Стратклайд MBA в Греції

Загальні відомості

Опис програми

Стратклайд MBA в Греції

Стратклайд MBA в Греції, у віданні міжнародних служб управління (ІСУ) має гнучку стиль доставки включення неповний робочий день і відкритого навчання елементів у форматі 180 кредитів. Студенти можуть залишитися на своїх робочих місцях і прийняти весь їх курс всього за два роки. Це робить нашу програму життєздатною альтернативою як для вас, індивідуальний, так і для вашої компанії.

партнерство

Університет Стратклайд Business School надає всі основні матеріали для програми і проводить всі семінари з обраної групою провідних професорів зі своїх співробітників у Великобританії. Співробітники Великобританії також відповідають за питання, предмет і підтримки. Всі процедури прийому та оцінки є відповідальністю Стратклайда і успішні учасники будуть нагороджені Університет Стратклайд Майстер ділового адміністрування.

IMS в Афінах забезпечує місцеві адміністративні послуги, а також проведення консультування, семінарів та іспитів. SBS надає основні навчальні матеріали та направляє викладачів університету Стратклайд в Грецію, щоб запустити інтенсивні семінари. IMS також має ряд місцевих фахівців управління освіти, які забезпечують постійну підтримку консультування.

MBA Літня школа

Родзинка календаря Стратклайд International MBA є щорічна літня школа MBA, яка проходить в Глазго, протягом травня і червня. Літня школа відкрита для всіх навчальних маршрутів МВА, які досягли виборну стадії вивчення і прекрасна можливість вивчити ваші елективних вибір поряд з групою однодумців міжнародних колег.

студент Testimonial

"Курс Стратклайд MBA був навчання подорож, яке змінила моє мислення і надав мені необхідні навички для розуміння і вивчення різних точок зору в неоднозначній діловому середовищі. Курс MBA вимагає особистих зусиль і зобов'язань, але добре структурований курс і підтримка з боку професорів Стратклайд гарантує корисний досвід і добре визнану ступінь MBA "

Athanassios Liakopoulos

International MBA Греція

Останнє оновлення May 2016

Про навчальний заклад

Strathclyde Business School’s triple accreditation status and international rankings place it in the top echelons of global business schools. Our recent accolades include:

Strathclyde Business School’s triple accreditation status and international rankings place it in the top echelons of global business schools. Our recent accolades include: Згорнути