Управління технологіями MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Перший подібний вид в Канаді, МВА MBA за сумісництвом за сумісництвом, 24-місячне управління технологіями (МОТ) - це суворе ділове навчання, розроблене спеціально для технологій. Навчальна програма формується з урахуванням потреб технологічного сектору, для потреб технологічного сектору.

Ви отримаєте досвід з перших вуст в галузі та побудуєте глибоку мережу лідерів галузі. Зрештою, ви навчитеся використовувати технологію для розвитку бізнесу, і навпаки.

Для кого це?

MOT MBA призначений для працюючих фахівців галузі, які працюють в галузі науки та техніки, в інших функціональних областях в технологічних компаніях або мають відповідний попередній досвід.

Формат неповного робочого часу, який розповсюджується на 24 місяці, означає, що вам не потрібно відступати від своєї кар’єри. Відвідуйте заняття у центрі Ванкувера два вечори на тиждень, плюс у вихідні вихідні.

Що ти навчишся

Очікуйте інтенсивну, але керовану навчальну програму, розроблену для людей з вимогливою кар'єрою та напруженим графіком. У нашій програмі MOT MBA ви будете використовувати дослідження, орієнтовані на клієнтів, щоб інформувати стратегію та процеси розвитку продуктів, розвивати навички управління проектами та людьми, використовувати фінансовий аналіз для створення ділової справи для ваших проектів та багато іншого.

Куди це може вас відвезти

Деякі з наших випускників MOT MBA продовжують відкривати власні підприємства. Інші вступають у більш просунуту роль у своїй нинішній організації. Всі вони використовують технології в бізнесі по-своєму.

Розклад

Наш MOT MBA працює на неповний робочий день, тому ви можете продовжувати працювати під час навчання. Це означає, що ви можете взяти те, що ви дізнаєтесь у класі сьогодні, щоб працювати завтра. Ви навіть можете принести свої завдання в реальному бізнесі в класі, щоб скористатися досвідом та знаннями своїх інструкторів та колег.

Більшість ваших вечорів та вихідних будуть безкоштовними, щоб ви могли підтримувати баланс роботи / навчання / життя.

  • 24 місяці, неповний робочий день
  • Вечір понеділка та четверга, плюс випадкові вихідні
  • Дата початку вересня

131331_ScreenShot2020-02-18at1.59.13PM.pngфото люб’язно надано університетом Simon Fraser University - Beedie School of Business

Місцезнаходження

В самому центрі міста Ванкувера знаходиться кампус випускних класів Segal Gradued School SFR Beedie, банк спадщини, перетворений на 60 000 квадратних футів, орієнтований на житловий клас, кімнати для нарад та навчальні приміщення.

Він розташований в центрі міста з легким доступом до громадського транспорту, що робить виїзд на клас та з нього надзвичайно зручним.

Крім того, ви оточені кафе, магазинами та ресторанами. Це сусідство, таке ж яскраве, як і будь-яке.

Вимоги до прийому

Чотирирічна ступінь бакалавра з середньою оцінкою балів принаймні 3,33 / 4,33 (B +) на основі останніх 60 кредитів бакалаврських курсів. Невелика кількість претендентів, що мають великий досвід роботи, може розглядатися без бакалаврату.

Нам потрібен мінімальний бал GMAT 550. Ми також приймаємо іспит GRE (мінімальний бал 155 у кожному розділі). Винятки GMAT доступні.

Кандидати повинні мати як мінімум чотири роки професійного досвіду після закінчення ступеня бакалавра. Ми надаємо пріоритет заявникам, які працюють у технологічних компаніях або технологічних ролях.

Усі претенденти повинні вільно володіти англійською мовою. Якщо ваша основна мова - це не англійська, ви повинні продемонструвати достатнє володіння англійською мовою за допомогою одного з двох прийнятних тестів: TOEFL або IELTS.

Ми не можемо розглянути заявників, які наразі не працюють або не пропонують роботу на повний робочий день у Ванкувері чи околицях.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Детальніше

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Згорнути