Прочитайте офіційний опис

Магістр ділового адміністрування - MBA

Ступінь магістра в галузі управління бізнесом (MBA) є ступінь з "виконавчий" календар і вищої практичної підготовки адаптовані до ділового світу.

Наше завдання полягає в тому, щоб навчитися в трьох аспектах: управлінські навички, аналітичні навички та соціальна обізнаність організацій, в яких ми працюємо. Завдяки МВА ми хочемо, щоб ви мали екскурсію по різних відділах будь-якої компанії з метою розвитку критичного, конструктивного та активного мислення. Ми хочемо поліпшити аналітичний рівень, тренінг для реалізації нових тенденцій і набути «ноу-хау» про те, як їх включити для створення нових можливостей.

Крім того, МВА сприяє, за допомогою різних сесій, семінарів та візитів, щоб студенти розглядали свої власні ініціативи створення бізнесу та генерації бізнесу, заохочуючи перехід до все більш активної позиції, що сприяє відновленню економіки або взяти на себе управлінські обов'язки в різних організаціях.

З метою розвитку цього магістра ділового адміністрування, USJ має понад 100 співпрацюючих компаній з різних секторів та педагогічного персоналу, тісно пов'язаного з компанією, що дозволяє студентові знати через особистий досвід, як стикатися з повсякденним в оточенні. праці

Окрім цього, через грант компанії та угоди між USJ компаніями може бути дозволено фінансування магістрату до 100% від кількості учасників.

Крім того, студенти матимуть можливість брати участь в МВА в різних європейських університетах для завершення навчання на міжнародному рівні.

Навіщо це робити в Universidad San Jorge ?

 • Тому що наші дослідження є офіційними.
 • Тому що відносини з викладацьким персоналом будуть близькими і динамічними.
 • Тому що ви станете відданим професіоналом у вашому регіоні.
 • Тому що ви будете розвивати реальні проекти.
 • Тому що ви зустрінете професіоналів і фахівців у цих галузях.
 • Тому що у вас буде емпіричний підхід у реальному професійному середовищі.

Модулі

Модуль

Тип

Кредити

Управління організацією

Обов'язковий

9

Фінанси та контроль

Обов'язковий

9

Комерційний менеджмент, маркетинг і комунікація

Обов'язковий

7

Управління операціями

Обов'язковий

6

Управління та розвиток людей

Обов'язковий

6

Інновації та проекти

Обов'язковий

3

Компанія та глобалізація

Обов'язковий

6

Зовнішні практики

Необов'язково

8

Початок досліджень в соціальних науках

Необов'язково

8

Заключний майстер-проект

Обов'язковий

6

Усього:

68

компетенціями

Компетенції магістра ділового адміністрування - MBA

 • Підготовка фахівців у сфері менеджменту та управління бізнесом у різних сферах, на основі ефективної передачі знань, методологій та методів управління, а також врахування тенденцій та напрямів розвитку поточного інформаційного суспільства навчати працювати в різних ролях і середовищах.
 • Розвивати у студентів стратегічний менталітет, адаптований до мінливих умов, в яких організації зараз розвиваються.
 • Розвивайте у кожного студента навички, здібності і ставлення керівника, вказуючи їх відповідно до області знань, в якій вона формується.
 • Розвивати потенціал для впровадження нових інформаційно-комунікаційних технологій, а також нових методик роботи для поліпшення управління знаннями та конкурентного рівня організації.
 • Розвивайте у учасників етичний зміст професії та бачення соціальної місії компанії.

практика

Магістр ділового адміністрування - MBA

Для того, щоб набути знань, заснованих на реальній практиці та розвинути навички, придбані через відповідальне здійснення професійної діяльності, Universidad San Jorge вважає за необхідне, щоб його студенти доповнювали заняття в класі практикою в професійній сфері, оцінюючи її академічно як частина навчального процесу.

Ця мета слідує фундаментальним параметрам Болонського процесу та Європейського простору вищої освіти і відповідає покликанню USJ щодо узгодження з потребами соціального та бізнес-середовища.

Система стажування в компаніях Universidad San Jorge залучає компанію до підготовки майбутніх випускників, сприяючи впровадженню компетенцій, які професійні вправи сприяють формуванню студента університету та сприяють більшій інтеграції між компанією та університетом.

Служба стажування Universidad San Jorge керує добровільною практикою та обов'язковою практикою. У 2017-2018 навчальному році Служба керувала більш ніж 2 000 стажуваннями в компаніях студентів Universidad San Jorge , в яких взяли участь студенти всіх класів і магістрів.

Крім того, через грант на підприємстві та через угоди про USJ USJ може бути дозволено фінансування магістрату до 100% від кількості учасників.

Доступні навчальні програми:
іспанська
Останнє оновлення May 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 3, 2019
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
7,620 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 3, 2019
End Date
Липень 3, 2020
Кінець терміну надання заяв

Жов 3, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Липень 3, 2020