Стратегічний менеджмент та економічний аналіз MBA

Загальні відомості

Опис програми

Ініціатор, започаткований у 2005 році, є стратегічним управлінням та економічною розвідкою MBA (MSIE), унікальним у Франції сьогодні, оскільки воно є дійсно на перехресті економічної розвідки та стратегічного управління .

Виходячи за межі традиційних підходів до організаційного управління та конкурентного аналізу, постійне навчання MSIE пропонує методики, адаптовані до нових потреб осіб, що приймають рішення, з якими стикаються економічні сутички.

Графіки сумісні з професійною діяльністю на повний робочий день. Персоналізований супровід аудиторів щодо досягнення своїх професійних цілей є педагогічною характеристикою EMT.

Крім того, L'Ecole de Guerre Economique є сертифікаційним органом за назвою " Експерт (е) в галузі економічної розвідки ", рівень I, зареєстрований у Національному довіднику професійних сертифікатів (RNCP).

Турнірна таблиця

Починаючи з 2002 року, "Ecole de Guerre Economique" визнано кращим французьким освітою в "Економічній розвідці", який був підготовлений Eduniversal-SMBG посібником "Кращі майстри" та 7-м найкращим майстром у 2017 році "Майстри бізнес-аналізу, управління знаннями та безпекою" (Best- masters.com).

Крістіан Харбуло, директор програми, отримав найкращу педагогічну премію за всі курси 2005 року на премії з педагогіки.

мети

  • Дайте аудиторам ключі від управління проектом економічної розвідки.
  • Дізнайтеся, відтворюйте та застосовуйте методики найкращих практиків у галузі економічної інтелектуальної власності.

Хто такий тренінг?

Навчання стратегічного менеджменту та економічної розвідки МВА має високий рівень і спрямоване на керівників та керівників усіх функцій (розвиток бізнесу, маркетинг, комерційні, фінансові, правові, стратегії,

Parteneriats

За 20 років існування Школа економічної війни налагодила міцні відносини зі своїми інституційними партнерами, академічними чи технічними, як у Франції, так і на міжнародному рівні. Наприклад: Інститут EI, ТПП Франція, Фонд "Прометей", ANAJ-IHEDN, Великий альянс даних, Lexis Nexis, KB Crawl, консорціум Gephi тощо.

Курсова програма

Курс «Стратегічний менеджмент та економічний аналіз MBA» має середню тривалість 320 навчальних годин, плюс ще 80 годин спеціальних навчань.

Він розбитий на 3 навчальні модулі та 2 календарі, пристосовані для кожної професійної діяльності.

  • Уроки: Це передбачає розуміння взаємодії між геоекономічними, конкурентними та соціальними питаннями, розшифрування нових джерел економічної конкуренції, розривів, альянсів і коаліцій, визначення методів економічної експансії та нових підходів до економічного розвитку. завоювання ринку.
  • Навчальні вказівки: Педагогіка ЄГЕ базується, головним чином, на виконанні, тобто вправи, що здійснюються з випадків, запропонованих компаніями, адміністраціями або суб'єктами економічної діяльності громадянського суспільства.
  • Особиста робота: це підготовка майбутнього особи, яка приймає рішення, знати, як використовувати всі джерела інформаційного суспільства. Ведення бізнесу передбачає новий підхід до управління через навчання і засвоєння інструментів для дослідження, аналізу інформації та підтримки прийняття рішень.

можливості

Зіткнувшись із зростанням ризику та його впливом на міжнародний ринок внаслідок глобалізації, компанія повинна мати початок.

Зростаюча взаємозалежність економічної, політичної та суспільної сфер, у поєднанні зі світовим зв'язком, порушеною новими технологіями, значно збільшила потребу компаній в наданні стратегічної, надійної та високої доданої вартості інформації.

Управління цим потоком інформації вимагає специфічного ноу-хау, що є професійними майстрами ЕІ.

Основний бізнес економічної розвідки зосереджений на інформаційному циклі, який є самою сутністю цієї дисципліни. Цей цикл підсумовує обробку інформації компанією та визначає необхідну для його контролю експертизу.

госпіталізацій

Школа пропонує вам можливість для всіх своїх курсів подавати заявки онлайн протягом усього року: з січня по грудень.

Вибір кандидатів здійснюється на файлі (анкета на додаток до CV), після чого проводиться мотиваційний інтерв'ю.

Вимоги до прийому для тренінгів з стратегічного менеджменту та економічної інтелектуальної діяльності:

Bac 4 обгрунтовано та 3 роки досвіду роботи з рамковими функціями.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Companies move with a crisis world where the development issue is completely linked to confrontation’s notion.

Companies move with a crisis world where the development issue is completely linked to confrontation’s notion. Згорнути