Управління стійкістю MBA

Загальні відомості

Опис програми

З першого погляду

 • Ступінь: Майстер ділового адміністрування (MBA)
 • Область застосування: 60 або 90 кредитів
 • Тривалість: 2 семестри повного або 4 семестру
 • Мова викладання: німецька, частково англійська
 • Вивчення місць: 50
 • Початок навчання: кожен у лютому
 • Термін подачі заявок: до 30 вересня
 • Витрати: залежно від варіанту дослідження, 15 770 євро (60 коп. За перший диплом або ступінь магістра) або 19 680 євро (90 коп. За диплом бакалавра з 210 копійок) (з урахуванням формального рішення про зміну) плюс приблизно 200 євро внесків за семестр за семестр ; Попередній курс бізнес-адміністрування: 980 євро
 • Керівник: проф. Стефан Шальтеггер

Управління сталим розвитком - КСВ - Управління компанією

Сьогодні для майбутнього управління - Керівництво MBA в області стійкого розвитку кваліфікує комплексне забезпечення стійких підприємницьке. Перша в світі "Зелена MBA" надає студентам знання та інструменти на завтра з 2003 року: ноу-хау з управління КСВ та сталого розвитку, управління інноваціями, підприємництва, а також м'які навички та сильна мережа.

Management MBA в області стійкого розвитку кваліфікує Вас з допомогою різних технічних і міждисциплінарних змісту курсу, сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) підприємницького впровадження. МВА відкриває шлях до лідерських позицій і нових можливостей кар'єри за допомогою спеціалізованих, особистих і управлінських навичок, а також широкої мережі. Більше 650 студентів та випускників та численні практичні партнери є найбільшою мережею з управління сталим розвитком.

Станьте агентом змін для сталого розвитку

Ми шукаємо особистостей першого ступеня, які хочуть сприяти сталому розвитку бізнесу та суспільства і прагнути до кар'єрного стрибка. Ви можете зробити навчання гнучким і повним, як на повний робочий день, так і на заняття.

 • Програма призначена для управління освітою і завершується акредитованим і міжнародно визнаним титулом "Майстер ділового адміністрування" (MBA).
 • Курс подальшої освіти поєднує управління соціальною відповідальністю та управління сталим розвитком з управлінням інноваціями, м'якими навичками та підприємництвом.
 • Програма кваліфікує Вас для відповідального проектування компаній або організацій і тим самим прибутково сприяти сталому розвитку.
 • Центр управління сталим розвитком (CSM) університету Leuphana Lüneburg є провідним центром компетенції з питань управління сталим розвитком та міжнародним орієнтованим науковим центром для сталого підприємництва та пропонує MBA як частину моделі підвищення кваліфікації професійної школи.

Для кого МВА підходить?

Management MBA в області стійкого розвитку спрямована на подальше мислення людей , які хочуть керувати майбутнім тут і зараз і роблять - в компаніях всіх галузей і розмірів від запуску до глобальних корпорацій, в асоціації, уряду, НУО та міжнародних організацій.

Зміна дизайну у вашій сфері діяльності - як менеджер і фахівець в комутаторах у сфері закупівель, логістики, збуту та маркетингу, або як експерт у відділах екології та сталого розвитку. Працівники державного управління можуть підвищити свій профіль через MBA та надати недержавним організаціям досвід, необхідний для критичного та конструктивного управління корпоративними змінами.

Різні предметні дисципліни, позиції, фон, світ - саме це різноманіття студентів робить вивчення MBA цікавим.

Гнучка до MBA в управлінні сталого розвитку

Менеджмент стійкого розвитку MBA пропонується як змішаний курс навчання: ми поєднуємо переваги цифрового електронного навчання та особистих подій. Таким чином, ви можете вивчати МВА в гнучких і додаткових професійних спосіб - як, коли і де ви хочете його. На додаток до інтерактивних форматів і вправ, а також веб-семінарів або групової роботи на платформі навчання, відбуваються до десяти особистих подій, під час яких ви будете інтенсивно навчатися зі своїми однокурсниками на сайті.

Незалежна команда догляду стежить за студентами менеджменту сталого розвитку MBA. Команда МВА в Центрі управління сталим розвитком піклується про Вас індивідуально від початку до кінця навчання. Ми гнучко реагуємо на Ваші потреби і знаходимо рішення разом.

Модульна структура дослідження дозволяє проводити індивідуальний курс навчання. Можливе зміна від повного робочого часу до неповного або навпаки. Залежно від варіанту дослідження, MBA призведе до міжнародно визнаного ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) протягом від 2 до 6 семестрів.

Пропозиції для майбутніх студентів

Скористайтеся інформаційним веб-семінаром в Інтернеті: Дізнайтеся більше про тенденції в управлінні стійкістю та ознайомтесь із вмістом та умовами навчання на безкоштовній онлайн-інформаційній події.

Запит на дослідження: тестове дослідження дає вам уявлення про функції навчальної платформи МВА і пропонує самостійне навчання в діловому адмініструванні. Будь ласка, надішліть нам електронною поштою з вашим ім'ям info@sustainament.de (тема "Teststudium").

Особиста порада: Ми будемо раді відповісти на всі питання, що стосуються менеджменту сталого розвитку MBA, і проконсультуємо вас з питань планування ваших досліджень у сфері безперервної освіти. За бажанням, ми можемо організувати для вас обмін студентами або випускниками МВА з вашого регіону чи галузі. Зв'яжіться з нами.

Вивчення як приймаючої сторони: Як гість-аудитор, ви можете взяти модуль «Стале підприємництво

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Детальніше

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Згорнути