Розширюйте свої знання під час роботи

У співпраці з PAREXEL International IUBH тепер пропонує нову програму МВА «Менеджмент клінічних досліджень».

Ця професійна сертифікація тривалістю 6 семестрів використовує змішане навчання та навчання на місцях з галузевими експертами PAREXEL International. Сертифікат післядипломної освіти з управління клінічними дослідженнями забезпечує глибокі знання та розуміння галузі клінічних досліджень, від відкриття лікарських засобів до регуляторних вимог та управління даними. Наша програма поєднує теорію з практикою і використовує автентичні тематичні дослідження для забезпечення ефективного навчання та безпосереднього застосування на робочому місці. Випускники мають право на управління фармацевтичними та медичними дослідженнями.

Факти

Які професійні перспективи в якості менеджера з клінічних досліджень?

Менеджери клінічних досліджень відповідають за організацію, координацію та проведення клінічних випробувань, а також за зв'язок із зовнішніми клієнтами, комітетами та офіційними партнерами. Фармацевтичні та медичні дослідження є галуззю, що має велике економічне значення, і водночас є високорегульованою. Таким чином, він породжує високий попит на фахівців, які поєднують фармацевтичну основу з мікро- та макроекономічними компетенціями.

Програма МВА «Клінічні дослідження управління» надає цікаві можливості для кар'єри на рівні входу та управління для різноманітної цільової групи:

  • Майбутні керівники фармацевтичного або медичного обслуговування
  • Біологи або вчені, які хочуть спеціалізуватися в даній галузі або прагнуть до позиції в управлінні
  • Фармацевтичні або медичні працівники, які прагнуть поглибити свої знання в галузі фармацевтичних досліджень та управління послугами

Дистанційне навчання МВА в IUBH готує вас прекрасно для вашої ролі менеджера - шляхом передачі сучасних знань, висвітлення практичного застосування і зосередження на чітких цілях. Частини навчального курсу, організовані PAREXEL International, надають Вам можливість застосовувати зміст курсу безпосередньо в реальному життєвому контексті компанії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в IUBH University of Applied Sciences »

Останнє оновлення Серпень 7, 2019
Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
6 Семестри
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date