Стратклайд MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Стратклайд MBA

Розробка амбітних менеджерів в підприємницьких, стратегічних бізнес-лідерів.

Стратклайд MBA приймає досвідчених керівників з різних областей, і озброює їх ноу-хау, навички і стратегічної орієнтації для підтримки і масштабу бізнесу в сучасних глобальних підприємств.

Що таке Стратклайд MBA?

Стратклайд MBA це не просто ділова програма, це стимулює, складної, життя змінюється досвід, який зробить вас питання, переосмислити і переоцінити, як ви робите бізнес.

Стратклайд MBA є вельми досвіді і на основі спільного навчання. Студенти діляться досвідом роботи різноманітні, знання, розуміння і навички.

МВА буде формувати і направляти вас, як відбиває, відкритості мислення, адаптований учня. Це сприяло шляхом розширення розуміння взаємозв'язку теорії і практики в галузі управління. Зокрема, це:

 • забезпечує навички, необхідні для прогресування політики формування позиції вище рівня
 • дозволяє робити успішні переходи кар'єри
 • полегшує перехід від технічної спеціалізації до загального менеджменту
 • полірує навички та розширює можливості людей, що працюють на себе або про створення в бізнесі

Які головні переваги?

Саморозвиток

 • широке розуміння бізнесу та управління питаннями
 • Стратегічна орієнтація і здатність успішно реалізувати стратегії, сформульовані в
 • розвиток навичок і методів управління
 • самосвідомість в якості менеджера та керівника
 • підвищення довіри у всіх областях бізнесу

Розвиток кар'єри

 • розширені перспективи просування
 • нові можливості для кар'єрного зростання
 • доступ до великої мережі випускників Стратклайд

Які переваги для роботодавців та спонсорів?

Поліпшення корпоративної ефективності

 • більш глибоке розуміння корпоративних цілей
 • більш обізнані і успішне управління
 • розширений зв'язок через взаєморозуміння
 • більше усвідомлення зовнішніх впливів і визнання необхідності акцентом якість клієнтів і ринкової орієнтації
 • збільшився потенціал для ефективного використання цінного корпоративного, людських та інших ресурсів

Розвиток людського ресурсу

 • більше здатність залучати та утримувати високий потенціал менеджерів
 • гнучкий підхід до управління освіти
 • Структуроване розвиток окремих керівників
 • невід'ємною частиною планування спадкоємності і розвитку майбутніх лідерів

Огляд програми

Стратклайд MBA є 180-кредитна програма відповідно до інструкцій ЄС, викладені в Болонський процес. Програма призначена навколо чотирьох модулів, і проект MBA.

Модуль 1: Відбивні Практик

Відбивних Практик призначений, щоб допомогти студентам відповісти на все більшу увагу в світі бізнесу з корпоративної соціальної відповідальності, очікувань зацікавлених сторін і професійної практики управління. Вона включає в себе три класи компонента.

Навчання менеджер: аналізу і розвитку самосвідомості в якості менеджера і як ви взаємодіяти з іншими людьми має вирішальне значення, щоб стати більш ефективними, на будь-якому рівні в організації. Навчальний менеджер досліджує ці питання і збільшує вашу здатність до аналізу та розробці, як ви дізнаєтеся, щоб стати в кінцевому підсумку більш відбиває учень. Спільне навчання між студентами і між студентами і співробітниками є центральним The Learning Manager.

Порівняльний Корпоративне управління: просувати хороше корпоративне управління в сучасних складних міжнародних умовах, випускники MBA повинні розуміти важливість корпоративного управління у вільній ринковій системі. Цей клас дозволить Вам зрозуміти, організаційні структури та здійснюють аналіз на основних організаційних сторін.

Управління Підприємницька і лідерство: конкурентними, невизначені і швидко мінливого середовища вимагають нову породу менеджера, і більш заповзятливими лідерів. Підприємницька Управління та лідерство дозволяє відчути й осмислити підприємницьких навичок і практики, які підходять до управління і провідних в корпоративному контексті.

Навчальний менеджер, управління і підприємницького управління та лідерства забезпечує Вам основ, щоб стати адаптивної менеджер відкритий для довічного навчання.

Модуль 2: Створення бізнес Робота

Для того щоб стати досить ефективним генеральний менеджер, важливо зрозуміти основи управління і процеси, які мають життєво важливе значення для успіху в бізнесі, і які працюють спеціалістами функціональних груп в організації.

Усвідомивши з цих дисциплін студенти можуть краще оцінити кожну функцію, а також взаємозв'язків і напруженість між ними.

Під час цього другого модуля Стратклайд MBA, ви будете проводити наступні класи:

 • Фінанси і фінансовий менеджмент
 • Фінансовий управлінський облік
 • Управління операціями
 • Управління маркетингом
 • Аналітична підтримка прийняття рішень
 • Управління людьми в організаціях
 • Модуль 3: Стратегічне управління в інтересах сталого успіху

Стратклайд MBA славиться своєю репутацією і передового досвіду досліджень в області стратегії та стратегічного управління. Три взаємопов'язаних класів всередині цього модуля є:

 • Вивчення міжнародній діловому середовищі
 • Стратегія Аналіз та оцінка
 • Виготовлення Стратегія

Спочатку, ви дізнаєтеся, досліджувати і в повній мірі зрозуміти внутрішню і зовнішню неоднозначності, складності та невизначеності в міжнародних бізнес-середовищі. Грунтуючись на цьому розумінні, то ви будете розвивати свій здатність керувати в цих середовищах. Ви будете озброєні структурованих можливостей для вивчення основну управління та економічних теорій, поряд з мовою стратегії та стратегічного управління в класі стратегії, аналізу та оцінки.

Нарешті, у створенні класу стратегії ви дізнаєтеся на переговори стратегії в невеликому управлінської команди, втілюючи в життя теорії управління, придбані в попередніх класах це буде пов'язано з розробкою ефективної заяву про стратегічні наміри, у тому числі призначення, конкурентну перевагу і стратегічних пріоритетів ,

Модуль 4: Особисте розвиток

Як ви прогрес через академіки Стратклайд MBA працювати з вами, щоб допомогти ви персоналізувати "навчання та розвитку, і гарантувати, що в цілому досвід є досить досвіді і відношення до поточної ділової практики.

Стратегічний консалтинг в практиці можливість застосувати на практиці все, що ви дізналися з попереднього стратегічного модуля управління. Робота в якості консультанта для організації клієнта, ви, як частина невеликої групи, буде поставлено завдання працювати на живий організаційне питання для цієї конкретної організації. Клієнт значно особливість в оцінці класу і продуктивності вашої команди. Ця сесія, як правило, працюють через вихідні, запропонує вам багато розуміння невизначеностей господарювання самостійно, працюючи з невеликою командою, завдання strategising і задоволення очікувань клієнта.

У кінцевому навчального етапу Стратклайд MBA, то "персональна" елемент реалізується за допомогою ряду можливостей і варіантів в наших факультативних занять, і остаточного проекту МВА.

Факультативні заняття

З басейном понад 120 наукових експертів з широкого кола спеціалістів відділів в Стратклайд бізнес-школи ми можемо запропонувати більше 20 різних факультативних всі вчили, що підлягають фахівців.

Родзинкою календарі Стратклайд MBA є щорічний МВА Літня школа, яка має місце в Глазго в травні і червні.

Літня школа відкрита для всіх навчальних маршрутів MBA, які досягли стадії вивчення виборні. Це прекрасна можливість вивчити ваші виборні вибір поряд з групою однодумців зарубіжними колегами.

Для тих, хто не зміг бути присутнім на літній школі факультативні заняття також пропонуються в наших міжнародних центрів.

Щоб відобразити обидві останні завдання, що стоять перед бізнесом і останні ідеї з нашого провідного світового досліджень діапазон факультативів щорічно переглядається.

Проект MBA

Вінцем елемент Стратклайд MBA є проект MBA. Це дає вам можливість вивчити в глибину управлінську, організаційну чи екологічний питання за вашим вибором протягом тривалого періоду часу. Дизайн проекту MBA дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, які ви розробили протягом Стратклайд MBA. Скрізь, де можливо, ми допоможемо вам у визначенні відповідних організацій і керівників.

Основна мета полягає в зміцненні вашого навчання та розвитку в області за вашим вибором і, з нашої підтримки, щоб провести ваш проект в приймаючій організації. Проект є невід'ємною частиною Стратклайд MBA. Остаточний звіт проекту буде 13000 до 16000 слів, залежно від того, чи є ця особа або група осіб проект.

Кар'єра і професійна підтримка розвитку

У Стратклайд ми розуміємо, що підвищення кваліфікації є однією з головних причин, хто вважає за краще вчитися на МВА.

Вільний і для життя

Ми використовуємо наш багаторічний досвід і знання галузі з команди в будинку, доповнені кращих консультантів, які є експертами в своїй області, щоб запропонувати спеціалізовані кар'єри планування і розвитку для всіх наших когорт МВА і необмежений доступ, як тільки ви приєднатися до наших випускникам.

Додану вартість

На додаток до вашого MBA досвід, ви можете отримати доступ до ряду переговорів, конференцій і мережевих подій, які додадуть додаткову цінність для вашого досвіду Стратклайд MBA. Інтегровані та автономні семінари та практикуми доставляються протягом всього року, в Інтернеті і на кампусі.

Управління Подорож Кар'єра

Наша увага зосереджена на розробці довгострокових навичок управління кар'єрою. В рамках нашої програми розвитку кар'єри ми пропонуємо:

 • стратегії для підтримки самосвідомості, розвиток особистих навичок, перевірки компетентності та професійних потреб в галузі розвитку
 • семінари по навичкам ядра кар'єри, таких як CV будівлі, інтерв'ю, центрів оцінки, соціальні медіа та онлайн-брендингу
 • семінари по ключовим навичок, таких як презентації, качка, мереж, управління культури і особистого впливу
 • ексклюзивні ідеї з успішних випускників і керівників компаній через наш обід і навчання за програмою і запрошених ораторів
 • необмежений доступ один до одного акредитованого кар'єри і лідерства тренера

Замовте персональний коучинг сесії, один-до-одного або скайпі.

Наші віртуальні Кар'єра спільноти

Всі студенти та випускники мають доступ до нашої кар'єрі Управління сайтом, де ви знайдете величезну кількість інформації і ресурсів, а також стати частиною нашої глобальної кар'єри спільноти, отримувати оповіщення та інформацію про робочі місця і події.

Рекрутери

SBS послідовно топ-рейтинг школи в рейтингу Economist і ФТ, і це аж до наших студентів і випускників, які додали цінність в організаціях і галузях промисловості в усьому світі протягом багатьох років. Зустрітися з нашими нинішніх студентів на одного погляду і побачити промисловості та національної приналежності статистикою на нашому профілі стіні.

Хочете займатися далі? Увійти в нашій кар'єрі Управління сайтом, де ви можете здійснювати пошук профілів і розміщувати робочі місця і події.

Якщо Ви хочете зв'язатися з нами безпосередньо, по електронній пошті careers@sbs.strath.ac.uk, або зателефонуйте Ірен Тейлор по телефону +44 (0) 141 553 6057.

консультаційні проекти

Щороку ми можемо запропонувати ряд стратегічних можливостей консультантів для студентів, щоб закінчити як частина їх остаточного проекту MBA. Sourced від випускників і нашої корпоративної мережі, ці завдання дозволяють студентам покинути MBA з клієнтської стороні шматок консультації по їх резюме.

Кар'єра після закінчення ... Де наші студенти йдуть

3 місяці після того, як в листопаді 2016 року Випускний, 89% наших студентів-очників мали роботу або пропозицію про роботу.

Компанії, які наймають включені в Accenture в Великобританії, Deloitte в Індії, котра усвідомлює і Moodys в США, Coracoes в Бразилії, Ineos в Таїланді, Центральний банк Індонезії і Telecoms HK.

Промисловість, де ви знайдете наші випускники діє до: 2016

 • Консалтинг - 26%
 • Фінансові послуги - 18%
 • Інжиніринг - 10%
 • Товари повсякденного попиту - 10%
 • Професійні послуги - 10%
 • Громадський сектор / НПО - 10%
 • Виробництво - 4%
 • ЗМІ / Розваги - 4%
 • Pharma - 4%
 • Технологія - 4%
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Детальніше

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Згорнути
Глазго , Афіни , Цюрих , Сінгапур , Дар-ес-Салам , Манама , Куала-Лумпур , Пелюстка Джая , Мускат , Мускат , Дубай , Абу-Дабі , Мілан , Мюнхен , Пекін , Тулуза + 15 Більше Менше

Акредитації