічних рішень. Це призводить до більш комплексного підходу до бізнес-освіти.

Наша програма:

 • складається не з 40 маленьких окремих курсів, а з 11 інтегрованих модулів, кожен з яких відповідає одній з основних функціональних областей управління компанією;
 • закінчується не магістерською дисертацією, а командною роботою 3-4 учасників на магістерському проекті - бізнес-плану реального проекту або підприємства, оціненого журі з професорів, що грає роль інвесторів, яких слід переконати поставити свої гроші в проекті;
 • містить більш інтегровані та менш формалізовані приклади та тематичні дослідження; аналізувати їх потрібно постійне звернення до практичного досвіду учасників.
 • МВА в цілому і Executive MBA конкретно є західним винаходом. Західний постачальник програми МВА служить якісним гарантом бізнес-освіти. Це означає останні досягнення в науці управління і кращі сучасні практичні методи управління, якісні навчальні посібники, нові випадки і методи навчання, досвідчені професори і консультанти. Нарешті, це означає престижну європейську ступінь і диплом. Але, на відміну від програм МВА інших західних бізнес-шкіл, що працюють на російському ринку, де російський партнер просто обмінюється організаційними функціями, в нашій програмі російська складова приносить самостійну додану вартість. Російські професори, консультанти та експерти, які займаються нашою програмою, сертифіковані Антверпенською школою менеджменту, дотримуються програми AMS і використовують книги, рекомендовані керівниками Бельгії. Проте, будучи в тісному та неформальному контакті з професорами АМС, російські професори здатні впливати на зміст програми, а також методи навчання, враховуючи економічні, ділові та культурні особливості Росії, а отже, зробити освіту більш ефективною для російської менеджерів. Програма існує на російському ринку вже понад 20 років, і за цей час ми створили унікальну міжнародну команду професорів.
 • Навчання - це двосторонній процес. Без активної співпраці з учасниками досягти високої якості бізнес-освіти неможливо. Нашими учасниками є люди, які шукають знання і хочуть структурувати і узагальнити свій практичний досвід і готові до цього працювати. Ми виступаємо за формування невеликих однорідних груп (не більше 20-25 осіб), ретельно підбираючи тих кандидатів, які мають великий практичний досвід у бізнесі, серйозну мотивацію, високий інтелектуальний та освітній рівень. Наші учасники готові поділитися своїм досвідом і вчитися один у одного, втілюючи таким чином основний принцип західної бізнес-освіти: "Збагачення через спільне використання". Там, де це можливо (навіть на етапі остаточного магістерського проекту), ми практикуємо командну роботу. Одним з питань, які ми хотіли б задати під час інтерв'ю, є "Що ви можете принести команді? Яка частина вашого практичного та професійного досвіду може бути цікавою для інших учасників?" Командна робота допомагає учасникам створювати міцні і продуктивні зв'язки, які (як кажуть самі учасники) допомагають їм не тільки на етапі навчання в програмі, але і в їхньому бізнесі і повсякденному житті після закінчення навчання.

Зміст

structure

Формат

Формат WEEKEND усуває необхідність 2-3 рази на тиждень виїжджати з роботи на 1-2 години рано, щоб зловити клас і перешкодити вам від постійного стресу, пов'язаного з стоянням у жахливих пробках в Москві або подорожі в переповненому метро (яке, на жаль, типовий для вечірнього формату).

Формат WEEKEND включає заняття один раз на місяць з четверга по неділю.

Формат WEEKEND вимагає періодичних багатоденних відсутності в офісі, що характерно для модульного формату і, на жаль, не завжди може бути схвалено роботодавцем.

Формат WEEKEND забезпечує практично таку ж регулярність сеансів вечірнього формату, а також глибоке занурення в досліджуваний матеріал і спілкування з груповими характеристиками модульного формату.

Формат WEEKEND - формат «COMBI», який поєднує в собі переваги вечірнього і модульного формату і мінімізує їх недоліки.

emba

Вимоги до прийому

 • Вища освіта.
 • Не менше 7 років досвіду управління (не менше 28 років).
 • Вільно володіє англійською мовою - верхній-середній рівень.
 • Вільно російська.

Застосування:

 • Заповнювати письмову заяву
 • Пройти тест з англійської мови
 • Заповнити аплікаційну форму: Заявка на участь компанії «weekend», форму заявки «вихідні»,
 • Провести співбесіду з режисерами програми

Необхідні документи:

 • Письмова заява
 • Заявка на участь компанії
 • Форма заявки
 • Диплом університету (копія)
 • Паспорт (копія)

Застосувати онлайн:

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since its inception Institute of Business Studies (IBS-Moscow) within RANEPA has been a leader in the Russian business education market. IBS-Moscow is a collegiate business school operating an RANEPA’ ... Детальніше

Since its inception Institute of Business Studies (IBS-Moscow) within RANEPA has been a leader in the Russian business education market. IBS-Moscow is a collegiate business school operating an RANEPA’s premises in Moscow. IBS-Moscow was founded in 1988 within the Moscow State University of International Relations nationally known for strong international expertise. In 1994, IBS-Moscow transferred to RANEPA and became its homogeneous structural unit. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited