Університет Халл Бізнес Школа MBA в GCC

Загальні відомості

Доступних місць: 8

Опис програми

Навіщо обирати університет Халл MBA з MDCI?

МВА - це британський університет , метою якого є поглиблення знань, зміцнення довіри та отримання глобальної перспективи в процесі підготовки до більш відповідальних управлінських обов'язків або стати лідером у галузі.

Заняттям, що навчаються на Близькому Сході, студенти представляють інтелектуально жорстку програму, яка спрямована на забезпечення навчання, адаптованого до поточних і майбутніх потреб у розвитку, сприяння самосвідомості, творчості та критичного мислення.

Чому Вибрати Executive MBA (EMBA) з Університету Халл, наданий MDCI?

Настав час вивчити можливості для навчання на британській програмі магістра на місцевому рівні, чому б не говорити з MDCI - які мають більше 25-річного досвіду і допомагали більше двох з половиною тисяч випускників у регіоні.

Багато хто з багатонаціональних та великих національних компаній в Саудівській Аравії, які отримали вигоду від лідерів, завершили навчання в Executive MBA з Університетом Халл.

Натисніть тут, щоб прочитати історії наших попередніх випускників

Структура програми

Програма складається з восьми навчальних модулів, а також дисертації та відповідного модуля розробки та методів дослідження.

Приклади модулів включають: управління людьми, економіка бізнесу, маркетинг та інновації та організаційна стратегія.

Структура доставки

Програма виконується протягом 18 місяців завдяки сумісній навчальній сесії та онлайн-підтримці.

Кожен модуль складається з трьох повних днів контакту з лектором та іншими студентами. Окрім особистих сеансів, студенти беруть участь у онлайн-дискусіях та оцінці, які допомагає викладач.

Житлові заняття відбуваються приблизно кожні шість тижнів залежно від державних свят; в період Рамадан не існує викладання.

Критерії входження

  • Трирічний досвід роботи необхідний.
  • Не менше 2: 2 диплом з відзнакою.

Крім того, студенти, перша мова яких не є англійською, повинні мати кваліфікацію англійської мови на рівні IELTS 6 або еквівалентну.

* За умови схвалення

Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

MDCI works in the United Kingdom, Middle East and Africa providing logistical, administration and marketing support for postgraduate academic programmes on behalf of a number of United Kingdom univers ... Детальніше

MDCI works in the United Kingdom, Middle East and Africa providing logistical, administration and marketing support for postgraduate academic programmes on behalf of a number of United Kingdom universities. Згорнути
Манама , Мускат , Дарем , Лондон , Кувейт-Сіті , Доха , Ер-Ріяд , Аль-Хобар + 7 Більше Менше

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited